Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Izzé


Izzé
őstag

És akkor jöhet is hozzá egy új ref modell, mondjuk egy Nexus 5 (2015) 64 bites soccal. :)

(#2) t.benedek válasza Izzé (#1) üzenetére


t.benedek
tag

Szvsz Nexus 5-ön (csak) egy erős kamera és akku ráncfelvarrás kéne. A teljesítményével pont nincs baj (még ma sem)

(#3) joey04 válasza t.benedek (#2) üzenetére


joey04
titán

de 64 bites rendszer alá illene 64 bites socot tenni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Peterson_


Peterson_
addikt

"néma üzemmód engedélyezése"

-dafuq?:F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) Bdanyy


Bdanyy
addikt

nagyobb stabilitás, jobb RAM-kezelés :D

Ez mióta van már tervben?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#6) Tewe013 válasza Bdanyy (#5) üzenetére


Tewe013
őstag

Kb. Donut óta. ;]

(#7) catroot válasza Bdanyy (#5) üzenetére


catroot
veterán

Sajnos van még gond azt illetően.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vááo...Jön a Black Material design? :)

(#9) Narxis


Narxis
nagyúr

Remélem akkor a készülő lollipop frissítésekkel megvárják az 5.1-et.

Thanos was right.

(#10) atike


atike
nagyúr

Ámen.

És igen, jöhetne egy kapcsoló, hogy light vagy dark kinézetben operáljon a rendszer.... :U

(#11) .mf


.mf
veterán

Király. Újabb frissítés, amit a nem is olyan régi, még ma is középkategóriásnak számító telefonok már nem kapnak meg. Gyorsított avulás rulez. :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) aprokaroka87 válasza .mf (#11) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez van,egyébként valószinű hogy ezeket a funkcióka pl az 5.0.x-be is beletudnák rakni.
Sőt pl a témázás az Alap Android rákfenéje,vicces hogy cm alapú romok már régóta témázhatok,a Google-nek máig nem sikerült megoldani,pedig ha jól tudom a CM témakezelő motorja nyiltforráskódú projekt.

(#13) aAron_ válasza Peterson_ (#4) üzenetére


aAron_
őstag

Ezt én sem értem. :DDD

What is your ikigai?

(#14) P.e.t.ya. válasza aAron_ (#13) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Eddig G3-on a hangerőgombbal le tudtam venni a rezgőt is full némára. Most csak néma lesz, de a rezgés marad. Lehet erre utal, és ezt javítják :F

[ Szerkesztve ]

(#15) Tomi_Ohl válasza P.e.t.ya. (#14) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Igen, az lesz az, olvastam valahol.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#16) pepe091 válasza Peterson_ (#4) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

5.0-val kikerült a renszerből, helyette szűrőket lehet beállítani, hogy mi zavarhat és mi nem.

(#17) BDave


BDave
őstag

Hurrá, van mit javítaniuk :)

(#18) reap3r


reap3r
aktív tag

Valaki árulja el,mi értelme volt akkor ennek az egész 5.0ás felhajtásnak? Ilyen gyors lesz olyan fasza lesz,ez már fix lesz, erre megint jön egy nagyobb update olyan dolgokra vonatkozóan, amit már megígértek, hogy 5.0 alatt is jók lesznek.
Ja és ugye kb. 5 telefonra van eddig 5.0, az is még fél év mire elterjed. Akkor az 5.1?
Lehet én vagyok a buta, de a google mindig elhiteti az emberekkel, hogy ez az amaz milyen jó lesz. Ugyanez volt a Jelly Beannél,KitKatnél és most a Nyalókánál.

(#19) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Remélem Sony-ra már ez jön...

(#20) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Még jó, hogy engem nem érint ez a mizéria. Bár gyártói és CM ROM is lesz a telefonomra, tuti hogy nem váltok rá.

Nyugodj békében Integra!

(#21) Chrys_


Chrys_
addikt

Ezt az Okay Google-t megoldhatnák jobban is. Nagyon tetszik és nagyon hatékony a hangfelsimerés, de zárolt készüléknél ugye nem működik, pedig pont akkor kellene a leginkább. Az én telefonom mindig zárolva van (10min után, 2 min után csak display OFF van), és mondjuk bicajozás közben kellene valamit csinálnom (pl. jegyzet felvétele headset-tel), akkor sajnos ez nem megy.
Persze ez biztonsági okok miatt van, de akkor csak egy személy hangjára működjön.

[ Szerkesztve ]

(#22) RaveForce válasza Bdanyy (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

ez ilyen szokásos, minden verziónál kopipészt dolog szerintem, igazából OS függetlenül, ez mindig cél..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) EnterR


EnterR
veterán

"nagyobb stabilitás, jobb RAM-kezelés"

Illett volna az 5.0.1-es frissítésben javítani ezt az app újratöltősdit, mert már a Lollipop bejelentésekor aktuális volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#24) kromatika


kromatika
veterán

Dobják ki az újabb frissítéseket egy másra.Ígérgetve hogy ez lesz a jobb stb..Közben arra megy ki legjobban ez a játék,hogy az amúgy sem elavult mostani középkategóriás telót,jövőre cserélje az ember.Ez itt a lényeg inkább sajnos,nem a jobb ram kezelés.

