Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dany007 válasza Viszlát (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Áh, megjártam már sokszor... =/
Mivel imádok úgy kajálni, hogy közben nézek valamit (általában sorozatot, néha filmet, vagy dok.-filmet) ezért nem veszem észre mennyit eszek... :U Plusz nem szeretek hagyni a tányéron. Plusz plusz a teltségérzetem valamiért 1 órát késik általában. Harmadik plusz pedig, hogy munkahelyen nagyon keveset eszek. Ezért délután fél-5re mire hazaérek mocskosul éhes vagyok.
Szóval ez se egészségileg nem jó, se anyagilag. De az élvezetfaktor megvan. :)
Na és van néha, hogy túleszem magam. :D Olyankor szokott kelleni a Bilagit. De röhej, mert volt, hogy kajálás után 3-4 órával kezdtem érezni, hogy huh valami nem okés.

Ettől függetlenül elég jól bírja az emésztésem / gyomrom a kajákat. Még a krumplifőzelékbe is erős pistát teszek, plusz rendszeresen, amikor valaki másnak hasmenést okoz a kaja, esetleg megfekszi a gyomrát valami, akkor én még vígan bevágok egy kellemesebb vacsorát gond nélkül. : )

Mondjuk vagyok is 85Kg és bizony látszik is :D De egyelőre nem igazán érdekel. Majd ha ez lesz a legkisebb bajom az életben akkor lesz időm átgondolni, foglalkozni vele, esetleg olyan munkahely, ahol kulturáltan és nyugalomban lehetne ebédelni... és így tovább. :)

(uh, tudom mi lesz a következő gasztro bejegyzésem! A spéci virslis tákolmányom... :D 4-5db virsli, hosszában felvágva, beletömködni kis szalonnát vagy kolbász, erős pista, hagyma a tetejére szórva, majd az egészet telibenyomatni sajttal, aztán be a mikróba)

Szerk.:
Uh, a gombával már megjártam egyik karácsonykor! Az se rossz ötlet! Imádom a gombás tojást is. De az már lehet sok lenne együtt? Nagyon keverednének az ízek. Szvsz. Plusz a gombával nagyon vigyázni kell, az el tudja csapni a gyomrot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.