Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

"Ez némi reménykedésre adhat okot a magyar felhasználóknak is, hiszen ha Lengyelországban minden rendben megy, akkor valószínűleg már csak egy gyors jóváhagyásra vagyunk attól, hogy az itthoni tulajdonosok is telepíthessék a Marshmallow rendszert."

Konkrétan aznap...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) resu8823


resu8823
tag

Nem kellene elfelejtkezni az S6 edge + tulajdonosokról sem. A Samsung és a hazai T-mobile egyáltalán nincs a helyzet magaslatán, amikor érdeklődnél, akár rendszerfrissítésről, akár prémium garanciáról. Támogatottság élt 5 hónapot?!

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Lengyelo. még mindig közelebb van mint Korea, akkor már csak megjön valóban hozzánk is.

(#4) aladab


aladab
tag

Nem vitát akarok indítani, de a Samsungnak illene magát összekapnia. Nekem G4-en mar december 3-án hivatalos MM volt, haver G3-asán meg 2 hete. Ami ugye jóval régebbi készülék az S6-nál. :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#5) Hobbbyt válasza aladab (#4) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nem kekeckedni akarok, de Samsungék kihagyják a 6.0-t. 6.0.1 jön az S6-ra. Tudtommal a G4 és G3 is csak 6.0-nál jár.. ;) Szóval a samu ezzel most előre lép.. És nem késett le semmiről.

Így már kicsit más e fekvése a dolognak. A 6.0 sok bugot meg stb-t tartalmaz, amit a 6.0.1-ben már javítottak.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6) bedibazsa válasza aladab (#4) üzenetére


bedibazsa
senior tag

A G3-ra max kdz-vel tolhatta fel, itthon nem jött még rá MM.

(#7) Clander válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


Clander
tag

LG G3-ra még csak a Lengyel régiókban elérhető, max KDZ-vel rakhatta fel..Másrészt szerintem elég gáz, hogy G3-ra nem adták ki az 5.1.1-et...5.0-val meg vannak bajok..

(#8) lezuvius


lezuvius
őstag

Várom elèggè :) akkuban hozhatna nèmi javulàst...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#9) Clander válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


Clander
tag

Ja bocsesz, ez az előtted szólónak akart menni :)

(#10) aladab válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


aladab
tag

2 hónap alatt semmilyen buggal nem találkoztam, egyelöre a haver se. Szlovák független mindkét teló, Bridgen keresztül lettek frissítve. :)

[ Szerkesztve ]

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#11) Quqesz válasza aladab (#10) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, az lg bridge hivatalos frissítés. Nem akarok vitát gerjeszteni, de most ha már tényleg ennyit tesztelte a samu a 6.0.1-et, akkor tényleg kapja meg a 6.0.1-et és legyen jó is.

lezuvius
Várható a javulás!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12) bebuci válasza lezuvius (#8) üzenetére


bebuci
tag

A HTC one m8 esetében tapasztalható az aksi javulása...

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#13) spawn21 válasza bebuci (#12) üzenetére


spawn21
veterán

Ahogyan m9-nél is.

De ha az LG akkora arc, hol van az v10 frissítés?

iPhone 13p

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem siették el az biztos, viszont inkább legyen később kiadva bugmentesen mint hamarabb tele buggal.

Finn the human

(#15) szabi__memo válasza Matada2.3 (#14) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem hiszem, hogy a minőség munka miatt lassúak. Csak szimplán lassúak és ugyanúgy tele lesz bug-gal
Eleve nem indokolt ennyire lassan átállni 6.0-ra, nem volt ekkora változás.

(#16) #09819904 válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


#09819904
törölt tag

Es amugy hova rohanjon a Samsung? Megis mi lenne az ami miatt adj uram teremtom tempoban kellene kidobni a MM frissitest? :U Na, innentol nem lesznek ervek. Az 5.1.1-is boven elheto keszulek. A 6-os verzio hiaba hoz ujitasokat, abbol maximum a hatterben levo biztonsagi frissiteseknek van ertelme. Akiknek S6-osa van, azoknak tobb, mint a fele az 5.1.1-et sem hasznalja ki! Facebook/Skype/Viber es hasonlo alkalmazasokhoz a 2.3.6 is boven eleg. De a 4.X.X meg foleg!

(#17) mtcob


mtcob
senior tag

Van valami oka hogy ennyire szeretik Lengyelben kiadni először a frissíttéseket? :U

(#18) lezuvius válasza bebuci (#12) üzenetére


lezuvius
őstag

M9-nel es N9-nel is tapasztaltam, ezert remenykedem benne :)

Esetleg megha kicsit javitananak a sebessegen.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#19) droid1783


droid1783
tag

Varom mar,uzemidon remelem gyurtak kicsit,nemmondom hogy rossz,de lehetne jobb. :)

(#20) arn válasza #09819904 (#16) üzenetére


arn
félisten

Mit jelent az, hogy vki kihasznalja az xy android verziot?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) holozis_HUN válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sony is egyből a legeslegfrisseb Androiddal jön. + UI változtatás, jobban hasonlítani fog a gyári Androidra (ami jó meg rossz is) és a beta verziója az is már stabil és gyors. Szóval beta van sok ideje, Z5-re most fog jönni és Z3-ra is hamarosan szerintem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#22) Matada2.3 válasza szabi__memo (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

Akkor mi indokolja, hogy alig alig csöpög a 6.0? Ez az amire egyikünk se fog tudni válaszolni..

