Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem értek a halakhoz, de krvajó sztem :C a garnélák aranyosak :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) GardaY


GardaY
tag

nagyon zsíír :D egyszer majd énis csinálok egyet :DD

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szép lett és a cikk is szuper.... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) nonoka74


nonoka74
tag

Nagyon szép akvárium lett,gratula!

(#5) satyak


satyak
csendes tag

Nem értek az akváriumokhoz, de a végeredmény nagyon jól néz ki! :K

(#6) agoka07


agoka07
senior tag

Na ez az ami nagyon ott van..:) Én csak gratulálni tudok :C

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#7) subset


subset
senior tag

Gratula klassz lett !

Használj Te is szabad szoftvert !

(#8) joghurt


joghurt
addikt

Zsírrájjj!

A tej élet, erő, egészség.

(#9) albert8


albert8
addikt

Jó lett, grat. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon pöpec munka, és a cikk is szuper lett, köszönjük szépen :)

A garnélák meg a legnagyobb figurák :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Ez nagyon pöpec lett. Grat hozzá :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Szép lett! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) jocek91


jocek91
aktív tag

Na erre a hobbira szó szerint igaz, hogy elúszik pár havi fizu. :DDD

(#14) sutszi


sutszi
veterán

Szép és igényes munka... :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15) Regiee


Regiee
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :) :R :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#16) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Legyen benne sok örömed! Gratulálok, a végeredmény jól néz ki! Eszembe juttatta amikor apum csinált nekünk akváriumot gyerek korunkban.

Esetleg megpróbálhatnád a víztisztítót a lehető legmagasabbra tenni a nyitható részen belül, úgy kevesebb munkát kell végeznie, még talán rezgéscsillapító anyaggal meg is oldhatnád az alátámasztást, hogy ne adja át a rezgést annyira lefelé, és hangcsillapító szivaccsal kibélelhetnéd az egész nyitható részt, akkor talán nem erősítené fel a búgását a "doboz" amibe tetted. Persze ez csak egy ötlet, nem tudom mennyire csendes vagy sem.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#17) mszl


mszl
aktív tag

Szia!

Szép lett. Már csak egy kis CO2 rendszer hiányzik és a növényeid burjánzanak majd.

Üdv. Laci

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#18) moonlight115 válasza Regiee (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Gratula, szép lett! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) Oposszum


Oposszum
tag

Én még ugyan nem gondolkodtam ilyenen, és tapasztalatom sincs de ez nagyon ott van. Na és látszik, hogy fanatikus csinálta... Gratula.

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

WOW, ez simán üti a bolti minőséget, igényes munka. :R

(#21) bubi92


bubi92
őstag

mostanában csak kokány házi munkák voltak itt logout-on, de ez most odabasz. nagyon szép lett. :K grat

(#22) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Gratula! :)

Egy amanot még tégy hozzájuk!

(#23) SzO.okI


SzO.okI
csendes tag

Nagyon ötletes cikk és nagyon szép lett a végeredmény is!! :)

Asrock B450 Steel Legend, AMD R5 3600, Corsair Vengance RGB Pro 2*8 GB 3200Mhz, ASUS ROG 5700XT, ADATA XPG GAMMIX S5 1TB

(#24) gambeca


gambeca
tag

Én kb. 16 éves koromig halaztam hobbi szinten.

Most már nicsn rá idő.
Valamint sokba kerül.

Az ott hagymás bab? -Nem, krumplis hal...

(#25) Alchemist


Alchemist
addikt

Gyönyörű lett, gratulálok! :R :R

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#26) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nekünk is van akváriumunk, igaz vannak csigák, de olyan hal is, ami megelékszik velük ;]

Emlèkszem, hogy milyen örjítő volt kivárni, hogy "halkész" legyen az akvárium...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fúúúú ez nagyon szép lett! :R

(#28) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon jó a grafikája és biztos vagyok benne, hogy a halak kihajtják az akváriumot rendesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#29) Mr.Csizmás válasza M@trixfan (#28) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

orvos látott már? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) wolfman


wolfman
veterán

Gyerekkoromban voltak utoljára halaik egy 100l-es akváriumban. Nagyon szép állatok, megnyugtató nézni őket közben ellazulni a szűrő mély, búgó hangjára a sötét szobában (csak az akvárium világítása mellett). Egyetlen probléma az egésszel, hogy a takarításuk igen sok idő és babramunka, valamit nem úgy csinálsz ahogy kell, megmurdelnek. :(

