Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

A családi kedvezményes résszel nem tudom mi a probléma. Az USA-ban mocskosul nem listaáron vesznek autót az emberek. Itt egy példa egy 2017 Chevy Volt or Tesla Model 3 videóból, a Volt árazásáról. [link]
Azaz lenne, ha meglenne a képfeltöltés új téma nyitásakor :P

no beszerkesztettem

[ Szerkesztve ]

(#3) azbest válasza #86066176 (#2) üzenetére


azbest
félisten

Azért itthon nem kapsz 2 milliós adójóváírást, ha autót veszel. :) Más kérdés, hogy itthon sokan nem is keresnek egy évben 2 milliót, nemhogy annyit adózzanak.

[ Szerkesztve ]

(#4) 0xmilan válasza azbest (#1) üzenetére


0xmilan
addikt

Az ugye megvan, hogy a 7.5k-s Federal Tax Credit csak az elektromos autókra vonatkozik és ott is csak az első 200k eladott modellt támogatják?

(#5) dabadab válasza azbest (#3) üzenetére


dabadab
titán

"Azért itthon nem kapsz 2 milliós adójóváírást, ha autót veszel."

Olyan háromszázezret azért össze lehet szedni az elektromos/hibrid autók után járó adókedvezményekkel.

DRM is theft

(#6) dabadab válasza azbest (#1) üzenetére


dabadab
titán

Elolvastam angolul is, arról volt szó, hogy a történetben Lyndon extra kedvezményt kért, mert mégiscsak családtag, erre volt Musk viccesen elutasító válasza az, ami.

DRM is theft

(#7) azbest válasza 0xmilan (#4) üzenetére


azbest
félisten

Igen. Vállalkozóknak pedig 25 ezer dolláros adókedvezményt adnak hummerre, de a tesla x is elég nehéz lett, hogy arra is lehessen kérni :DDD

Húsz éve, állítólag az elektromos autók elleni lobbinak hála Kaliforniában közel ingyen osztogatták a hummereket. Lehet ezt említi meg a linkelt cikk is, azzal hogy 500k-t írhattak jóvá. Akkoriban amikor Schwarzenegger hidrogénes hummerrel pózolt.

(#6) dabadab
persze ilyesmire gondoltam én is, csak kicsit erőltetettnek éreztem az ezzel kapcsolatos, kissé szarkasztikus írást. Bár lehet csak a fordítás sikerült ilyenre.

[ Szerkesztve ]

(#8) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

Ez a családi összefogás olyan negatív ;]

الغريبة في هذا الكوكب

(#9) kymera válasza #86066176 (#2) üzenetére


kymera
senior tag

Hol ? :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.