Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Vélemény?

(#2) dízelracer válasza gamek!ller (#1) üzenetére


dízelracer
senior tag

nagy :DDD

(#3) Psychonaut válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szép gép. Hogy-hogy osztrák a rendszám? Vagy fixme, ha nem az, de tutira nem magyar.

SZERK: ABE: igen, az tuti, hogy nem átlagos rendszám, csak azt nem tudtam, hogy német vagy osztrák vámos/próba/csere.

[ Szerkesztve ]

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Gyönyörű. Kipróbálnám. :D

(#5) ABE válasza Psychonaut (#3) üzenetére


ABE
őstag

Nekem német vámrendszámnak tűnik. :F

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Wow.

Asszem mindenféleképpen!

(#7) morhange


morhange
tag

Cuki, blokkolnám.

(#8) szablya


szablya
tag

Mercivel mi lett? :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) gamek!ller válasza Psychonaut (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az Német rendszám. Apám tagja volt annak a csapatnak most, ami behozta az új autókat a Volvo Belgiumi gyárából.

(#8) szablya: Lefutotta a kilóméterét, eladták.. :(
Tettem be még képeket.

[ Szerkesztve ]

(#10) .bableWes


.bableWes
őstag

de szééép :B
milyen moci van benne? nyomaték, loerö? :DDD

gamekiller: a merci mennyit futott, ugy kb? :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) sagesz93


sagesz93
addikt

deszíp :))

(#12) aero. válasza .bableWes (#10) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szerintem FH12, bár nincs rajta a szám. Tippre 420 ló. Vagy 380, de csak nem a leggyengébbet vették. :)

(#13) Psychonaut válasza gamek!ller (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszi! :R

(#14) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Szép nagyon, Lájk! :DDD :R

(#15) .bableWes válasza aero. (#12) üzenetére


.bableWes
őstag

szerintem is 12es, csak inkább a nyomatéka ami érdekel. de ha joltudom akkor a 6 hengerböl 2400nm-t hoztak ki

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) aero. válasza .bableWes (#15) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A 420 lovasnak 2000Nm 1100 és 1300 között. Az FH16 700-as verziója pedig 3150Nm. Szép lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17) vans?


vans?
őstag

deszep.:)

hábm bábm

(#18) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Papucs befigyel. :DDD
Kényelmes, lakájos, otthonos...nak tűnik. Kipróbálnám. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19) Rob02


Rob02
csendes tag

Hogy néz ki az új FH Volvo? Szerintem nagyon állat! :) Lehetséges hogy egy ilyet kap Laci állandóra?

(#20) Psychonaut válasza JetiRulez (#18) üzenetére


Psychonaut
addikt

lakájos /= lakályos.

(#21) gamek!ller válasza Rob02 (#19) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, lehet hogy EZ lesz az autója. Még nem tudni.

(#22) 007Sumi


007Sumi
csendes tag

le a kalappal nagyon szép gép. biztos élmény vezetni :D

[ Szerkesztve ]

KM

(#23) JetiRulez válasza Psychonaut (#20) üzenetére


JetiRulez
őstag

Elnézhető. Szinte soha nem használom ezt a szót (talán most gépeltem le életemben először). Akkor viszont a Chrome tudja rosszul. Kösz. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sziasztok! Az uj Volvo FH-12/420-as EURO 5 osztalyu gep. 420 loeros, katalogus szerint 2250 Nm a max. nyomateka.Automata valtos, 12 fokozatu valtoval, E/P funkcioval. Elegge fapados kivitel, meg a tukrok is kezi allitasuak, a tetoablak is kezzel nyithato, a jobbos ules sem rugozott, tehat a Merci utan "szoba-konyha". Osszesen klima, egy natur cd-s radio, allofutes, meg huto jelenti a tulajdonkeppeni komfortot. Amugy jol megy, bar meg csiszolodik sokat, mindossze 7 km volt benne, mikor beleultem, es 1907-tel adtam le a telephelyen.
Hazafele 22 t papirral, 88-89 koruli utazosebesseggel kicsivel 30 liter felett volt az atlagfogyasztasa 100 kilometerenkent, tehat errol az oldalrol nem lesz vele problema.
Udv.
Ui: a rendszam nemet vamrendszam volt.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#25) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Milyen a másik amit hoztatok? Az nem lenne jobb? Komfortosabb? Erősebb?

