Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag

Örülök, hogy nem lett nagy dráma a végére és összejött, az öreg és ritka autók iránti vonzalom ilyen szívással van kikövezve. :) Szép munka, élvezzétek ki.
Nekem most egy motort kell kerítenem az autóba, mert kell belőle egy alkatrész, amit nem lehet már kapni. :W

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) Diabolis válasza futo001 (#1) üzenetére


Diabolis
tag

Köszönjük.
Milyen motorba keresel cuccot?

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#3) futo001 válasza Diabolis (#2) üzenetére


futo001
senior tag

Na ezen fel fogsz röhögni. :DDD
Egy 4.0l-es TVR Speed Six motor kell.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) flymi válasza futo001 (#3) üzenetére


flymi
addikt

Tudom beteg, de nekem egy TVR Cerbera, a kis kerek lámpás az egyik álomautóm. :B
Gyönyörű forma!




/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Samott


Samott
addikt

Sok oromet hozza, azt jo ha tudod hogy ezek alapjaratba elhuznak mindent, csak ek ne legyen alatta. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#6) Hintalow


Hintalow
senior tag

Fűűűbakker, elolvasva az előzményeket is, ilyenkor örülök, hogy nincs autóm, (és a jelenlegi élethelyzetemben szükségem sincs rá) még ingatlant is kevesebb szívással vettem :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7) Fáraó


Fáraó
őstag

Jó írás, szép autó! Gratula!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8) futo001 válasza flymi (#4) üzenetére


futo001
senior tag

Nekem a Tuscan S, Typhon (3db van belőle) és a Sagaris a kedvencem. Utóbbi a nagy szerelem, de mission impossible.
Egy sima Tuscan-t sikerült vásárolni, 2001-es, ismert "apróbb" hibákkal. Meg egy nagyobbal. Kicsit sem bántam meg, tudtam mivel jár de azért a jövőben maradok a sima hétköznapi tucatautóknál, vagy valami elterjedtebb és kiforrottabb érdekességet veszek, ha újra rászánom magam.

De annyira megvan a bája a Tuscan hülyeségeinek és egyedi megoldásainak, hogy nem lehet nem szeretni. Az ajtónyitas és az ablakemelő fenomenális. :C

Amúgy majdnem egy narancs Cerbera lett Corkból, véletlenül szaladtam bele az eladó Tuscanba egy TVR fb csoportban, nem hirdették sehol.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#9) DEJVID


DEJVID
őstag

130km két megállással?

(#10) dabadab válasza futo001 (#8) üzenetére


dabadab
titán

Van egy olyan érzésem, hogy nem Mo-n vagy, itt azért a TVR túlzottan extrém sport lenne :D

DRM is theft

(#11) Diabolis válasza DEJVID (#9) üzenetére


Diabolis
tag

Mi vele a baj? Út közben még két helyre beugrottunk.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#12) DEJVID válasza Diabolis (#11) üzenetére


DEJVID
őstag

Ja semmi, azt hittem, meg kellett állni pihenni.

(#13) Tüzi

Az első toldaton ezek a cápakopoltyúk azóta tetszenek, hogy első alkalommal megláttam anno a 850-eken a BTCC-ben.
(bal hátsó ajtó nem rohad?)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14) Diabolis válasza Tüzi (#13) üzenetére


Diabolis
tag

No igen, az irmscher lökös nem csúnya :D
A bal hátsó minimálisan megindult, de szerintem csak felületi. Két hónap és finoman nekiesek a kasztninak.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#15) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Örülök hogy sikerül így haladni az autóval. :)
További sok szerencsét a felújításhoz!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16) Diabolis válasza Petyyyyy (#15) üzenetére


Diabolis
tag

Köszi :)
Azóta még történt ez+az, csak még nem gyűlt össze egy blognyi.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.