Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) gaborbol válasza Bubee82 (#25) üzenetére


gaborbol
őstag

Megirtam mar par helyen ezert most csak beillesztem ide is.

2000-be jottem ki durvan 1,5 evre, akkor foiskolas voltam a KKMF-en. Volt egy lehetoseg J1-es tanulo vizummal, amit egy 'nonprofit' ceg intezett 2 masik "nonprofit" cegen keresztul.

Mindent ok inteztek, talatak ceget, kuldtek ingyen repjegyet,talatak melot, inteztek az osszes papirmunkat, nekem csak a szakmai angol teszteken kellett atmennem, es benne lennem a szerencses 12 fobe a kb 400 jelentkezo kozul, igy kerultem ki.

Aztan lejart a vizum 2002-ben a nonprofit ceg kodde valt, nem tudtam hosszabbitani a vizumot haza kellett jonnom. Szerencsere a ceggel eleg jo viszonyba kerultem addigra, szereztem ugyvedet,durvan $7k volt az ugyintyezes ugy hogy a ceg mellette meg szponzoralt.

Iden marciusba 7 ev elteltevel megkaptuk a zoldkartyat, ez egy olyan mesebe illo tortenet volt, hogy nemhogy blogbejegyzest, de egy egesz estes filmet lehetne belole leforgani akkora copas volt. Nagy boldogan kijottunk ,es majdhogynem pofara is estunk, ugyan is a ceg gyakorlatilag oktoberre a csod kozelbe kerult, onnan leleptem es elkezdtem melozni a mostani cegnel..

Az zoldkatya lottot haromszor probaltuk sajnos egyszer sem nyertunk, hazastars is kulon "jatszhat" az eselly olyan egy az 55-60 hoz, ez nalunk ketto az 55-60 ra nott.
Szerintem ez hatarozottan nem rossz, ami rossz volt ,hogy 7 evig ment az ugyintezes.

Azugyved a masodik evtol kezdve minden evben azt mondta iden decemberben meglesz, de mosttenyleg meglesz, de most tenyleg.
Es igy ment el 7 ev, szinte nem vettunk semmit, mindek vegyunk pl szekrenyeket mikor ugyis elkoltozunk, stb....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.