Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem rossz, de az ára kicsit talán túlzó. Inkább egy OP3, Z2 Pro, vagy Le Max 2-t vennék.
Bár sosem volt ZTE telefonom, így mindenképpen megnyomkodnám :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Azért érdekes az árkülönbség a két pénznem között.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3) tgabi333 válasza MrPetya19 (#2) üzenetére


tgabi333
tag

Talán még a brexit előtt lőtték be az árakat :)

(#4) Haneto


Haneto
tag

382 Ft 1 euró? :F

Xiaomi Mi 9T Pro

(#5) tibcsi0407 válasza Haneto (#4) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet ez már az ÁFA tartalmú ár.

https://utdetailing.hu/

(#6) Reinkz válasza tgabi333 (#3) üzenetére


Reinkz
senior tag

Hát ez alapján azt mondanám hogy jól jártak h kiléptek :D

(#7) konczy3


konczy3
senior tag

Ahhoz képest hogy egy árat mondtak OP3-mal ahhoz képest a kisebbik is 50-nel több...

Never Settle

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azok az előlapi hangszórók nagyon ocsmányak :U

(#9) pusszycat válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sebaj,idővel feltöltődik kosszal....

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát nekem inkább ez kellene mint a OP3, ha lenne benne b20. Anélkül én már nem vennék flagshipet.
Egy szürkébe szerintem egész szép lenne.
Tudom OP3-ön ott lesz a 100 custom rom, erre meg ki tudja mit ad ki a ZTE.

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nincs azért olyan katasztrofális árban, egy itthoni tesztet szívesen olvasnék róla :)

Finn the human

(#12) MrPetya19 válasza ctvagyok (#10) üzenetére


MrPetya19
addikt

Van benne B20.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#13) MrPetya19 válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mindkettő áfá-s ár.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Erről jó lenn egy tesztet olvasni itt, ha eljöaz ideje.

(#15) fateless


fateless
veterán

A cikkben elírásra került az Eurós ár Forintosítása.

Erre szívesen leváltanám az Axon Mini-t, de azért egy tesztet megvárok. Viszont a 1+3 annyiból jobban vonz, hogy bár 10k-val több lenne, de abban az árban benne lenne 2 év általános garancia törésre is, ami azért nagyon vonzó... (Én legalábbis mindenképp kérem azt hozzá, ha a 1+3-at választom)

Azért egy tesztet még megvárok, mert az Axon mini valahogy jobban bejött, mint a 1+2.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) Fitzgerald válasza pusszycat (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az meg a másik fele.

(#17) MrPetya19 válasza fateless (#15) üzenetére


MrPetya19
addikt

Bár az axon előnye az amazonos szuper garancia.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#18) ctvagyok válasza MrPetya19 (#12) üzenetére


ctvagyok
őstag

Akkor kevertem valamivel, a B20 al már tényleg jó.

(#19) Haneto válasza MrPetya19 (#17) üzenetére


Haneto
tag

Amazon-on van nemzetközi szállítás?

Xiaomi Mi 9T Pro

(#20) MrPetya19 válasza Haneto (#19) üzenetére


MrPetya19
addikt

Eladó függő sajnos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#21) TTTotya válasza MrPetya19 (#20) üzenetére


TTTotya
senior tag

Alakulgat a Zte palettája, de én nem merném állítani, hogy nyugodt szívvel vásárolnék tőlük, több ismerősöm is megégette, már magát velük, volt aki fizikailag is.

(#22) Zeki


Zeki
nagyúr

ZTE? Úgy gyártják a telót ahogy sikerül, aztán pár szoftverfrissítés után le vagy tojva.
Tavaly a Blade S6 volt nagyon megreklámozva, közben szar a GPS, gyengusz az akku, kb 1 éve jött ki utoljára frissítés, 5.0.2 a droid verzió. 5.0.1-ről. Pedig a kamera szoftvere még mindig nem tökéletes, hiszen rángatja az élességet filmezés közben.

(#23) Scrydhan válasza Zeki (#22) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Az azért nem volt egy nagyszabású eszköz. Ez meg egy abszolút csúcs kategóriás készülék. Szerintem tudják hogy ez megmentheti a Zte-t.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#24) Zeki válasza Scrydhan (#23) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, én meg többet nem leszek ZTE tester sok pénzért. Ez 250 USD volt. Ha egy középkategóriást így letojnak...

