Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [caizzz:] miert?

Hozzászólások

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én se tudtam, hogy nincs mobil PH!, valószínű azért mert észre se vettem! :D
Naponta párszor felszoktam menni telefonnal - opera mini - a logoutra és semmi gondot nem okoz.
Pont úgy néz ki, mint PC-n, rendes browserrel. Nekem nincs vele semmi bajom, sőt!

Az Indexnek például alapból a mobilos verziója jön be és mocskosul zavaró. Sokkal kevesebb infot látok a kijelzőn, mint rendes változatban és egyenlőre nem jöttem rá, hogy tudnám megoldani, hogy ne azt a szar lebutított mobilos verziót hozza be elsőnek.
De több oldalnál is észrevettem már, hogy default mobilos verziót tölti be, ami számomra nem jó, csúnya, nem ad annyi infot, mint a rendes változat.
A mobilos verziót ha jól sejtem azért találták ki, hogy gyorsabban le lehessen érni az oldalt és (talán) kevesebb letöltést igényeljen. + amit egy mobil nem tudott megjeleníteni...
De könyörgöm, 2011 van ahogy írtad :) ma már egy egyszerű középkategóriás telefonban is van 3G szélessávú elérés, Wifi, és teljes értékű browser, mint mondjuk az O mini. Egyedül flash nincs. Az egyik legkisebb előfizetéshez is jár 500MB net.
Szal ezek után nem vágom minek mobil verzió az adott oldalból. Nekem eddig csak negatív tapasztalatom van az ilyen oldalakkal.

@danih:

Duke Nukem Forever :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [caizzz:] miert?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.