Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

továbbra is jelentenek mindent a gyártónak ezek a TV-k (használat), vagy ezen már módosítottak?

szép eredmény...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Daywalker válasza anulu (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Én sokkal jobban aggódom amiatt, hogy a Windows és az okostelók oprendszerei jelentgetnek. Ehhez képest a tévé már a kit érdekel kategória. :U

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) anulu válasza Daywalker (#2) üzenetére


anulu
félisten

Win-nél le van írva. telefonoknál nem tudom. a TV-knél viszont sehol egy szó sincs erről. emiatt tartom gáznak a dolgot. amúgymeg nemcsak Win jelentget OS fronton :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) dabadab válasza anulu (#1) üzenetére


dabadab
titán

A hangfelismeréses ügyre gondolsz?

DRM is theft

(#5) Daywalker válasza anulu (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez igaz..de attól, hogy le van írva, még nem vagyok nyugodt, sőt...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) elefant válasza anulu (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

a tévéknél volt ilyen botrány, de a Samsung azt állította, hogy nem is úgy volt az egész...

hivatalosan nem figyelnek a tévék, a gyakorlatban nem tudom, hogy mi a helyzet.

(#7) kukulec


kukulec
őstag

ez a ki-kit figyel... egy olyan világban, ahol boldog-boldogtalan feltölt magáról mindent a netre, egészen vicces ez. ettől még nyilván nem ideális.

a témához: itt is, máshol is állandóan az megy, hogy a tévés piac haldoklik. úgy látszik a samsung-nál ezt nem tudták. mondjuk a tiszta profit lenne az igazán mérvadó, de ez így is szép eredmény.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#8) Geller72 válasza elefant (#6) üzenetére


Geller72
veterán

Samsung 4K Malware Edition..:P. Én meg úgy emlékszem, hogy nem is olyan régen be is vallotta a cég. Jelentenek hazafele. A hang és a kamera is egy elég fájó pontjuk. :U

A cikk címe csak neked kusza egy kicsit?.:D.

[ Szerkesztve ]

(#9) elefant válasza Geller72 (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen, de úgy emlékszem, mintha azt mondták volna, hogy csak azt "vizsgálták" a tévék, hogy milyen appokat használnak, meg mit néznek a DTV-n.

(#10) gabor85 válasza kukulec (#7) üzenetére


gabor85
őstag

Azért van különbség: amit feltöltesz magadról, az a te döntésed, (az hogy jó vagy nem már kérdés), amit a tv ahhoz nem járulsz hozzá. Nagyon nem mindegy.

(#11) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Ha tuzfalon letiltom az adott kommunikacios csatornakat annak mi a kovetkezmenye? Pl. win 10 kulon porton kulon IP-re csatlkaozik egy ugymond "lehalgatlak" applikaciora vagy g*ci modon valami mas csatornaba drotoztak bele, igy ha az adott csatornat letiltom akkor fontos funkcioktol eshetek el?
A Samu teveknel, ha letiltom a lehellagatozasi csatornakat akkor esetleg azt nyogi ki, h nincs internet es nem enged amugy meg YoueTube-ot nezni se?
Bizalmas informaciokat kezelo cegeknek van kulon windows distro?

Rakerestem, ha ez meg aktualis nem egy nagy raketatudomany, egy sima tuzfallal, sot a win-be epitettel is megoldhato.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#12) tecsu válasza gabor85 (#10) üzenetére


tecsu
addikt

Tényleg? :-)
Nem értetted, hogy mire célzott: A sok balféknek (lássuk be, ők vannak többségben), aki a toálet-élményeit is realtime posztolja, teljesen mindegy már, hogy sérül a magánszférája, mert nincs is olyan neki ill. nem is érdemelne védelmet. Pontosabban csak azt mondta, hogy ez vicces (érdekes), emellett kihangsúlyozta, hogy nem egy optimális helyzet.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) anulu válasza dabadab (#4) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal nem csak hangfelismerés volt, hanem az is, h a beépített appokat mikor nyitottad meg, keresésnél mi volt a kulcsszó, stb.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) anulu válasza Teréz Atya (#11) üzenetére


anulu
félisten

https-t letiltani nem annyira nyerő ötlet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) sixpak válasza anulu (#1) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mintha az LG kapcsán pattant volna ki a botrány, ha jól emlékszem.
Samsungnál nem tudom volt-e ilyen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16) anulu válasza sixpak (#15) üzenetére


anulu
félisten

volt, nem is rég

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) icp1970


icp1970
senior tag

Hatalmas biznisz.Bravo Samsung.

(#18) Teréz Atya válasza anulu (#14) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Arra voltam kivancsi, hogy mit kell majd letiltanom a tuzfalamon, ha ugy dontok, h Win 10-et vagy pl. Samsung okos TV-t akarnek.
Miert tiltanam le a https-t? Amit eddig talaltam, nagyon ugy fest, hogy szimplan az adatgyujto szerverek tiltolistara tetelevel ki lehet babralni a rendszerrel.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19) anulu válasza Teréz Atya (#18) üzenetére


anulu
félisten

igazság szerint fogalmam sincs. részemről belőttem, amit engedett, egyébként meg használom. van nagyobb gond is a világban, minthogy a W10 nézze, hogy milyen alsógatya márkára keresek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.