Észrevételem: Sztem telepíthetsz még bele növényzetet nyugodtan. A jobb hátsó sarok eléggé meztelennek tűnik, oda implantálhatnál valami sűrű, dús mohát vagy növényt. Mondjuk olyat amiben a halak nem tudnak teljesen elbújni. Olyan futónövény féleséget. De amúgy szuper.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) usza


usza
tag

Jól sikerült, összeszedett cikk, grat! Szívesen nézegettem volna viszont nagy felbontású képeket a végeredményről, de ettől még elismerésem!!! Ha csinálnál tengeri halaknak is egy akváriumot, remélem azt is megosztod majd...:-))
:R

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#32) sysys


sysys
csendes tag

Szép lett, de engem még az érdekelne, hogy így összesen mennyit fogyasztanak a készülékek?
Világítás, szűrő, fűtés.
Nekem is van két kisebb és tervezem, hogy nagyobbra cserélem, mert nagyon melós a kettő gondozása, ugyanis minél kisebb, annál könnyebben koszolódik benne minden.

(#33) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Grat szép lett!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#34) twi452


twi452
senior tag

Ügyesen összepakoltad, ha minden jól megy szépen be fognak dúsulni a növények is :)
Ha esetleg további "tudásanyagra" fájna a fogad a jövőben "növényes" irányba akkor ajánlom az akvakertész fórumot :) Nem linkelek, hogy ne legyen belőle probléma majd megkeresitek :D

(#35) Trebron09 válasza M@trixfan (#28) üzenetére


Trebron09
őstag

Beteeg ;] :DDD

______________
Ütősen néz ki szerintem is. Grat. :R :C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#36) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jól néz ki gratulálok. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#37) #24889344


#24889344
törölt tag

Ez szép lett, ügyes.

Valamikor én is elgondolkoztam egy nagyobb akváriumon, de sajnos nem lett belőle semmi. Viszont van egy 25 literesem garnélákkal.

[ Szerkesztve ]

(#38) Aryan


Aryan
senior tag

Nagyon szép lett! Jó fejek ezek a garnélák :) .

(#39) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Nagyon igényes akvárium :C

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#40) joecontra


joecontra
addikt

De qrva jó!!! :Y

Grat! :K

Üdv,
J

(#41) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fingom sincs az akváriumokhoz, de a képek alapján nagyon tetszik! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) Tuz


Tuz
tag

Szép lett. Grat :C

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#43) norbi0604 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Én sem értek a lovakhoz, de a cikknek +1 respect! :))

(#44) Regiee


Regiee
aktív tag

Megint csak nagyon szépen köszönöm mindenkinek, nagyon jól esik és örülök hogy megérte fáradoznom! :)

Ha van igény rá akkor nagy felbontású képekkel közvetíthetem az akvárium életét, és természetesen bármi kérdése felmerül valakinek írjon ide vagy Pm is jöhet és válaszolok! :)

Attila :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#45) moonlight115 válasza Regiee (#44) üzenetére


moonlight115
tag

Az engem is érdekelne, köszi! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#46) iMaverick


iMaverick
addikt

Gratula a cikkhez és az igényes munkához!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#47) udi


udi
őstag

Gyönyörű minden elismerésem hozzá :K

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#48) p a s s e r


p a s s e r
őstag

egy külső szűrő önmagában kevés... mindenképpen kellene egy belső is, mivel az szűri a nemkívánatos lebegő részecskéket... a külső ezt nem teszi meg...

ja és mégvalami... napi kétszeri etetés is sok... én napi egyszer etettem régebben, de azt is ritkítottam, mivel elkezdtek hullani a halak... boncolás után derült ki, hogy a túl sok kajától durván károsodott a májuk...

jó halazást!

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#49) sutszi válasza p a s s e r (#48) üzenetére


sutszi
veterán

Ez azért erősen függ alkalmi kaja adag mennyiségétől, és típusától is.

Szerk.
Ettől függetlenül mikor régen voltak halaim én is csak egyszer etettem őket naponta...bőven elég volt...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szuper lett! Annó 17 éve még én is foglalkoztam halakkal. Pénzhiány végett fejleszteni nem nagyon tudtam.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.