Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tényleg jó smooth is a videózás, támogatom az ötletet.

"Böngésző korlátozást javítják.."
Nyilván nem hiba, hogy pont Chrome-ra jött ki elsőre. :D

(#2) oriic válasza BomiBoogie (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván,de nem mindenki Chrome-ot használ.

Live-Die-Respawn

(#3) Döglött Róka válasza oriic (#2) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En pl ruhellem:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) oriic válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) ldave válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


ldave
félisten

Mit lehet egy böngészében rühellni? :F Megjeleníti a weboldalt aztán kész.

A Slime draws near! Command?

(#6) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Tényleg mennyivel másabb, jobb nézni így 60 fps-el a videókat. :) Remélem azért Firefox-ra is elérhetővé teszik, mert a Chrome böngészőt nem szívesen használom (eléggé lassú nekem a gépemen:( .)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Szép a minőség és nagyon gyors! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#8) oriic válasza ldave (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Memória használat szokott lenni a visszatartó erő némely böngészőnél.

Live-Die-Respawn

(#9) alevan


alevan
őstag

Boldog vagyok, mert nem látom a külömbséget.

Próbáltam hasonló oldalakat, mint http://30vs60.com/, de ott sem látom a külömbséget.

Biztos, hogy a szememmel van a baj, de legalább engem nem zavar, ha valami nem 60 FPS.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) Döglött Róka válasza oriic (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sharepoint-ot nem birja, ceges oldalaktol kikeszul, tanusitvanyokat szarul kepes kezelni, minden marha fel akarja rakni ceges kornyezetben mert a chrome cool.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) BabMester válasza alevan (#9) üzenetére


BabMester
senior tag

+1 :DDD

(#12) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Meglestem a Spark böngészőn és az is támogatja a 60 fps-t. Igaz, úgy tudom ez is a Chromium-ra épül, de sokkal gyorsabb mint a Chrome, és kevesebbet is fogyaszt. :) (Nálam átlag 60-70 MB RAM-ot használ csak.)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13) oriic válasza ViharVadász (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, köszi ezt a böngészőt meg is nézem majd otthon.

Live-Die-Respawn

(#14) BomiBoogie válasza alevan (#9) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem is ismertem ezt az oldalt, de jó tudni.

Nézd meg pl. a Dirt 3 driftet, sokkal folyamatosabbnak tűnik a 60-as, legalábbis nekem.

(#15) gyuribácsi88

Ajajajaj, állítólag a 60fps-től epilepsziás és vagy idegrohamot lehet kapni és ha sokáig nézed meg is halsz !!44!4 :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16) BomiBoogie válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Széditő a sebesség. :D

(#17) alevan válasza ldave (#5) üzenetére


alevan
őstag

Én pl. otthol IE-t használok, pont azért, mert a Chrome megeszi a gépet kb 20 nyitott tabbal (ha hazaviszem a munkát, kell a 20 nyitott Office Online tab). A Firefox pedig évek óta nem alternatíva (cégnél is, otthon is lassabban nyillik meg, lassabban jelennek meg az oldalak, de végre nem eszi meg a memóriát).

Cégnél pedig minden gépen Chrome az alapértelmezett (azon a gépen is ami már szerintem a Win95 alatt is megszakad :D)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) Logen88


Logen88
aktív tag

Na végre. :)

The Last of Us is a masterpiece.

(#19) Döglött Róka válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igy fog kiirtani mindenkit a google:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) tomas51


tomas51
senior tag

Este le is tesztelem, van egy két anyag amit már rögzítettem.
Megy is majd fel a csatornámra.
Aki kíváncsi nézzen rá.

(#21) PuMbA válasza alevan (#9) üzenetére


PuMbA
titán

Tudtommal nem létezik olyan emberi betegség, genetika vagy állapot, hogy valaki lassabban lát a szemével, mint a többi ember, szóval ez eléggé hihetetlen :) 60Hz-en van a monitorod egyáltalán? :DDD Sniper Elite-en nagyon látszik, de lehet, hogy a böngésződ nem működik jól.

[ Szerkesztve ]

(#22) sTERNI


sTERNI
senior tag

Én speciel látom a különbséget és kellemesebb élményt nyújt a 60fps, örülök az újításnak.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#23) Döglött Róka válasza sTERNI (#22) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En filmeknel nem szeretem, egyeduli kivetel a 3D annak jot tesz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) alevan válasza PuMbA (#21) üzenetére


alevan
őstag

Igen, 60Hzes a monitorom, sőt, a munkatársam már lassan egy órája próbál meggyőzni, hogy én látom, csak nem akarom elhinni, merthogy ő látja. Kezd az a gondolat gyűlni a fejemben, hogy a munkatársam egy idióta, de azért még van remény. :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#25) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nagyon jó!

