Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Az okostelefonokkal újra előjött a bunkófon korszak. Pont mire megszoktuk, hogy a telefon mire jó, mire kell/érdemes használni, a mindennapjaink része vált, a sok új funkciónak köszönhetően újra elfelejtettünk viselkedni.
Az emberek nyomkodják az utcán, biciklin, vezetés közben, étteremben, beszélgetés közben/helyett stb. Szóval újra bunkók lettünk.

(#2) old rocker válasza BiP (#1) üzenetére


old rocker
veterán

Van benne valami. Sajtótájékoztatókon, előadásokon tapasztalom, mindig van valaki, aki elfelejti kikapcsolni. Ez a kezdetek óta így van.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#3) kordasb


kordasb
tag

igen bunkofone, de reg hallottam nem tudja veletlen mikor jott be a pannon elso pre-paid kartyas csomagja, en akkor lettem mobilos valahogy 1995 kornyeken lehetett.

(#4) mghltm válasza old rocker (#2) üzenetére


mghltm
addikt

te meg a jobbik eseteket emlited. en mar lattam gyalogost a zebra kozepen megallni, mert valamin eltoprengett telefonalas kozben. persze nem zavartatta magat, a jobbra kis ivben kanyarodo csuklos helyijarat es a nyergesvontato csak ra vart hogy mozduljon meg, mert egyik sem akarta halalra gazolni.

10 autosbol 5-6 tuti telefonal, nap mint nap latom oket. elfelejtenek iranyjelezni, pirosnal nem tudnak elindulni, valtasnal benaznak, van aki elmelazik es 30-cal halad a 60-as utszakaszon. mivel motorral jarok, kenytelen voltam nyitott dobot felszerelni es nappal is tavolsagi pilaccsal tolom, kulonben nem vesznek eszre. :(((

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) draco31


draco31
veterán

Én egy kis faluban élek. Van egy 40-es krapek, soha senki nem látta még úgy vezetni, hogy ne lógott volna a fülén a telefon. Ahogyan nyitja a kocsiajtót, már ott is van a fülén. El nem tudom képzelni, hogy mit tud annyit beszélni.

Én a Bluetooth füles híve vagyok. Ha tudom, hogy 2 percnél tovább fog tartani a beszélgetés, akkor aggatom is a fülemre. Sokkal kényelmesebb vele.

Ha olyan helyen vagyok, akkor némítás, vagy offline mód.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#6) Иван válasza BiP (#1) üzenetére


Иван
őstag

Ne is mondd. Nincs annál idegesítőbb, amikor a társaság sörözik/beszélget/kajál és az egyik úgy toszogatja a mobilját, mintha az életek függenének tőle. Meg amikor valaki ötpercenként előveszi és nyomkodja 15 percig, elrakja és megint 5 perc szünet.

Taplóság. Azt sugallod, hogy akikkel vagy, azokat szarba veszed és fasebuc sokkal fontosabb.

Ejnyebejnye :(((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) moonlight115


moonlight115
tag

Szürreális élmény volt, a bunkófon megjelenése után pár évvel a fejkendős falusi néni látványa, amint megcsörrenő mobilját sietve előkotorja vesszőkosarából két (élő !) tyúk és egy halom zöldség közül..... :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) leslieke válasza old rocker (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy moziban! És a baromja még fel is veszi, ahelyett, hogy kinyomná. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) Zirowe válasza old rocker (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Te is vívtál?:)
Merre és milyen fegyvernem?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) ledgeri válasza leslieke (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én velem is volt már ilyen, art moziban, díszelőadáson, amikor a készítők is ott voltak... kétszer hívták..

Meg az is szép amikor tömegközlekedésen ordíva beszél, mert ő nem hall semmit... Anyukám is ilyen, mondom neki: NE!, Erre a válasz: Tudod, hogy hallókészüláke van és nem hall semmit.... :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) old rocker válasza Zirowe (#9) üzenetére


old rocker
veterán

Kardoztam, Szegedi Postás SE. Engem még az idősebb Decsi vert el 5-3-ra orsz. vidék bajnokságon:-))

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#12) Zirowe válasza old rocker (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én az UTEban tőröztem. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) old rocker válasza Zirowe (#12) üzenetére


old rocker
veterán

Madzagos!! :D :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14) flash-


flash-
veterán

lehet említeni a biciklis telefonálósokat,de azokat ki lehet kerülni,aztán meg hogy baleset éri őket a telefonálás miatt le van szarva.

De én a fontos ember vagyok mert 'mérnők vagyok' vagy egyéb más "nagyon fontos"elfoglaltságú embereken akadok ki akik képesek 4x lassabbban menni a megengedett maximális sebességnél,mert ő most fontos telefont intéz,és most ez alá rendelje alá mindenki saját magát mert ő fontos,ti kis csicskák a suzukival szépen menjetek mögöttem tökmindegy hova siettek..,én fontos terepjárós öltönyös ember vagyok.

