Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Már lassan 10 éves az első rész? :Y Mintha csak tegnap lett volna... Első "next gen" élményem volt a játék. :)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most meglepődtem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Már várom a Quake 1 remastered edition-t :W
Még egy újrakiadás. Ennyire nincs ötlet a fejlesztőknél????

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4) james001 válasza mcwolf79 (#3) üzenetére


james001
veterán

Na én mondjuk örülnék egy Quake újrakiadásnak :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) #65537792


#65537792
törölt tag

Jöhet pc-re is nyugodtan.

(#6) Angel1981 válasza mcwolf79 (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Csak tudod mi van - azért csinálják még mindig, mert bebizonyosodott, hogy a tömegek megveszik.
Újra, újra, és újra.
Amíg nem fognak sorra megbukni ezek az újrakiadások, addig nem is várható érdemi változás.

(#7) hun_Banderas


hun_Banderas
csendes tag

Én úgy vagyok vele, hogy a remake-kel alapjában véve nincs baj. Ismétlem, a remake-kel és nem a HD, Master Texture meg mit tudom én milyen edition-okkal.
Egy régi játék sok esetben megérdemel egy felújítást, hogy így a "régi" játékosok és az új érdeklődők is élvezhessék azt. Olyanokra gondolok, mint a: Halo 1-2, Settlers 2, Oddworld stb.
Ráadásul ezeken látszik is, hogy sok munkát öltek bele.

[ Szerkesztve ]

(#8) Danex válasza mcwolf79 (#3) üzenetére


Danex
addikt

Ha közben az új rész is jön, de eközben a régi felújítását odaadják egy olyan csoportnak akinek nincs konkrét munkája akkor nem látom a problémát.

Aki most lép be a konzol világába vagy épp most nőtt fel és szeretne játszani az előzővel azért vegyek egy régi konzolt? Vagy új grafikával élvezheti a jelenlegi gépén :U

Értem én mi a gondotok, de annyit fejlődött a grafika az elmúlt években, hogy a régi játékok egyszerűen már nem mutatnak jól. Persze a játékélmény az első, de ha van lehetőség akkor miért ne tegye megfelelő grafika mellett?

pl a RedAlert 2-vel is játszanánk multiban, vagy a Knights and Merchants-al, de egyszerűen annyira régiek (utóbbi esetében még instabil is) ,hogy már nem élvezetes velük játszani.

(#9) Gergosz2


Gergosz2
veterán

elég már a felújításokból lol.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Tibi86 válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Számomra ez sem lesz egy "system seller"... :U
(nem válasznak ment)

[ Szerkesztve ]

(#11) nebulo


nebulo
tag

Nekem az első résszel két bajom volt alapvetően: az XBOX esetében az, hogy nem jelentek meg a PC-re kiadott plusz tartalmak, amennyire emlékszem azért nem mert "gyökeresen más megközelítéssel készültek el és nem lehetne XBOX-ra kiadni csak ha az egész játékot újraírnák", vagy valami hasonló... Másrészt a színek rettenetesek abban a játékban, minden platformon. Az Arkham Asylum-mal is az a bajom, hogy ocsmánynak tartom a zöldeket/barnákat benne... (akkori Unreal hagyaték?) Én amúgy szívesen megvenném a GOW első részét nyomott áron, mondjuk a harmadik rész vagy a Judgement kinézetével és az említett PC-s plusz tartalommal, na persze 360-ra. :D

Magyarán, majd a generáció vége felé beruházok egy használt ONE-ra és egy Ultimately Remastered Director's Cut Collector's Trilogy Essential Definitive Editione-re... :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#12) Pöttön válasza james001 (#4) üzenetére


Pöttön
őstag

Én az új Doom-ot várom.
Állítólag játékmenetben, hangulatban az első részre fog hakjazni, és nagyon durva lesz a látványvilága.
Remélem az E3-on le esik majd az állunk. :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#13) mcwolf79 válasza nebulo (#11) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most miért?Mi bajod volt a színekkel?
Hisz a barna összes árnyalata benne volt ;] (Igaz csak az,dehát ne legyünk maximalisták)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14) james001 válasza Pöttön (#12) üzenetére


james001
veterán

Igen azt én is nagyon várom :K Remélem E3-on nekünk is mutatnak valamit,tavaly is csak zárt ajtók mögött mutogatták "eliteknek"...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) Sirandrish válasza james001 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Doom 1 lesz a Quake 1 motorjával ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) james001 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


james001
veterán

Ja valószínű :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17) Chapel


Chapel
addikt

Ha pc-re is kiadnák, ahol aztán igazán lehetne megdurrantani a látványt (lásd gta v) akkor akár vevő is lennék re, nagyon szerettem, szívfájdalmam volt hogy nem jött több pc-re. :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) kakuk.tamas válasza Angel1981 (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha valami jó, a jó. Ezen nem kell csodálkozni. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19) dunc


dunc
nagyúr

Hihetetlen egy a jelenlegei konzolgeneráció! Semmi új címet nem tud felmutatni, a régi címekből próbál élni, de ott sincs új rész, hanem a régi részekből építkeznék..... :U
Mellesleg a GOW egy volt a legjobb rész, de nem venném meg szebb grafika miatt! Új részeket szeretnék, és új játékokat.

(#20) Sirandrish válasza dunc (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..elég szánalmas hogy lassan két éve vannak kint az új gépek és egyikre sincs 5 játék amire azt mondanám hogy "nah igen..ezek miatt már megérné".

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Def26


Def26
félisten

Kurva jó. Unom már ezt a fos remake vonatot. Jöhetne újdonság is. Lassan 2 éves a gép miből tartott volna egy új rész? :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Egyre több a remake, vagy felújított játék, ötleteket mindenhol csak lopnak, optimalizálni meg nem divat már nehogy maxon fusson a kicsit régebbi hardwer-en, meg külömben is nincs rá energiájuk mert a bullshit generátort kézzel hajtják és abban jócskán el lehet fáradni.....

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#23) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez király, de ennek így mi értelme van? :U
Pont az első részt toltam ki ezerszer, mert volt pc-re, de a többi nem. :W

Paranormal Cocktivity

(#24) energy4ever válasza Def26 (#21) üzenetére


energy4ever
addikt

Majd ha sokan veszik a Remake-et, akkor majd jon az uj resz is. ;)

(#25) Def26 válasza energy4ever (#24) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom. Én remake -et max eléggé nyomott áron venném meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.