Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Azt azért megjegyezném, hogy a Carousel iOS verziója valójában iPhone verzió. iPad-re nincs, pedig a nagy kijelzőt szépen ki lehetne használni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) .mf


.mf
veterán

Én egy kicsit többre értékelném, ha a konkurrencia 5-10-15 GB-ját követve a jelenleg még mindig 2 GB ingyenges tárhelyet tornásznák feljebb...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) proradeon


proradeon
őstag

Nem rossz ez a Mailbox. Gmail app-ból hiányolom ezt a lehetőséget, hogy be lehessen állítani, hogy jobbra-balra húzáskor mit is csináljon az adott e-mail-lel (törlés vagy archiválás).

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#4) Krugszvele válasza proradeon (#3) üzenetére


Krugszvele
senior tag

ios-on próbáld ki egyszer a gmail appot... a kozmosz összes üstökösét kívánod a fejlesztő irodájába csapódni!!!

(#5) Syl válasza Krugszvele (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

iPad-en nincs semmi baja. Ezerszer jobb, mint a gyári ios mail app.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem magamnak ezt a Mailbox-ot (Androidon), és nem vagyok tőle elájulva. Mivel csak a Gmailt tudom belerakni, így azt hasonlítottam össze a gyári Gmail klienssel. A mailbox képes későbbre ütemezni egy levelet, ez pozitívum. Viszont nem kezeli a csatolmányokat, mint a gyári Gmail kliens. És mivel többször használom ezt a funkciót, így ezzel a Mailbox el is vérzett.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7) -szp- válasza petipetya (#6) üzenetére


-szp-
aktív tag

Bizonyos feltételek mellett képes rá: dropboxból lehet belehúzni a csatolmányt. Nyilván ez csúnya dolog, de én például minden doksimat a cég felhőjében tartom (az előző telefonom mellé harminc, a jelenlegi mellé ötven giga tárhelyet kaptam az alapon kívül, ráadásul talán még az asztali kliens is hozott valamennyit), így nekem például ez nem okozott gondot.

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#8) fi:zi'k válasza proradeon (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik, hogy van ilyen lehetőség. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) S e t h válasza fi:zi'k (#8) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mondasz mivel létezik, csak be kell állítani rajta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10) petipetya válasza -szp- (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Annyira nem csúnya dolog ez, csak éppen nagyobb haszna van egy olyan rendszeren, ahol nincs klasszikus fájlkezelő.

Az adataimat most is felhőben tartom, de azokat nem szoktam küldözgetni emailben, mivel személyes dolgok. Általában azt kell továbbküldenem levélben, amit éppen akkor töltöttem le.

Ám ha mégis egy Dropbox-on található cuccot kell linkelnem/küldenem valakinek, akkor pedig nincs szükség a Mailbox-ra, hiszen bármelyik email kliens kiválasztható.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) Syl válasza petipetya (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

iOS-en pl. nagyon nem egyszerű. Gmail app-pal nem lehet dropboxból képet küldeni. Dropbox app-ból meg csak a gyári ios mail app hívható meg. Szóval trükközni kell.
És itt csak egy képről van szó. Egy doc vagy xls fájl az kész harakiri...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) edward2 válasza S e t h (#9) üzenetére


edward2
addikt

Elmesélhetnéd hogyan, mert csak olyan opciót látok, hogy swipe to archive és ez az amire az eredeti #3-as komment reflektált.

(#13) petipetya válasza edward2 (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / általános / törléshez csúsztassa az ujját:
- bepipálva: a swype törli a levelet
- nincs bepipálva: a swype archiválja a levelet

"nincs rá lezsóidő"

(#14) proradeon válasza petipetya (#13) üzenetére


proradeon
őstag

Lehet vak vagyok, de nálam csak olyan lehetőség van, hogy Csúsztassa ujját az archiváláshoz, melynek funkcionalitása nem változik "törlés"-re a pipa eltávolításával.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#15) emvy


emvy
nagyúr

Mindekozben Condi Rice Dropbox board member lett..

while (!sleep) sheep++;

(#16) petipetya válasza proradeon (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

4.7.2-es Gmail?

"nincs rá lezsóidő"

(#17) proradeon válasza petipetya (#16) üzenetére


proradeon
őstag

Igen, 4.7.2 (967015)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#18) petipetya válasza proradeon (#17) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam is ugyanez a verzió van fent a gyárit 4.4.2 alatt, és úgy működik ahogy leírtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#19) RudY válasza proradeon (#14) üzenetére


RudY
addikt

Nálam így működik megfelelően:
Csúsztatásnál pipa, a fölötte lévő menüben Műveletek archiválása és törlése pedig a törlés van kiválasztva.

(#20) petipetya válasza RudY (#19) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt elfelejtettem megemlíteni, elnézést.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21) proradeon válasza RudY (#19) üzenetére


proradeon
őstag

Aha, így már oké. Bár maga a beállítási lehetőség számomra továbbra is totál logikátlan. Ez "Műveletek archiválása és törlése" menüpont nyilvánvalóan arra vonatkozik, hogy ha megnyit valaki egy e-mail-t, akkor legyen archiválás és/vagy törlés gomb. Erre ez a beállítás befolyásolja a slide műveletet is. :F

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#22) Krugszvele válasza Syl (#5) üzenetére


Krugszvele
senior tag

Nem értem hogy csinálhatták meg úgy, hogy iphone-on használhatatlan, ipaden meg jobb mint a gyári!
Pedig elvileg csak a felbontás különbözik!

(#23) haxiboy válasza Krugszvele (#22) üzenetére


haxiboy
veterán

Azért... :C A hardver is más

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) ROBOTER válasza Syl (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Én ennek az ellenkezőjéről tudok beszámolni.

Csak kell egy instabil net (pl. utazás közben 3G), a piszkozatok mentésébe, későbbi továbbszerkesztésébe és küldésébe úgy bele tud hülyülni, hogy soha nem szeded ki belőle, csak a levél teljes törlésével. A legújabb verziók egyre rosszabbak ebből a szempontból.

(#25) Krugszvele válasza haxiboy (#23) üzenetére


Krugszvele
senior tag

Az iphone mintha erősebb lenne, nem?

(#26) Cathulhu


Cathulhu
addikt

A mailbox tarolja is a leveleket? Mert akkor marhajo lenne, mostmar nem is kell a googlenel hazalnia a kormanyhivataloknak a levelezesemert, eleg ha a dropboxot kerik, ok meg amugy is erdekesen kezelik ezt a dolgot. Otthagytam oket, mivel meg mindig a nagynehezen osszekapargatott 6 gigammal nyomultam, mikozben mar boldog-boldogtalan 50-el indit. De azt el kell ismerni, eddig az o sync kliensuk a legjobb amit lattam, hianyzik is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#27) KisDre


KisDre
senior tag

Nem lépték meg ezt kicsit későn?

KisDre.artstation.com

(#28) oszi666


oszi666
őstag

nem tudja valaki, hogy a mailboxban iphoneon hogy lehet mégis mappázni a leveleket? úgy értem, nekem az icloud fiókomban van egy csomó mappa: labor, munka, netes rendelés stb. Na ezeket hogy tudom elővarázsolni a mailbox appban?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#30) edward2 válasza proradeon (#21) üzenetére


edward2
addikt

Detto marha nagy hülyeség ezt így megoldani továbbá ez még mindig nem az az opció amit először felhoztál hogy jobbra archive balra törlés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.