Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Kezdődhet a kajacsata :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Illene elmondani, hogy ezek az adatok mégis honnan és milyen mintából vannak.. mert, hogy nem a globális értékek, az biztos. Ha meg az USA adatai, akkor ennek a hírnek megint annyi értéke van mintha Indiában jelenne meg cikk a magyar paprika minőségének fellendüléséről.

Meg aztán a forrás is indokolja a szkepticizmust. :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#3) papi77 válasza Hobbbyt (#2) üzenetére


papi77
addikt

Most olvastam,hogy 13%- ra csökkent az ios részesedése.
Az M.A. mostanában ilyen színvonalon van...

Az első: NOKIA 1611

(#4) oszi666


oszi666
őstag

Egyáltalán mi számít üzleti szektornak? Ha kkv vesz céges telefont az az?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

Kicsit off, kicsit kotheto. Kint vagyok per pill a T-Systems Symposiuman es az itteni mobil tolto allomasokba 40 hely van. A felso 20-ba 30 tus, es lightning kabel vegyesen az also 20-ba micro USB kabel. A legtobb ember aki az uzleti eletben tevekenykedik ceges telokent iPhonet hasznal ahogy latom ill. beszelgettem veluk es magankeszulekkent is.

[ Szerkesztve ]

(#6) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"Az iOS rendszer a közszférában (83 százalék), a pénzügyi szolgáltatásokban (77 százalék), a biztosításban (68 százalék), valamint az oktatásban (77 százalék) teljesít még kiválóan..."

Hát ránézésre se jönnek össze ezek a számok.... közszférában 4ből 3+készülék ISO wtf???

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7) Lord Sidious válasza Dare2Live (#6) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Vagy 100-bol 83? Matek rulez :)

(#8) Wesder válasza Lord Sidious (#7) üzenetére


Wesder
félisten

De mèg a pèldája sem volt jó, mert az akkot inkább 5-4 IOS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) janeszgol válasza Dare2Live (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. A cikk szerint ezeken a munka területeken ez az arány (külön-külön). Hogy igaz-e, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Hina válasza Lord Sidious (#7) üzenetére


Hina
aktív tag

Mert az iPhone elég zárt zendszer, kevés hekkelés van hozzá, mert nem igazán keresett (mármint a hekkelés...) ezért stabilabb, mint egy megpiszkált droid rendszert futtató készülék. Az üzleti szférában ez az elvárt. Atomstabil legyen, és tegye a dolgát.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#11) macskea


macskea
őstag

Szerintem is USA only statisztika lehet, de jó lenne egy egyértelmű adat erre vonatkozóan a cikkben. Biztos ki lehet google-zni, de akkor minek látogassa az ember épp ezt az oldalt?!

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) Hobbbyt válasza Hina (#10) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A megpiszkált droid ugyan olyan használója általi választás mint a megpiszkált iOS. Nem kell piszkálni egyiket se és akkor nincs gond.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

jó lenne tudni, nálunk mikor lesz elérhető az iTunes az üzleti felhasználóknak is, erről nincs infó?

vagy az üzleti felhasználók máshonnan szerezhetik be az appjaikat?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#14) hallerlaller válasza macskea (#11) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez valami biztonsági cég saját globális statisztikája. Tehát az ő termékeiket főleg ios eszközökről veszik igénybe, ennyi.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Akkor még nem kell gyűjtést szervezni számukra, ez megnyugtató.

(#16) #82729984


#82729984
törölt tag

A cégeken nem lepődök meg, én itt magyarországon is sokszor látom hogy a cégvezetők, managerek, marketingesek stb, szóval úgy kb. középvezetőtől felfelé mindenki valami apple cuccal nyomul. Mert ha meg kell jelenni valahol akkor azzal lehet megjelenni.

Ami durván tudja befolyásolni a statisztikákat, mert viszont céges telefon, céges laptop/tablet viszont nem jár ám a csóringer munkásnak és hiába vannak többen, az ő saját (magán) készülékük nem számít bele a céges készülékek statisztikájába.
Magyarán ilyen juttatások csak középvezetőtől felfelé lesznek és ott simán lehet hogy a beszerzett telefonok 80% pl. iphone lesz és ezek a statisztikák meg ezeket mérik.

(#17) macskea válasza hallerlaller (#14) üzenetére


macskea
őstag

Ahh, köszönöm az infót. :) Ez sok mindent megmagyaráz.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) macskea válasza #82729984 (#16) üzenetére


macskea
őstag

Gondolkodtam, hogy írjak-e vagy sem. Milyen cégeknél tapasztaltad ezt? Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy minden olyan munkatársnak a kezébe nyomnak valamit, és csak tényleg azok nem kapnak telefont, akiknek végképp nincs rá szükségük. Sok esetben valami belépő androidost, de akár butatelefont is!

A milyen telefonnal jelenek meg meg nekem nagyon magyar kisvállalkozós. :S

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#19) TTTotya válasza Hina (#10) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ennek az ellentétéről azért elég sok helyen cikkeztek mostanában... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.