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#26) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Most nézzük, amíg adómentes / már persze, ha a forgalmi adót nem nézzük, ill. azt,h a leadózott fieztésből csengetjük ki az előfizut, ami után a netprovider még nyereségadót is fizethet:)) /

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#27) BomiBoogie válasza Rexdemon (#26) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaj, ne kezdjük már itt is. :D

(#28) saelin


saelin
veterán

Bizonyos videóknál úgy érzem, mintha gyorsabb lenne a felvétel vagy nem tudom... Lehet így reagál az agyam a dupla annyi képkockára, picit fura.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29) TTomax válasza alevan (#9) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30) Dasfaf válasza alevan (#9) üzenetére


Dasfaf
tag

KÜLÖNBSÉG

(#31) alevan válasza Dasfaf (#30) üzenetére


alevan
őstag

Bocsánat. :R

(#29) TTomax A mai napom összefoglalója: az irodában még a takarító szerint is vak vagyok (kb 50 felett van), mivel nem látom.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32) Honzi


Honzi
senior tag

Ez rossz hír az ubisoft-nak így a felvételek elvesztik a filmszerű élményt. :(

;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#33) Akra_hu


Akra_hu
tag

Mivel tudnám letölteni,hogy ez 60fps is maradjon? Clipconverter csak 30fps-el tölti le :(

(#34) tomas51


tomas51
senior tag

És tényleg működik a 60FPS.
Az első 60FPS-s gameplayem! :DD :DD

(#35) HuMarc


HuMarc
addikt

Lehet, hogy 60fps-es videólejátszás helyett inkább arra kéne koncentrálniuk, hogy a YT-s 1080p valahol a (valós) 480p és a (valós) 720p közt legyen képminőségben :U

(#36) D.Va


D.Va
senior tag

Én az elmúlt 1-2 hétben MEGGYŰLÖLTEM a youtube-ot... volt egy pár százas kedvenc listám szépen összeválogatva és most a klipek 80 százaléka hip-hop jön vuk - eltűnt... de nem csak a listámból hanem az egész kib* youtube-ról, ha rákeresek sehol semmi... még klip nélküli verzióban sem találni ezeket... amelyik meg még is ott van arra meg azt írja a youtube hogy nem sikerült megegyezniük az "országommal" ezért nem elérhető... :O
Eddig is volt néha ilyen, 1-2 videónál.. de most kb a kedvenc klipjeim 80%-a teljesen elérhetetlenné vált... hát a jó édes anyjukat. :W

(#37) wolfman


wolfman
veterán

Na ezt vártam én már évek óta nem a szaros 100Hz funkciót a HDTV-kben!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#38) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ooooh igeeeen! Végre! Már évek óta erre várok, 1000-szer jobb így most gameplay videókat nézni, sőt még annál is jobb! Tud valaki trükköt arra, hogy hogyan lehet letölteni a 60 fps verziós videókat? :)
A kis Core i3-370M nem bírja FullHD-n, de 720p-n szépen megy 60-al. Ha le lehetne valahogy tölteni a videókat, akkor egy offline lejátszóval talán le tudnám játszani a FullHD verziókat is.

Minden esetre egy nagy piros pont a Guglinak! :C

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39) saelin válasza D.Va (#36) üzenetére


saelin
veterán

Szerzői jogvédett tartalmat sosem nézünk youtubeon, még ha hivatalos, akkor sem, mert bármikor törölhetik, tilthatják stb. Bizonyos böngészőknek van youtube letöltő pluginje, használd azokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40) BomiBoogie válasza alevan (#31) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:D
Lehet, hogy a takarító CS bajnok. :DDD

(#41) CJ4567


CJ4567
veterán

60fps teszt tőlem is.

No Sana No Life

(#42) oriic válasza CJ4567 (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Királyul megy.

Live-Die-Respawn

(#43) CJ4567 válasza oriic (#42) üzenetére


CJ4567
veterán

Eredetileg NFS Shiftből akartam, csak a 60ból lesz 24 a felvétellel :O

No Sana No Life

(#44) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Szerintem a gameplay videók miatt ez egy nagy pluszpont, de minden mást 30 fps-ben szeretnék nézni (filmszerűen) :(

Üdv. Johnny

(#45) DigitXT válasza jonnyjoker01 (#44) üzenetére


DigitXT
félisten

Te figyu, ez nem konvertálja FEL, szóval ami eddig 30 volt marad is!
Amúgy rém egyszerű: ha zavar, használj FireFoxot, abban egyelőre
röcög ugyanúgy, mint eddig. De 10-ből 9 róka nem ajánlja! 1 döglött.
Kíváncsi leszek, hogy az új AC játékban akkor erre oldják a lockot?

;]

tomas51: szuper! Pár másodpercet néztem belőle. Egyértelmű (itt)
a Chrome előnye... Itthon nem használom, csak a cégnél.:))

[ Szerkesztve ]

(#46) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

:C Nem-rossz, nem-rossz... :K

A.

(#47) wolfman


wolfman
veterán

Jó ez az új funkció, de ahogy elnézegetem a videókat, nem nagyon tudja tartani a folyamatos rezzenésmentes képet a youtube. Időközönként azért berezzen egy jó 5mp-re az adott videó. Remélhetőleg majd finomhangolják a rendszert még.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.