Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Tetszik az írás, rendkívül jó és részletes, viszont javaslom átnézni a fontosabb szavakat/kifejezéseket, mert párat elírtál:

GRUB: Három helyen áll 'Gurb'-ként.
Password: Valahol 'passworld' szerepel.
Options: Valahol 'opcions'-nak írtad

Lehet, hogy vannak egyebek is, én nagy hirtelen ennyit láttam :)

(#2) Vladi válasza 7 (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi az észrevételt, nemsokára frissítem. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) moma


moma
őstag

huh, szépen kidolgozott írások. Joggal emelték ki, grat :R

we all deserve a bit of luck.

(#4) EQMontoya


EQMontoya
veterán

egy-két dologot tennék hozzá: /swap és /root szerintem ajánlott, hogy elsődleges partició legyen. valamint én külön szoktam tenni a /usr-t és /var-t is, igy van 5 particióm.

másik: linux esetén nem árt vigyázni sata hdd esetén. 1-2 chipsetnek a sata vezérlőjét pl a fedora sem szereti, a debian pedig kifejzetten rühelli. ilyen pl a p965, tehát 965+sata hdd esetén ajánlott egy pci sata vezérlő beszerzése, mivel erősen szopni fogunk különben.

Same rules apply!

(#5) bbazsy


bbazsy
őstag

éééés az ati kártya gond, amit én írtam... ami még mindig nem oldódott meg:(

..

(#6) Vladi válasza bbazsy (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr

:F
Gyere a Fedora topikba, és megbeszéljük. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) EPeti


EPeti
csendes tag

Sziasztok!

Most használok előszőr Unix alapú rendszert, és teljesen elveszetnek érzem magam, mivel nem vagyok jó angol nyelvből.
Valaki tudna segíteni, hogy tudom feltelepíteni a fedora 7-re a következő eszközt megfelelően: Ati X1600pro videokártya.
Másik dolog, hogyan tudok windows alapú (pontosan XP-re irt) szoftvert futtantni fedora 7 alatt. Egy net kliens program. Wine probáltam: elindult hibamentesen, mikor csatlakozni kellett volna a szerverhez visszadobott vmi "via"-s hibával. Pontosítani is tudok, ha vki otthon van ezen a téren.

(#8) jercsi


jercsi
tag

Így van , nekem most nagy segítség a telepítéshez , kapcsiból kernel nyafogás lépett fel , de a tab gomb segített ......!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.