(#25) arn


arn
félisten

Szep es jo a lollipop, de a chromeot hozza nagyon elcsesztek. Egyreszt ha tobb oldalt nyitok meg parhuzamosan hajlamos osszeborulni (a 4.4nel sose lattam ilyet), masreszt ez a minden tab egy plusz elem a taszkok kozott, nagy baromsag. Sokkal nehezkesebb a valtas, es ha nyitva felejtem oket, hatszaz fele elem van a listaban, amitol kb hasznalhatatlan egy ido mulva. Pl ha egy ora mulva se valtok ra, nyugodtan bezarhatna azokat a taszkokat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) reap3r válasza kromatika (#24) üzenetére


reap3r
aktív tag

Sajnos igazad van. Ma már kb. mindenki azon van, hogy vegyünk mindig valamit, de ez a valami fél-1 év múlva már legyen gagyi, hogy leváltsuk megint.

(#27) =Mentor= válasza reap3r (#18) üzenetére


=Mentor=
őstag

Miért a Chrome nem úgy van hirdetve, hogy egyre gyorsabb és mérföldeket ver a konkurenciára, valóságban viszont egy hangyányival sem gyorsabb pl a Firefoxnál...

:U

(#28) Oppenheimer válasza arn (#25) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nyugodtan visszakapcsolhatod a régi működést.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29) twine válasza Oppenheimer (#28) üzenetére


twine
addikt

Fröcsögni könyebb,meg next-next-next-et nyomni ahelyett, hogy elolvasnánk az újdonságokról szóló helpet az első indulásoknál...:U
Pedig ennél jobban kiemelni, és arcba nyomni már egyszerűen lehetetlen szvsz. :( Magyarul leírva, képekkel illusztrálva, lényegre törően leírva...

[ Szerkesztve ]

(#30) D80 válasza twine (#29) üzenetére


D80
tag

+1
Azért segítünk: Chrome-ot elindítod, 3 pötty, beállítások, Lapok és alkalmazások egyesítése! :K
Én N5-ön semmilyen problémával nem találkoztam a Lollipopon, lehet szerencsém van! :DD

(#31) Agrippa22


Agrippa22
tag

Félig off, de hogy lehet hogy első generációs, wifis Nexus 7esemre még mindig nem jött meg a Lollipop? Új verzió keresésnél is azt írja, hogy a tablet naprakész...

kromatika: Most már azért pár hónapja kint van a Lollipop, de a nagyobb gyártóktól még csak homályos ígéretek vannak a frissítésre vonatkozóan. Kicsit lehetne szigorúbb a Google ezzel kapcsolatban...

(#32) twine válasza D80 (#30) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a kiegészítést...:R segítség nyújtás nélkül, az én hsz.-om is csak egy gyökér fröcsögés volt...így utólag szégyellem is magam :B ráadásul nem is személy ellen szólt,, inkább csak a fásultság beszélt belőlem...mert nap mint nap olvasom az ilyen "hibásnak" vélt dolgokat, amiknek csak egy kis.....de nem ismétlem magam...Szóval elnézést ha sértő lettem volna...:B

Nyalóka nálam(nexus4-5) is hibátlanul teljesít ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) catroot válasza Chrys_ (#21) üzenetére


catroot
veterán

Ez nem OS függő. A hw miatt nem lehetséges. Vagy éppen amiatt mehet a dolog. Gondolok pl a Moto X szériára.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34) KPistike válasza Agrippa22 (#31) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdvözlet!

A készülék fórumát javaslom olvasni, ugyanis megjelent rá az 5.0 - és személyes tapasztalatot is írtam saját frissítésemkor. Igaz, közben visszavonták az OTA frissítést, kb. két hétig volt aktív - legalábbis úgy rémlik, volt még utánam bejegyzés OTA-ról.

"Most már azért pár hónapja kint van a Lollipop"

Az tény, hogy nyáron már beharangozták, de a kiadás november 12-én volt, így az idézett mondat picit túlzónak tűnik :)
Azt nem követtem nyomon, hogy forráskód kiadása mikor történt, ha arra utaltál, akkor lehet, kevésbé túlzás :R

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#35) Chrys_ válasza catroot (#33) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem ismerem a Moto-t. Azért nem menne, mert nem ismeri fel a hangszínt? Az is biztonsági rés lenne, ha hasonló hangokat nem tudna megkülönböztetni.

(#36) arn válasza Oppenheimer (#28) üzenetére


arn
félisten

koszi, szuper :) agyfraszt kaptam a masiktol.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#37) assemble


assemble
addikt

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ennek a hirnek semmi valos alapja nincsen, es kb egy szo sem lesz belole igaz.
Javasolnam a mobilarena-nak, hogy kicsit jobban valogassa meg a forrasait...