Finn the human

(#23) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos ezek szépek mármintHirnek.Valóság a "SAMU" gyárto sosem volt hires a frissitések kiadásában,igaz mások sem.Pld.Samuka tablett Galaxy S-SMT-616 tipus S.amoleddel volt kaphazo.ere már a Kiadott Lolipo-on kivül semmi nem várhato,pedig zán hazánkban is sokat értékesitettek belöle! Na ennyi a többi Umcsi mint minden ilyen hir! :K

föolvaso

(#24) csorbajeno válasza mtcob (#17) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, ha jól tudom, akkor azért adják ki ott először, mert viszonylag nagy piac van, kvázi ingyen tesztelik nekik. De hogy hogy éri meg nekik, arra már nem emlékszem. Anno én is itt olvastam az egyik fórumban és ott volt ez szépen leírva.

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Azt hittem már rég megkapták.

(#26) decyy válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


decyy
csendes tag

Max a samunál van benne bug. A G4-nél nincs :)

Minél inkább hiszünk abban, hogy csak rajtunk múlik a siker, annál könnyebben elérhetjük. / Giacinto Facchetti /

(#27) Stauffenberg válasza Hobbbyt (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez a "csak 6.0-nál jár" elég béna mentegető duma, mert a G4-re 2015 októberben megjött a Marshmallow és azóta minden hónapban (!) adtak ki frissítést (V20a, V20b, V20c, V20d/e), amivel tovább finomították, bugokat gyomláltak és érkeztek a Google havi biztonsági frissítései.

Nem vitát akarok szítani, csak a korrektség úgy diktálja, hogy ezt is említsük meg ha már ennyire béna az LG.

(#28) Jeanne d'Arc válasza Fejvadi (#25) üzenetére

Engem is meglepett amikor az s6 edge+ készülékemet kézhez kaptam, hogy még a régi szoftver van rajta es nem a 6.0 . Nem sietik el.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) Ákkk válasza decyy (#26) üzenetére


Ákkk
addikt

Á dehogy,az 5.1 jól sikerült a 6 még nem annyira. Kb 5 hónapja adtam el az ismerősnek a G4 et már bánja,hogy frissitett.☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#30) Stauffenberg válasza Ákkk (#29) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van a G4 topikban lassan 20 ezer hozzászólás de valahogy ez a nagy elégedetlenség nem tükröződik. Alig 2-3 ember jelezte, hogy inkább visszamegy 5.1-re. Amit egyébként gyerekjáték visszatenni.

(#31) Hobbbyt válasza Stauffenberg (#27) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ezt nem tudtam, de nagyon nem is érdekel. Én nem szidtam az LG-t.
Alapvetően nem érzem a 6.0 hiányát se. Nem hoz új funkciókat, nem lesz jobb se a kamera -najó, a raw és záridő jó lesz- az üzemidő se lesz 2 nap.. 5.1-en is pedig ugyan úgy elfut minden program. Csak a kíváncsiság miatt fogok frissíteni, nem azért mert most nem jó. Szerintem ezzel a legtöbbünk így van, az 5.1 stabil és jól teszi a dolgát. ~2400 óra készenlét után tegnap kellett újra indítanom mert nem akart felcsatlakozni a lefagyott routherre :DDD -akkor még nem tudtam, hogy a routher a hibás-.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#32) szabi__memo válasza Matada2.3 (#22) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az hogy nem foglalkoznak a régi készülékekkel eléggé.

(#33) xedamen


xedamen
senior tag

Én 3 hete a 6.0.1-es bétát használom S6 Edge-n és az egyetlen bug, hogy nem áll le a zene lejátszó / spotify ha lekapcsolom a Bluetooth fülest, vagy viber/facebook Messenger hívást fogadok.
Akksi jobb fél fokkal, de a "Doze" az úgy maradt ki az egészből, ahogy illik. Míg haver S5-e 8 óra készenlétben merül 2%-ot cm13-as 6.0.1-el, addig az S6 Edge 8 óra alatt simán merül SIM nélkül wifin 15-20-at (facebook, gmail stb szinkronok be vannak kapcsolva).

Kamera megkapta a RAW-ot, valamint ISO érzékenység 50-es lépésekben állítható. Edge kijelző baromi sok funkciót kapott, úgyhogy több mindent tudva merül le 2.5 óra kijelző használattal...

(#34) kali válasza xedamen (#33) üzenetére


kali
legenda

a haverod s5 telefonja teljesen másként is van beállítva, nincs annyi folyamat és szinkronizáció engedélyezve, de találsz is bőven olyan hozzászólást, ahol az s6, s6 edge aktív mobilhálózattal, 4g/wifi hálón lógva, gmail...stb. szinkronizációk engedélyezve és csak 2 óránkét merül 1%-ot, tehát ez nem (csak) firmware verzió függvénye, hanem főként a beállításoké és a használati szokásoké.