Amibe meg kerül, annyiért szebb telók is vannak, rendes supporttal.

(#25) joey04 válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


joey04
titán

Nekem meg inkább ez kéne. :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Scrydhan válasza Zeki (#24) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Hány gyártó ad ki folyamatos frissítéseket egy középkategóriás telefonra? Kapásból Oneplus jut csak eszembe. Legtöbben ugyanúgy nem foglalkoznak velük.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#27) tibcsi0407 válasza Scrydhan (#26) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LeEco. Havonta frissül az összes készüléke egyszerre. De a Xiaomi sem sz*rral gurít, ha nem tévedek.

https://utdetailing.hu/

(#28) TTTotya válasza Scrydhan (#26) üzenetére


TTTotya
senior tag

Htc, de hogy én is mondjak egy kínait is: Meizu

(#29) Scrydhan válasza TTTotya (#28) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen HTC-t gondoltam,Xiaomiban nem voltam teljesen biztos. De egyik sem "nagy gyártó",samsungot ugyanúgy nem érdekli a frissitések,mégis nagyon sokan azt veszik.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#30) RaveForce válasza TTTotya (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

a hTC is kínai, másrészt pont a minap tesztelt M9 variáns nem kapott még mindig frissítést... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) MrPetya19 válasza Scrydhan (#26) üzenetére


MrPetya19
addikt

A 1+ pont nincs a szoftverfrissítések csúcsán.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#32) MrPetya19 válasza RaveForce (#30) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az egy főleg ázsiai piacra szánt változat, az európai már rég megkapta.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#33) TTTotya válasza RaveForce (#30) üzenetére


TTTotya
senior tag

Mondjuk HTC az tajvani, és attól függetlenül, hogy közigazgatásilag Kínához tartozik a sziget, még nem összekeverendő, összemosandó... :W

Többek között ezért van az, hogy soha senki nem emlegeti a kínai gyártókkal egy lapon a tajvaniakat (nem csak a telefon iparban)

Senki nem mondta, hogy a HTC-nek 100%-os a frissítési rátája, általánosságban volt róla szó, hogy jók a frissítések terén (nem csak verzió lépésre kell gondolni, hanem hibajavításokra is) . A termék paléttájuknak sokkal nagyobb százalékát tartják karban, mint pl. a Samsung, stb. :U :U :Y

[ Szerkesztve ]

(#34) RaveForce válasza TTTotya (#33) üzenetére


RaveForce
veterán

"mindent meg lehet magyarázni, mindent meg is szoktak" :P többet nem fűznék hozzá, mert messzire vezetne, és vicces, hogy itt is a samsungozás jön egyből..... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) TTTotya válasza RaveForce (#34) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az sem kevésbé vicces, hogy megláttad leírva, hogy HTC és egyből itt piszkálódsz, úgy, hogy még igazad sincs.... :W

Ismerünk! :U :O :P :P

(#36) RaveForce válasza TTTotya (#35) üzenetére


RaveForce
veterán

Tenyeket írtam. Ez a kiralyi tobbes meg csak teged ir le samsungozni is te kezdtel..szanalom... de szemelyeskedj, ma speciel leszarlak..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#37) TTTotya válasza RaveForce (#36) üzenetére


TTTotya
senior tag

Én is tényeket írtam.
A Samsunggal kapcsolatban is. De igaz még sok más gyártóra is, ott is van, hogy stb. :U

Az, hogy a Samsung megemlítését személyes sértésnek vetted, valamint az azt követő megnyilvánulásod (ami miatt ma nyilván különösen megtisztelve kellene éreznem magam), pedig tökéletesen minősíti jellemedet.

(#38) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát eddig egy tesztet láttam, de throttligol rendesen az s820 ebben a készülékben. Ezzel számomra már nem is érdekes telefon. Na azért még egy két teszt jöhetne értelmes oldalakról is, mert lehet csak a készülék vagy a szoftver a hibás.

(#39) Haneto


Haneto
tag

Nem valami meggyőző a kamera számomra. :(

Xiaomi Mi 9T Pro

(#40) Scrydhan válasza Haneto (#39) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

A zöldes árnyalatot úgy is javítják,de ennyi speciál bőven jó ennyiért szerintem,több benne a potenciál mint a 1+3-ban. Majd meglátjuk augusztus elején ha kijött e telefon végleges szoftverrel nyugaton.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.