Én az ilyen öltönyös barmokat utálom van pénze,drága autója,nem a megélhetése forog azon kockán hogy telefonál vezetés közben,viszont lehet hogy aki mögötte menne gyorsabban az a munkahelyre siet,ahova ha nem ér be,az ilyen öltönyös barmok már azonnal megfenyegetik fegyelmivel..

hát szerintem ez az idegesítő...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15) old rocker válasza flash- (#14) üzenetére


old rocker
veterán

Ha gyalogosan közlekedsz, vagy szintén keróval, azért nem olyan egyszerű a dolog ... Engem már fejelt le szembe jövő gyerek a cajról, amikor frontálisan belém hajtott...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Hú, én már telefonoztam bicajon lejtőn lefelé 60(!)-al szakadó esőben :DDD . Nem szívesen csinálnám mégegyszer ;] . De láttam már egyszer egy hülyegyereket pont az orrom előtt pofáraesni, mert a nagy telefonálás közepette behúzta izomból az első féket :C

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17) KAMELOT válasza BiP (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát ezt jól írtad....valahogy a kultúrált viselkedés elmarad. Főleg a legízetlenebb amikor a postán vagy a fogorvosnál valaki elkezd telefonálni. :)
Én ha elfelejtem kikapcsolni és hívnak akkor vagy kinyomom vagy ha nagyon fontos akkor egyből elvonulok egy olyan helyre ahol nem zavarom a többieket.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#18) ledgeri válasza KAMELOT (#17) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Duplán válasz:

vettem fel valamit a postán, előttem problémáztak: mobilozott a sorbanálló, csomagokkal variált, nem figyelt a ,,postásnénire", mire ő: Most velem tárgyal, vagy a telefonnanl!!???

Én is úgy vagyok, hogy ha tudok akkor elmegyek oda, ahol nem zavarok, és ahol nem zavarnak, de pesze vissza is kapom, hogy ,,Mit titkolózol -meghogy- Fú de fontos ez a valaki..."

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) j-cool


j-cool
tag

Én direkt azért költöttem pár ezerrel többet az autós fejegységemre, hogy legyen Bluetooth kihangosító, amivel kisebb a balesetokozás esélye.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#20) BiP válasza j-cool (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, ezért fura, amikor bazi drága autókban azt a párezer forintot spórolják ki egy rohadt kihangosítóra. Ne ezen múljon már a biztonság ...

(#21) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát elég érdekes és tanúlságos cikk. Saját bőrömön tapasztalom nap mint nap ezeket a dolgokat. Made in Debrecen :)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#22) old rocker válasza j-cool (#19) üzenetére


old rocker
veterán

Dicsérendő, komolyan. Én Szegeden, a Radnóti gimnáziumnál láttam egyszer egy fazont, már nem emlékszem, milyen kocsiban ült, de nem Zsiguli és társaiban, hogy üdvözült mosollyal a képén, fülén a telefonnal hajtott át a piroson. Mint aki a holdon van...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#23) moonlight115 válasza old rocker (#22) üzenetére


moonlight115
tag

Őt nem fényezném, az tuti.... :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24) old rocker válasza moonlight115 (#23) üzenetére


old rocker
veterán

menet közben nem is tudnád; az meg meg nem áll, amíg mobil van a fülén...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25) moonlight115 válasza old rocker (#24) üzenetére


moonlight115
tag

Menet közben csak reputációt tudok fényezni. Hogy áll vagy nem, az irreleváns.
:))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26) old rocker válasza moonlight115 (#25) üzenetére


old rocker
veterán

ha nem áll, felállítod... vagy meg. Valamelyik jó, oszd be.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#27) moonlight115 válasza old rocker (#26) üzenetére


moonlight115
tag

Ha felállítom, csak megáll,nem? Felállítom a fényezés világrekordját,ginnisz reklámnak se lenne rossz....lehet, hogy sört is ivott mobilozás közben. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28) old rocker válasza moonlight115 (#27) üzenetére


old rocker
veterán

Nem sörölt és nem sorolt. Csak áthajtott és nem értette, miét ugrálnak előtte a hülye diákok és miért fékeznek csikorgó kerékkel a káromkodó autósok...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#29) moonlight115 válasza old rocker (#28) üzenetére


moonlight115
tag

Gondolom, az üdvözült mosolytól riadtak meg ennyire... :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30) moonlight115 válasza old rocker (#28) üzenetére


moonlight115
tag

Most én is ugrálok. Ma lettem Galaktikus Holdfény Agitátor ! LOL ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31) #56230144


#56230144
törölt tag

Azért ez nem teljesen igaz.Nekem egy Huawei androidom van,mégsem lettem bunkó :U :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.