Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Megvettem hetekkel ezelőtt, és egyáltalán nem bántam meg. Még ha veszítesz is, akkor is izgalmasak a küzdelmek. Vannak banálisan kihagyott helyzetek, eszeveszetten szép gólok...

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Az emberek egyszerűek mint a faék.Nem kell AAA cím hogy jól tudjanak szórakozni.20€ kicsit húzós ár nekem egy ilyen játékért.Majd megveszem 5€ akcióban. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Jöhetne egy free hétvége, mostmár kiváncsi vagyok rá! :C

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem sikerült kipróbálnom, de elég is volt. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ata4100


ata4100
csendes tag

PS4-en tolom megjelenés óta, imádom. Megjelenés előtt itt is páran fikázták, nem jött be. :P

(#6) Cythyel válasza ata4100 (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

én pc-n tolom logitec f510-el (x360 pc-re ültetve), és igazából semmi kivetni valót nem találok benne... persze fikázni könnyű ha már elsőre elcseszi az ember és ráfogja a játékra, nekem is kellett kb 30-40 perc mire ráéreztem és már mindenen csak vigyorogtam mint a töklámpás :))

(#7) ata4100 válasza Cythyel (#6) üzenetére


ata4100
csendes tag

Az is tetszik, ha megnézed a toplistákat, akkor pc-s és ps4-es vegyesben követi egymást. Játékban is mikor látom, hogy pc-ssel játszok, semmi különbséget nem látni, ugyanannyi esélye van megnyerni. Nagyon jól össze lett rakva a cross platform része.

(#8) Cythyel válasza ata4100 (#7) üzenetére


Cythyel
senior tag

yap-yap, bár a toplisták nem érdekelnek, max annyit vettem észre hogy ki játszik kontrollerrel és ki billentyűzettel, illetve ki követi a labdát "ball cam"-mel, és ki a nélkül... volt már hogy úgy voltam kamikáze, hogy észre sem vettem az ellenfelet, mert 90°-ba oldalra néztem a labdát XD

(#9) ata4100 válasza Cythyel (#8) üzenetére


ata4100
csendes tag

90% ban Ball Cam-mel megyek, csak addig nem, amig a pálya főbb pontjain lévő bogyókat becélzom.
Kedvencem mikor Ball Cam-mel nitrozok a labdára, és egy ellenfél valahogy odatéved elém, de észre se veszem, mert oldalról jön, és szétrobbantom. :C :C

(#10) Cythyel válasza ata4100 (#9) üzenetére


Cythyel
senior tag

én még a booster töltőket is ball cam mellett szedem össze XD de az tényleg poén tud lenni mikor úgy mész neki hogy nem is látod, mondjuk én olyankor mindig 'sry' egyet... de amit még nagyon bírok, levegőben boost és a kocsi aljával szedem le a labdát repülés közben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.