Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) CPT.Pirk válasza Sinesol (#21) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha egyszer falusi gyerek leszek, akkor majd trágyázok. :)

A kötött talajjal sokat nem tudok kezdeni amíg nincs meg a talaj téli takarásának a kultúrája, legalább a fakéreg mulcsal. Ezt még tervezem megcsinálni az ősz folyamán, mert nem tesz jót a földnek a felső réteg kifagyása, nyáron meg a tűző napfény.

Amúgy ha nem is nőttek nagyra a palánták, a termés igen bőséges, még folyamatosan terem az összes. Ha a black royalon nincs 100 paprika tövenként, akkor egy sem.

daninet: nem hiszem, hogy szándékosan vertek át. Én is kaptam olyan magot ajándékba az egyik eladótól, ami nem hajtott ki. Nyilván semmi értelme nem lett volna döglött magot adni ajándékba. Ki akarná a saját üzletét rontani?

Stehe, haddent: én amiket rendeltem az ebayen, azok az EU-n belülről jöttek. El is raktam a sok különböző ország postai borítékát mint emléket. :) Egyébként jó tapasztalatom van a magokkal, a többi mind szépen kikelt. A körülmények sokat számítanak.
haddent, ha különleges növényt szeretnél, akkor próbálkozz a húsevő növénykékkel.

laleh: thx!

erick_b: megnézem később a ph-s dolgot és válaszolok majd rá, de most vendégek vannak, így csak röviden annyit, hogy a panelban nincs ablakpárkány, maximum a radiátorra tudok rátenni egy ládát, de az meg kicsit alacsony, ezért lámpáztam őket.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.