(#26) Gradilaci válasza SzalaiG (#25) üzenetére


Gradilaci
tag

Milyen masik? Csak ezeket hoztuk, meg korabban hoztak DAF-okat.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#27) Ivan15 válasza Psychonaut (#3) üzenetére


Ivan15
senior tag

hamburgi, ott lett kiadva az az ideiglenes rendszam HH: Hansestadt Hamburg -onnan ment le a kamion Mo-ra vagy ahova eppen

(#28) JossZombie válasza Gradilaci (#24) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Akkor ez nem lesz egy minőségi csere... :O

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#29) SzalaiG válasza Gradilaci (#26) üzenetére


SzalaiG
addikt

A DAF-ra gondoltam. Jó lenne látni annak a belsejét is, h össze lehessen hasonlítani.

Te melyiket választanád?

(#30) Gradilaci válasza SzalaiG (#29) üzenetére


Gradilaci
tag

Egyertelmuen DAF. Sokkal de sokkal lakalyosabb, igaz ott is sok a muanyag, de nagysagrendekkel jobb. Mindenben, a fulket tekintve. Ha hulye hasonlattal szeretnek elni, akkor a Volvo szoba-konyha, a DAF 2 szoba-hall. :B

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#31) SzalaiG válasza Gradilaci (#30) üzenetére


SzalaiG
addikt

Fogyasztás és őre, vezethetőség szempontjából is jobb a DAF?

(#32) SzalaiG válasza SzalaiG (#31) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerinted?

(#33) MaciG


MaciG
addikt

Csinos darab, bár látom a kormányon, meg az irányjelző, ablaktörlő kapcsoló karon nem sokat változtattak , mert az általam hajtott 7700-ason is ugyanúgy néz ki csak kicsit kopott már. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#34) MPowerPH válasza aero. (#16) üzenetére


MPowerPH
félisten

Itt nálunk vidéken van egy kisebb fuvaros cégnek FH16 -ja 540 lóval, és 2650Nm -el. Globetrotter XL fülkével, ami ugye a legmagasabb felszereltségi és komfortszintet hordozhatja, és ha jól emléxem ebben is fullosnak számított. Ott van valami infocenter is középen, olyan Volvo -san megoldva. Meg az ilyen mustárszínű bőrös, és az utasoldali ülés befelé forgatható. Annyira nem értek hozzá, de kényelmesnek tűnt, vittek vele egy rövid kört.
Csávó a filmnézést úgy oldotta meg, hogy a fülke oldalán a felső részbe szerelt nagy monitort, és a notebook -o tvagy hordozható DVD -t csak simán hozzáköti. :) És a muzsika is elég jó benne, asszem 300W -os erősítő van benne gyárilag. Kb. ennyi tudtam megjegyezni a magyarázatból. Jah, és volt benne hűthető ülés a fűtés mellett, meg is lepődtem. Viszont ott is elég sok volt a vak kapcsoló. :U

A Scania nekem sokkal szimpatikusabb volt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35) _L_ válasza MaciG (#33) üzenetére


_L_
tag

Szegeden buszozol? ;]

(#36) Muton


Muton
addikt

laikusként szerintem nagyon fapados. mondjuk ettől még lehet jó :DDD

szerk: mármint belül. kívülről jól néz ki

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#37) Godzila23


Godzila23
újonc

Nagyon Szépek a vasak kényelmes lehet manal gurulok amugy császtok....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.