Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dtracer


dtracer
tag

"Bár VP9 teljesítménye azonos tartalom és minőség esetén elmarad a H.265-től, de támogatottsága a technikailag vezető böngészőkben megvan."

"Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk."

(#2) KAMI911 válasza dtracer (#1) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Jó kérdés, hogy mivel nyerünk többet, egy 7-20%-kal tömörebb formátummal vagy egy olyan formátummal, amit minden eszközbe korlátozás nélkül be lehet építeni. Ráadásul az VP9 és a H.265 az eddigieknél kb 50%-kal kisebb fájlokat készítenek azonos minőség mellet.. Ha hinni lehet a (saját) mérésüknek.

(#3) alevan


alevan
őstag

A cikk címe Fontos újdonságokkal érkezett meg a legújabb Firefox. Viszont a cikkben semmilyen fontos újdonság nem található.

VP9 igazán fontos, csak a Youtube-on fogunk találkozni vele...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vajon ez már újra meg tudja jegyezni az előre beállított mentési útvonalat, esetleg a ramhasználata is normalizálódott ismét? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Polesz


Polesz
addikt

A Seamonkey azóta végleges 2.25-ös verziója letölthető.

[link]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#6) myke01 válasza alevan (#3) üzenetére


myke01
senior tag

Hol vannak az "újdonságok" ? ;]

(#7) Rickazoid válasza alevan (#3) üzenetére


Rickazoid
addikt

De ott meg csak Chrome és Chromium alatt. Bár a VP9 már támogatott, az MSE is kell hozzá, az meg amire bekerül a Firefoxba, a YouTube már valami mást fog igényelni.

(#4) Edenyke: Nem tudom, de Linux alatt nincsenek és nem is voltak ilyen gondok... legalábbis nem tapasztaltam, pedig jó ideje újra Firefoxot használok.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) Zirowe válasza Rickazoid (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos a legutolsó frissítéssel jött elő, nem csak nálam.
Majdnem használhatatlan lett az egész. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) CPT.Pirk válasza Zirowe (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszonylag egyedi problémátok lehet, se Linux, se Windows7 alatt nem találkoztam ilyesmivel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) Zirowe válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig win7 64 bit alatt jott elo, emlekszem frissites napjan ff topicban mas is panaszkodott erre, aztan azota se lett javitva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) KAMI911 válasza Zirowe (#4) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Melyik operendszeren ütköztél mentési problémába? Úgy van beállítva az Fx, hogy rákérdez mentés helyére? Nekem akko működik. Linuxon.

about:memory oldalon nyomon követheted a Firefox memóriafoglalásást, ha nagy foglalást tapasztalsz egy kizterjesztésnél vagy oldalnál, jelentsd be. Mostanában ezzel nálam nincs gond.

(#12) KAMI911 válasza Zirowe (#10) üzenetére


KAMI911
aktív tag

üres profilt késztve is jelentekzik ez a probléma?

(#13) Zirowe válasza KAMI911 (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.