(#38) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Szerintem aki vergődik meg veri a nyálát hogy a telefonja nem kapja meg a legújabb frissítéseket az magára vessen, nagyon jol tudhatta hogy ez lesz. Tudta azt is hogy ott a Nexus széria potom pénzért amire jönnek a frissítések. Lehetett volna olyat venni, nem pedig itt hisztizni meg vergődni mint egy óvodás.

(#39) janeszgol válasza Agrippa22 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert visszavonták a frissítést. Olvass bele a fórumba! De röviden: sosem egyszerre adják ki a frissítést, hanem csepegtetve. Így nem 1 nap alatt frissül a világ összes készüléke, hanem 3-4 hét alatt.
De mivel bajok voltak a Lollipoppal, ezért visszavonták. Tehát a hibás 5.0 csak kevés készüléket érintett. Ne sajnáld, majd jön újabb verzió.

(Amúgy ez a google-nek elég nagy szégyen. Azért is válogatta be a 2012-es Nexus 4-et és Nexus 7-et, hogy ne csak max 5-10% részededést tudjon felmutatni az új OS indulásakor, szemben a WP vagy iOS >90%-val. Csak hát bebukták a dolgot.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) arn válasza janeszgol (#39) üzenetére


arn
félisten

Nope

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#41) #09819904


#09819904
törölt tag

"további hibajavítások"... :U

"Dzsordzs Klúni, magyar hangja Menszátor Magdolna... És még sokan mások." - Nálam ez ugrik be amikor ilyen nulla értékű change log-ot tosznak az ember az orra alá. Egy ideig valóban fejlődik a droid, aztűn kb. úgy néz ki, mintha a fejlesztők csak haverok lennének és lejavítanák egymásnak a hibákat, aztán mivel nekik jó, így szarnak a többire.
Oké, hogy van sokféle gyártó és sokféle modell, na de pont azért vesszük meg a készülékeket, hogy legyen nekik suska a fejlesztésre. A mindenféle kiállításra való kapkodás helyett inkább lassabban, de biztosabban fejlesszenek!
Engem baromira nem érdekel, hogy jövőre a Sony, HTC, Samsung vagy akár az LG lesz az XY helyen a befutó. Magasról le...! Viszont az már érdekel, hogy érkezik-e olyan készülék, ami a jelenlegitől ad olyan mértékben többet, amiért érdemes megfizetnem azt. Ha ilyen nincs, akkor mondhatni így jártak.

(#42) petipetya


petipetya
nagyúr

Félelmetes ennyi butaságot olvasni egy rakáson.

"nincs rá lezsóidő"

(#43) atike válasza petipetya (#42) üzenetére


atike
nagyúr

:C :C :C :DDD :DDD :DD :DD :DD

Ennyi... ;]

(#44) pepe091 válasza #09819904 (#41) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez most komoly? Egy direkt hibajavításokat tartalmazó frissítésre azt mondani, hogy miért nem tartalmaz újdonságokat, nem túl ésszerű. A 4.4.4 után elég sok újdonság jött az 5.0-val. :U

(#45) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-Hm vélemények,izlések,tudás,hozzáértés,biz különbözö! Felhasználot az érdekeli a vásárolt,megvett ketyere//árártol függetelenül!// jol,ésszerüen,gyorsan,hibák nélkül müködjön! Kinek-kinek gyártok kedvenc készülékei.s más.Viszont átlag Magyari az /CSORÓ// nem tud nem akar állandoan csereberélni kütyüket,viszont ha a gyártokat jogilag § kényszeritenék,az eladott termékeiket min 2-évig szoftver-OS frissitésekre többet érne! ;] :R

föolvaso

(#46) mekka_kola válasza fojuzer (#45) üzenetére


mekka_kola
tag

Ebben igazad van, de a jelenlegi világ nem így működik. A kutyát nem érdekli igazából, hogy a végfelhasználóval mi van, hiszen bőven van helyette másik ügyfél. Kb. mint a munkavállalás, ha nen tetszik valami, ott az ajtó, majd bejön rajta a következő.

(#47) aelod


aelod
veterán

Ez egy nesze semmi fogd meg jól.
Néma üzemmód engedélyezése? Ezt nem értem...miért újdonság?
A többi meg csak üres duma. Valaki írta fentebb, hogy a CM régóta témázható Gúglinál most jött el a skin pack fícsör? :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48) Pttypang válasza fojuzer (#45) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt megneznem.
Magyarorszag ebben is jobban teljesitene, igaz, ebbe nem gondoltal bele, de viccesnek vicces.
Remelm annak szantad.

Everybody lies.

(#49) catroot válasza Chrys_ (#35) üzenetére


catroot
veterán

Nem. Ez miatt.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) Sebhelyes válasza EnterR (#23) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Mi ez az app újratöltősdi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.