Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) dqdb


dqdb
nagyúr

NR1: HotSwap!
Általában akkor nem lehet leválasztani biztonságosan eszközt, ha valamelyik alkalmazásban nyitva van róla egy fájl, vagy az egyik mappája az aktuális könyvtár. De csak általában, ha nem áll fenn ez a helyzet, és a Windows, beint, akkor ez a program szokott segíteni.

NR5: sokáig küzdöttem azzal, hogy egyes programok (főleg a rendkívül rövid és kevés fájlt tartalmazó fejlesztőeszközök) ne a C: meghajtóra menjenek, de hosszas kísérletezés után feladtam. Több telepítőben esélyem nem volt átállítani az útvonalat, volt, ahol át lehetett állítani, de ez a feltelepített szoftver működésképtelenségével járt, volt, ahol a Common Files alá többet pakolt, mint a tényleges telepítési mappába. Úgyhogy egy ideje megy az alapértelmezett helyre a telepítés, majd utána mozgatás a kívánt helyre, és egy junction a Program Files alá. Így én örülök, mert nem a C: meghajtón fogy el a hely, a szoftver is örül, mert mehet oda, ahová szeretne.

NR6: amikor aktuális volt a téma, akkor többféle USB-soros átalakítót próbáltam, és háromból egyetlen típus vált csak be Windows alatt. RTS/CTS problémám sosem volt, ahol a ráaggatott eszköz igényelte a handshake-et, ott megfelelően kellett vezérelni ezeket a lábakat és minden jól ment.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.