Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a címbe tedd bele, hogy Quad-Core, mert így elsőre én se különböztettem meg.

Ez meg a WayteQ eltér, az egyik kétmagos, a másik meg négy! Ezt ne felejtsd el!

- Az aksi 3000-es, nem 2700-as

Pontosan

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Én nem vagyok oda ezekért a kínai csodákért, de ez ennyiért tetszik. Az nincs a tesztben, hogy BT headsettel telefonálni is lehet?

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi pénzért Best Buy, használd egészséggel, és nagyon jó lett a teszt is! :)

(#4) Airedhyal válasza Graphics (#1) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Van már 4 magos wayteq -is, [Wayteq xTAB-7X Quad].
Már kapható, csak a weboldal nem napra kész.
Tegnap rendeltem egyet, ma kaptam meg.
CPU-Z szerint ebben MT6582 -van.
Antutu 15657 pontot dobott.

[ Szerkesztve ]

(#5) d@vee


d@vee
őstag

" Így valószínűleg akkor is kibír 3-4 órát, ha folyamatosan nyüstöljük."
Azért ha egy tabletet/telót/laptopot letesztelsz vagy bemutatsz, illene képben lenni az üzemidővel, rendesen kipróbálni az akkut , hogy folyamatosan mennyit ír, nem találkozásba bocsátkozni. Mivel ez egy mobil gépezet, a pontos üzemidő lényeges szempont.

De a bemutató amúgy nem lenne rossz.

Ja

(#6) Graphics válasza Airedhyal (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R Akkor nem szóltam :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Simivok


Simivok
senior tag

Pár játékra kíváncsi lettem volna, hogy hogy futnak.

Galaxy S23 256GB Cream

(#8) d@vee válasza Simivok (#7) üzenetére


d@vee
őstag

Na arra énis.

Ja

(#10) Armagedown


Armagedown
őstag

Ennyiért van hazai forgalmazásu tablet is hasonló paraméterekkel, tesztet is írtak róla

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) Chimpy


Chimpy
tag

Köszönöm az észrevételeket.
Ez volt az első teszt amit írtam, így bocs ha nem teljes. Amúgy az eredeti címe gyorsteszt volt, csak gondolom valamelyik korrektor átírta. Épp ezért nem is tértem ki mindenre olyan alaposan.
Mivel a cikket 2 hete írtam és akkor még nem volt szó a Wayteq 4 magosáról, ezért nem is írtam bele.
Az akksiról én mindenhol 2700mAh olvastam, de lehet, hogy több, nem tudom. Az biztos, hogy nem bír valami sokat. Azóta persze jobban képben vagyok az akksi kapacitásával, e-book olvasás, wifi folyamatosan bekapcsolva plusz szinkronizálás óránként olyan 15-20%-ot merít. Filmet meg nem ezen nézek.
Játék: erről azért nem írtam konkrétat mert van kismillió egy és mindenki mással játszik. De hogy legyen itt valami konkrét is: Colin McRae Rallyt és Prince of Persiat próbáltam, akadás nélkül, szépen vitte őke. Csak melegedett, de rendesen.
Nagyjából ennyi ha kérdés van szivesen válaszolok bármire.

(#12) Graphics válasza Armagedown (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És már ez is van hazai forgalmazásban.

Viszont a Vega nem tudja a SIM-et, szóval nem egy ligáról van szó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ebben a szegmensben még mindig a Pipo S1 Pro a nyerő.
Az RK3188 rommá veri ezt a Mediatek chipet, viszont SIM-et nem kezel.

[ Szerkesztve ]

(#14) kovy79 válasza Armagedown (#10) üzenetére


kovy79
őstag

Vega Q7108: 4x1,0GHz, 1/8GB, 1024x600, wifi, mHDMI, nincs BT, nincs 3G, nincs GPS, 27.990.- Forint
Cube Talk 7x: 4x1,3GHz, 1/8GB, 1024x600, wifi, nincs HDMI, BT, 3G, GPS, 22.300.- Forint

Ezek hasonló paraméterekkel rendelkeznek??? Azt is hozzátenném, hogy az árban van egy "kicsi" különbség. Nem sok, ~6.000.- Forint (cikkek alapján), de az 25%!

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) Armagedown válasza kovy79 (#14) üzenetére


Armagedown
őstag

Jelenleg 22ezer alatt megkapod a Vega tabot.
Néha a kevesebb több.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#16) Graphics válasza Armagedown (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán több az sem :), én pl direkt a SIM miatt vettem a Cube-t.

Ha a VEGA-ban lenne, akkor egy kategória, de így nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Armagedown válasza Graphics (#16) üzenetére


Armagedown
őstag

Kicsit figyelmetlen voltam a cikk olvasásakor, nem vettem észre a 3g-t, úgy már megéri, csak garanciád az nem lesz.
#12 Hol kapható hazai forgalmazásban, nem találtam meg sajnos.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#18) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Most akkor ha jól értem, ez a készülék nem CUBE, hanem ACUBE! Nem kéne a cikk címét átírni és bárhol, ahol CUBE van írva? Mellesleg nem is találtam meg a belinkelt jd áruházban CUBE néven, ACUBE néven van.

(#19) Graphics válasza Armagedown (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

WayteQ xTab-7X Quad

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) kovy79 válasza Armagedown (#15) üzenetére


kovy79
őstag

Azért írtam, hogy "cikkek alapján".

