Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

:R

(#2) Thunderzolee

Húúúú, ez jó volt. :K
Googleval mi lehetett, talán régi volt a kép?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Ez kegyetlen jó volt, csak egy kis összeszedetség nem ártana, mert néha kénytelen voltam elveszni a gondolatok közt:D

Az acélos hátú bögöly kifejezetten tetszett.:)

Amúgy meg tipikus családnak tűnik, egy család nem igazi veszekedés nélkül.

Az illegális szemét telep, pedig meg érne egy tv2 naplós e-mailt.;)

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#4) Andie


Andie
őstag

Ez jó volt guga, köszi ismét! Kicsit csodálkoztam, hogy átveszekedtétek a napot a kedves nejeddel, mert eddig úgy tekintettem rátok, mint mintapárra. Persze a veszekedés is lehet "egészséges", de az irásból már nem ez a kép jött le. Remélem azért gyorsan egyenesbe jöttetek.

Van egy bajom a szösszeneteiddel! Nem jönnek be a képek, vagy csak kis hányaduk. Most is, az elsö 3 mühódkép simán bejön, seperc alatt. Ami utána jön, azok viszont nem. Csak loadingol a firefox, 5 percig, aztán vagy 404, vagy fehér lap, apró fekete betükkel: http://www.guga.hu/egyebek/feherfoltge5.jpg

Ez mitől lehet? Az első 3 müholdkép továbbra is bejön pöccre.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5) fene_vad válasza Porcupain (#3) üzenetére


fene_vad
senior tag

ne higyj neki, guga, nem kell osszeszedettseg, nem attol jok az irasaid, hogy disztichonban irod oket.

(#6) heydaddy


heydaddy
csendes tag

Vannak ám szokásaitok :DDD :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez nagyon zaklatott hatású volt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) szepko


szepko
tag

Nem, nem hoztam fiam, csak egy sörre valót.

[ Szerkesztve ]

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#9) KillHates


KillHates
nagyúr

Höhnye! Oszt homokot hoztatok Göröcről? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) guga


guga
Közösségépítő

Kopi31415!

:DDD

Thunderzolee! A mi a mi :F :D a repcsisre gondolsz?

Porcupain! Azt hiszem már nem fogok változni, a gondolatok összeszedettségéről lemaradtam :DDD szeretek szétszórtan írni :Y :DDD

Andie! Nincsen kanál csörrenés nélkül, egészséges dolog, ha a felgyülemlett feszültségeket az ember a helyén kezeli, nálunk ez 10 perces viharokban mérhető :D

Ám haragudjatok, de ne vétkezzetek: a nap le ne menjen a ti haragotokon;

A firefox-ra nem tudok mit mondani, elborult linuxos vagyok. A képek között nincs különbség, az elérési útvonal ugyanaz, a méretek és a file formátum is, ha az egyiket letölti, akkor a másiknak is le kell jönnie ;)

fene_vad! Üdv! Köszi, azt se tudom mi az a disztichon, mindjárt rákeresek, ha már nem tudok úgy írni :DDD

heydaddy!

Vakegérke! Jogos, az egész teljes napunk feszültségekkel volt teli, próbáltam nem szépíteni rajta :D

szepko!

KillHates! Figyejjémán origi Bánki, persze, hogy hoztunk, azóta már fordultunk vagy öccör, szétverték a kőművesek a fürdőszobát, vécét és a kamrát, most már egy helység, vadi új kéményünk van, nemsokára jön a vízszerelő és utána a cserépkályhás :D Neketek gömbölyödik?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) Vakegérke válasza guga (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább a feszültség jöjjön ki, mint a házidoki. :K

Ne is szépíts továbbra sem, maradj csak guga. Így az igazi, így hiteles.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) eddie17


eddie17
addikt

Szépet csattant a végén a kép:) Pedig az írásból azt éreztem nem mutatod meg a féltett képet:D
Amúgy nekem tetszett, mint az összes eddigi is :R

(#13) KillHates válasza guga (#10) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, az szuper! Akkor alakul az olvasószoba :D Fürge ujjak rulez!
Acconyka gömbölyödik, január 20-ra kiírva.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#14) guga válasza KillHates (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nahhh, akkor grat :D ha megjön a baba, gyorsan össze kell hozni a következőt, hogy ne legyen nagy a korkülönbség :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) guga válasza eddie17 (#12) üzenetére


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.