Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Most olvastam a könyvet. Sztem elkezdem ezt a módszert, jól hangzik.
Viszont nézegettem az edzésterveket, és hát hogy is mondjam, kicsit keveslem. A "Friss hús" heti program sztem a vicc kategória, de még a "Jó magaviselet" is, annak ellenére, h magamat az utóbbiba pozicionálnám.

Eddig az ilyen otthoni "edzéseim" annyiból álltak, h reggel/este hasprés és fekvőtámasz, de még a laikus fajtából (lendületesen).

Ezek után nem gondolnám, hogy az 1. lépésekben - amik még könnyűek - miért kellene több napos pihenőket csinálnom? :F Ezek a kicsi ismétlés számú sorozatok amúgy is úgy hangzanak nekem, hogy akár napjában többször is neki lehetne ugrani, de reggel/este könnyedén.
Úgy vélem még tapasztalat nélkül, hogy most ilyen 2x20-25 igazán semmiség az 1. lépésekben, miért kellene mégis egy héten csak egy-két alkalommal végeznem? :F

Vki ezt helyre tudná rakni nálam? Mert nem értem.
Nem gondolnám, hogy a "Friss hús" edzésterv bárkinek is használna.
Nem gondolom eléggé rendszeresnek.
Erősen kétlem, h kárt okozna, ha minden nap megcsinálnék egy-egy sorozatot a gyakorlatokból, elég csekélynek tűnnek ezek az igénybevételek így az elején.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mit nem tudok, hol gondolom rosszul és hogy van ez valójában? :R

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.