(#17): pont ezért írtam össze a tulajdonságokat: jelen cikk tárgyában nincs BT, 3G, GPS, valamint lassabb a procija. Ezek a lapján baromira nem egy kategória...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#21) tjb007 válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Alma versus körte esete.
Mivel az S1 nem egy dual SIM-es, 3G-s modell, ami telefonként is használható, így nem is érdemes ahhoz hasonlítani.

(#18) Rodzser Mór

Simán csak Cube. Olyan gyártó vagy brand, hogy Acube nem létezik.

(#11) Chimpy

Lassan egy hónapja annak, hogy be lett jelentve az érkezése :)

[ Szerkesztve ]

(#22) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Most nagyon kedvet kaptam egy ilyenhez; első táblagépem/okoskütyüm lenne, még telefonból is ostobát használok. Eredetileg e-book readert szerettem volna/szeretnék venni, de inkább döntenék egy ilyen mellett, több mindenre tudnám használni, mint pl. egy Kindle-t.

Garancia/jótállás van rá? Ha igen, probléma esetén mi az eljárás? A linkelt bolt hivatalos forgalmazó, megbízható? Töltés az adatkábelen keresztül megoldható? Áfá-t hogy, mikor fizeti ki az ember? Vám nincs rá?
Annak már utánanéztem, mi az az OTG, de jó ehhez az univerzális OTG kábel? Ugyan nekem nem létszükséglet a SIM támogatás, de ahogy nézem, még így is olcsóbb, mint itthon a WayteQ xTab-7X Quad. Ezek egyébként egy cég termékei, csak más márkanéven? Megbízhatóságuk, összeszerelési minőségük hasonló?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#23) Chimpy válasza SenorGrande (#22) üzenetére


Chimpy
tag

Gari persze hogy van rá, csak ha baj van vele vissza kell küldened Kínába :) Ami kb 3-4000 Ft postaköltség meg 1 hónap.
A bolt megbízható, hogy hivatalos forgalmazó-e az passz.
Adatkábelen simán tölt gépről is, csak lassabban. Egy jobb minőségű (pl. energizer) USB töltőt veszel hozzá és kész. Vám ilyen értéknél még nincs, csak Áfa. Azt meg a DHL futárnak fizeted amikor hozza a csomagot.
Az univerzális OTG kábel is jó.
A Wayteq is a Cube-tól veszi, csak át van matricázva.

(#25) SenorGrande válasza #32839680 (#24) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

(#24) morgyi:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Egyelőre jó lesz ez, aztán majd a pénztárca diktál. Nem mondtam/mondok le a Kindle-ről. :)
Ebben a percben vizionáltam egy új kütyüt... "Kétoldalas", mondjuk egy Cube Talk 7x szintű hardver, elől lcd hátulján e-ink kijelző, és mondjuk az e-ink használata esetén minimális hardverhasználat a fogyasztás miatt. :D Megyek is a garázsba tákolni; meggazdagszom! :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26) trafoka


trafoka
tag

"Már olyan régen használok okostelefont, hogy szinte rutinból rakom töltőre a kütyüket."
Ezen jót röhögtem, nálam is ott figyel mindenhol egy microusb kábel - íróasztal, éjjeli szekrény, autó, munkahely, egyedül a wc a kivétel :D

(#27) blueMerle válasza trafoka (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

egyedül a wc a kivétel

Szvsz wc-n okostelefonozni/tabletezni egy hihetetlen undorító dolog má' bocsánat. Többek közt ezért sem veszek soha használt készüléket. :D

(nem azt írtam hogy Te csinálod, csak úgy globál megjegyeztem)

[ Szerkesztve ]

(#28) Rodzser Mór válasza tjb007 (#21) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Akkor miért van a webáruházakban is Acube néven és miért nincs Cube néven? Meg a telefon hátlapján is? (nem kötözködés, tényleg érdekel)

(#29) tjb007 válasza Rodzser Mór (#28) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy helyen fut csak olyan néven, ha körülnézel a közkedvelt és ismer webshopokban Cube néven fogod megtalálni.
Magának a cégnek a teljes neve Shenzhen AlldoCube Technology And Science Co., Ltd,, az AlldoCube-ból jön az ACUBE. Azért szerepel ACUBE a hátlapon, mert nem csak egy Cube nevű cég létezik a világon, ők ezzel különböztetik meg a termékeiket.

(#30) Graphics válasza tjb007 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R Na ezt eddig így nem tudtam :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) zozoka79 válasza Armagedown (#15) üzenetére


zozoka79
tag

nem azért,de hiába a link,én is ilyet akartam rendelni a 220 volt webáruházból,ott is volt a tab 24 ért,de megrendelést leadás után két héttel jöt mail,hogy már nem tudják beszerezni,mert nem forgalmazzák.na bumm.erős a gyanúm,hogy itt is hasonló áll fent,csak lusták leszedni az oldalról....

(#32) csubuka


csubuka
addikt

[link]

Miért nem írja ki, hogy pontosan milyen SoC van a gépben? Miért Immersion 16 van GPUhoz írva? Ez nem Mtk-s lenne?

*nem írja a wcdma-t...

[ Szerkesztve ]

(#33) zozoka79 válasza csubuka (#32) üzenetére


zozoka79
tag

ebben egy MediaTek MT8382 típusú processzor dolgozik(4*1.3 ghz) Mali-400 MP grafikus gyorsítóval támogatva.

(#34) mArZsi


mArZsi
tag

Két kérdésem lenne! Rezgőmotor van benne illetve a hívás hangminősége milyen?

[ Szerkesztve ]

(#35) llll


llll
senior tag

csak visszatalálás végett

Soha többet DPD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.