(#35) eminem


eminem
tag

Ha valaki nem bír várni itt megtalálható a 6.0.1

..,

(#36) pmSpeedy


pmSpeedy
csendes tag

Sziasztok! Odinnal próbáltam frissiteni az S6-omat de a telepités végén kifeküdt a telefon, még az Odin mód sem jön már be. Fel lehet valahogy ébreszteni a telefont?

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#37) eminem válasza pmSpeedy (#36) üzenetére


eminem
tag

Hali

Függő vagy független a telcsid?
mit tettél rá?

..,

(#38) pmSpeedy válasza eminem (#37) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Sales kódú 6.0.1 firmwaret toltam fel a PAN kódosra (ergo Telenoros a telóm és úgy néz ki a KNOX volt a ludas). Most már csak annyit csinál a teló, ha tötlőtre teszem néha felvillanik a kijelző a vészhelyreállitó üzenetes szöveggel.

[ Szerkesztve ]

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#39) Ákkk válasza pmSpeedy (#38) üzenetére


Ákkk
addikt

4 fájlos romot tettél fel?
Itt érdeklődj [link]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#40) eminem válasza pmSpeedy (#38) üzenetére


eminem
tag

Szia!
Frissítési régió/szolgáltat kód.

Magyarországi szolgáltatófüggetlen: XEH
T-mobile: TMH
Telenor: PAN
Vodafone: VDH
itt még nincs is 6.0.1 szerintem a vodásat tetted fel

tegyél vissza egy rég 5.1.1 verziót
pannon

A telcsid verzió SM-G925F

[ Szerkesztve ]

..,

(#41) pmSpeedy válasza eminem (#40) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Sajnos nem kapcsol be a telefon, nem tudom vissza tenni rá az előzőt.

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#42) eminem válasza pmSpeedy (#41) üzenetére


eminem
tag

Én is rossz rendszert tettem a telcsire nekem se kapcsot be csak valami angol szöveget írt ki hogy dugjam gépre és egy régebbi verziót tegyek fel ( bekacs hangerő le középső gomb) ezeket nyomtam le és bejött ez

Neked ez se jön be?

..,

(#43) pmSpeedy válasza eminem (#42) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Ez a download mode... sajnos tölteni se tölt, nemhogy bekapcsolna...

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#44) pmSpeedy válasza pmSpeedy (#43) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Illetve bejön a download mode, csak a frissitésre nem reagál.

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#45) eminem válasza pmSpeedy (#44) üzenetére


eminem
tag

Nekem is pont ez volt.
bekapcsolt a telcsi a download modig

Pontosan milyen a telcsid verzió függő?

..,

(#46) eminem


eminem
tag

[link]

Itt több is van meg kéne probálnod másik verzióval nekem se fogadta el az egyiket
persze nekem független

2015-10-20 Hungary (Telenor) 5.1.1 G925FXXU2COH2 G925FPAN2COH3 NO
2015-09-07 Hungary (Telenor) 5.1.1 G925FXXU2BOGB G925FPAN2BOG8 NO
2015-07-13 Hungary (Telenor) 5.1.1 G925FXXU2BOFJ G925FPAN2BOFJ NO
2015-08-11 Hungary (Telenor) 5.0.2 G925FXXU1AOE3 G925FPAN1AODO NO
2015-05-22 Hungary (Telenor) 5.0.2 G925FXXU1AOCV G925FPAN1AOCV NO

H2 H3 verziót próbáld meg

[ Szerkesztve ]

..,

(#47) pmSpeedy válasza eminem (#45) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Nem találkoztam ezzel a kifejezéssel, hogy verzió függő... Az eredeti firmewaret próbálnám vissza tenni, érdekes módon el is indul a telepitő... de valamiért mindig hibát ir ki.

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#48) eminem


eminem
tag

mikor nekem ugyan ezt csinálta ezt próbáltam visszatenni
2015-10-26 Hungary 5.1.1 G925FXXU2COH2 G925FOXX2COH3 NO
de folyamatosan FAIL

de letöltöttem másikat ezt és ez jó lett
2016-03-04 Hungary 5.1.1 G925FXXU3COI9 G925FOXX3COJ1 NO

Firmware for SM-G925F
2016-03-04 Hungary 5.1.1 G925FXXU3COI9 G925FOXX3COJ1 NO
2015-10-26 Hungary 5.1.1 G925FXXU2COH2 G925FOXX2COH3 NO
2015-09-07 Hungary 5.1.1 G925FXXU2BOGB G925FOXX2BOG9 NO
2015-08-12 Hungary 5.1.1 G925FXXU2BOFJ G925FOXX2BOFJ NO
2015-08-12 Hungary 5.0.2 G925FXXU1AOE3 G925FOXX1AOE3 NO

..,

(#49) pmSpeedy válasza eminem (#48) üzenetére


pmSpeedy
csendes tag

Nekem S6-om G920F, a tiéd edge...

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#50) eminem válasza pmSpeedy (#49) üzenetére


eminem
tag

nekem edge van

..,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.