Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Lenry


Lenry
félisten

Előre szólok, hogy szerintem az jár legjobban, aki minimum 250-290 ezer forintot költ egy komplett gépre
őőő. nem.
ezt a gépet pár nap múlva lesz, hogy 3 éve vettem és még mindig fullHD-ban játszok vele.
azóta vettem bele egy nagyobb SSD-t, meg egy új tápot, mert a régi megadta magát és ennyi. még mindig baromi messze vagyok a 290ezertől, és én játszok meg 3D-zek. mégis bőven elég. ki a péknek kell ennél több?

Az általam írt konfighoz egy 700-750W-os táp kellesz
mármint 400-450. akarod írni....

Érdemes olyat venni amiben legalább 2 csatornás memória kezelés van, ezek a 4 memória foglalattal rendelkező alaplapok szoktak lenni.
DualChannelt már az nForce2 / i865 is tudott tizennéhány éve, azóta minden memóriavezérlőben alap (sőt, még régebben az i820/i850-es chipsetek is tudták, igaz Rambus modulokkal)
és a két foglalatú alaplapok is kezelik a DC-t, sőt a hármasok is. nem ettől függ.

Akit csak az amd videókártyák érdekelnek, azoknak sokkal könnyebb dolga van alaplap keresésnél, mivel ennél a foglalatnál az sli-t sokkal kevesebb alaplap tudja, leginkább csak pár msi, gigabyte, ashrock alaplap.
évek óta a legtöbb alaplap kezeli a SLI-t, amióta az NVIDIA engedi. nem a gyártótól függ, hanem az alaplapi chipsettől, hogy a driver engedélyezi-e az SLI-t vagy sem.

Minimum egy négy magos, minimum 3ghz, i5-ös procit érdemes ma már venni.
vagy 2 magos i3-at. vagy 2magos Pentiumot mert még az is bőven elég akár játszani is.

Minimum ddr3 1600mhz memóriát javaslok
feltéve, hogy a procid QPI linkje is ennyin megy...

Ma már minimum, hogy legyen világítás a billentyűzeten
ma már minimum, hogy megtalálod magadtól is a billentyűket.
miért lenne a világítás minimum? kinek? :F

A legolcsóbb egerek is tökéletesek tudnak lenni játékra és munkára is.
:C :DDD :DD :))
háhogyne

gondolkozhattál volna még egy kicsit, mielőtt belevágsz ebbe a cikkbe, mert a világból kiszalad egy szakértő attól, amit leírtál, egy laikus meg attól, hogy rögtön úgy kezded, hogy 290ezret kell elköltenie, ha jó gépet akar, miközben még fingod nincs arról, hogy mire is kell neki a gép

(#30) EmberProgram egészen biztos vagyok benne, hogy a kolléga a 2db 4GB-s modult preferálja, ahogy mindenki más is. kevesebb modul, kisebb hibalehetőség, kisebb terhelés a memóriavezérlőnek.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.