Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Xmodule


Xmodule
őstag

p a s s e r: Ez arra jó, hogy ha pl. neked van valami ami nem tetszik a gyári szoftverben, akkor válogathatsz ezek közül az egyedi ROMok közül. Úgy vettem észre sok esetben ezek az egyedi ROMok jobban vannak összerakva, mint a gyáriak. Lehetséges, hogy a gyáriak azért sem tökéletesek, mert nincs rá idö. Viszont ezek az egyedi ROMok szépen össze vannak rakva, tesztelve. Általában a közösség által. Ha pedig már mélyebben benne vagy a témában, akkor akár Te magad is össze rakhatsz egy saját ROMot. Pl. ez, amit most a cikkben leírtam nálam gyorsabban megy, mint a gyári.

basaja: Sok sikert. Majd írd meg, hogy sikerült. :)

A cikkbe nem írtam bele, mert mai tapasztalatom, hogy az akku % mutatása csalóka. Olyan 100%-ról 50%-ra picit gyorsabban merül, de aztán 50%-tól lassul. Nekem most van 3. napja 15% alatt. Jelen pillanatban 9%-on áll a számláló. Még várok 5%-ig aztán 100-ig töltöm. Mondjuk most csináltam egy battery stat törlést. De ennek ellenére állítom, hogy jól bánik az akkumulátorral.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.