Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte ingyen van. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) Wasp_HUN válasza oriic (#1) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Problem ?

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#3) oriic válasza Wasp_HUN (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy egyedül vagyok vele, de az a 60 euró nekem sok.

Live-Die-Respawn

(#4) AAAgold


AAAgold
senior tag

ZUPPERGUT

amúgy pedig ezzel együtt engem teljesen megvett :D

[Elite+Oculust Rif]

[ Szerkesztve ]

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#5) Wasp_HUN válasza oriic (#3) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Nem vagy egyedül. Számomra is sok az a 60€. A végleges verzió 40€ lesz, persze az csak a gamma verzió után jön, szóval még várni kell.

Viszont azt tekintve, hogy az évenként megjelenő egy kaptafára készülő szériák is 60€-ba kerülnek, plusz a túlárazott DLCk... ez már nem is tűnik olyan vészesnek.

Jobban örültem volna én is fordított megoldásnak, mint mondjuk ARMA 3-nál volt, de a Kickstarter támogatókkal úgy eléggé kicsesztek volna, szóval ez van.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#6) oriic válasza Wasp_HUN (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na pont ez az, hogy a türelmetlenekről lehúznak most 20 eurót, csak azért hogy korábban játszhassanak vele. Ez zavar.

Live-Die-Respawn

(#7) Wasp_HUN válasza oriic (#6) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Ez a Kickstarter és az ottani tier rendszer hibája. Én se akarok többet fizetni a privilégiumért, hogy tesztelő lehessek. Gondolom a támogatók nagy része nem is ad visszajelzést a készítőknek, ellenben a pénzük nélkül nem folytatódhat a fejlesztés, szóval ez esetben ez amolyan szükséges rossz.

Inkább örüljünk annak, hogy másoknak van rá pénze így mi megvehetjük a kész terméket olcsóbbért.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#8) sTERNI


sTERNI
senior tag

Valahogy nagy más utat találtak maguknak, mint Chris Roberts-ék.
Fizetni kellett az alpha-ért, fizethetsz a beta-ért .. úúgy.. hogy közben már fizettél korábban Kickstarter-en keresztül.
Szerintem a legtöbben kivárjuk, hogy megjelenjen aztán játszunk egy kiforrott, kész játékkal... nemhogy még fizessünk egy félkész, bugosért.. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Én megvárom a kész játékot, meg most nyár közepén nincs is felesleges 60€ egy bétára. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Na akkor mindenki türelmes és nem ül fel a hype vonatra. Megnyugtató :)

Akit érdekel itt van jó pár videó és bemutató: Scott Manley: Elite: Dangerous

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#11) errorcode06


errorcode06
őstag

Lehet egyébként tudni valamit a játékról? Lesz benne normális singleplayer? Vagy valami kiherélt verziót kapunk, és a multiban lehet csak bejárni a teljes galaxist?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) Szőrös  válasza errorcode06 (#11) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem tudom a multi verzió mégis mitől lenne "kiherélt" mikor az jóval bonyolultabb , mindenesetre van benne solo rész.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13) errorcode06 válasza Szőrös  (#12) üzenetére


errorcode06
őstag

és a multiban lehet csak bejárni a teljes galaxist? volt a kérdésem, a kiherélt pedig a single-re vonatkozott.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) velizare


velizare
nagyúr

béta után lesz wipe?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Szőrös  válasza errorcode06 (#13) üzenetére


Szőrös 
veterán

Így kicsit félreérthető volt a kérdés , mindenesetre jelen állás szerint a single is teljes értékű .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16) errorcode06 válasza Szőrös  (#15) üzenetére


errorcode06
őstag

Kösz! Így már elgondolkodom rajta.

cain69: Nem hiszem, túl sok idő fog eltelni a béta és a végleges között, és szerintem a felhasználók (akik kiperkálták a 100€-t) nem hagynák hogy kb fél, egy évnyi "munkájuk" tovaszálljon.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#17) velizare válasza errorcode06 (#16) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor ez nem béta, hanem early access. :DDD btw, rákérdezne valaki béta fórumon?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Diopapa válasza errorcode06 (#16) üzenetére


Diopapa
addikt

A "végleges" megjelenési dátuma jelen állás szerint 2014Q4.

@cain69: Minden fázis után van/volt wipe. (alpha/premium beta/beta)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#19) CybonTom


CybonTom
tag

Érdekes milyen irányba megyünk... fizethetsz most már azért jelentős összegeket, hogy béta tesztelő lehess...
Magára a végleges játékra kíváncsi leszek azért... :)

(#20) Diopapa válasza CybonTom (#19) üzenetére


Diopapa
addikt

Én szvsz szívesebben tesztelek itt pénzért mint fizessek egy "végleges" BF4-ért pl..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21) Szőrös  válasza CybonTom (#19) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez még mindig a közösségi támogatás része. Inkább nekik adok pénzt mint a rókabőrnyúzó kiadónak amik ontják magukból a szemetet...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#22) Geller72


Geller72
veterán

A videó alapján nekem egy kicsit gagyinak tűnik. :U . Mai mércével...Persze ettől még lehet összetett, de első látásra egy kicsit khm..

(#23) MerLinh


MerLinh
senior tag

hmm remélem vissza jönnek az űrszimulátorok/arcadok =) mennyire jók voltak.. Freespace, independence war, freelancer....
Ezt meg a Star citizent mindenképp kiprobálom...jöhet még!!

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24) hommeros válasza Szőrös  (#21) üzenetére


hommeros
őstag

Lapátolni kell nekik.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#25) #06658560


#06658560
törölt tag

Spacemouse-ot kezeli? mert azzal lehetne rendes 3D mozgást adni a járgányoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.