Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Elég laikus vadász oldalnak tűnik, sok az ilyen leírás "8 magos bivalyerős" (aha-aha) meg amit Te is kimásoltál, de amúgy nem tűnik fake-nek. Inkább csak ráálltak a chinephone-ok rendelésére.

(#2) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem csak neked fájt, ez egyszerűen katasztrófa. Az abszolút hozzá nem értés írásos megtestesülése.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem is tudtam, hogy a fehér telefonok ennyivel többet tudnak. Megyek, és azonnal cserélem a telefonom burkolatát feketéről fehérre. És hogy biztos legyek a dolgomban, töltök le hozzá 4GB RAM-ot is a Download More RAM nevű oldalról. Ja, és természetesen veszek valami szép tokot is rá, elvégre férfiaknak nem való a fehér telefon... :U

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#4) Luck Dragon válasza Szatyor95 (#3) üzenetére

"töltök le hozzá 4GB RAM-ot"

De LPDDR4 -est minimum :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Szatyor95 válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Azt terveztem. :D Meg a piacon ezeöccá' most a hozzá való vezérlő. Lehet a VRAM is bővülni fog 2GB-ra, és akkor már cserélem az akkut is. Kínain van 10.000mAh-s 2.000 Ft-ért. Ja, meg teszek bele egy 8 magos processzort, mert az 2x olyan erős, mint a Galaxy S5. (Ez az utolsó állítás élőben is elhangzott, egy szintén informatikusnak készülő osztálytársam szájából.)

Nyugodj békében Integra!

(#6) Luck Dragon válasza Szatyor95 (#5) üzenetére

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Szatyor95 válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

(#8) halkow


halkow
őstag

Ezek valami kínai selejt tákolmányok?

" A négy
megapixeles kamera pedig joggal
jelenthetjük ki, hogy vetekszik egy
profi fényképezőgép
teljesítményével, "

ez így igaz a 20k-s csájnafone vetekszik égy 500.000k-s gépel

a telefonáláshoz 4 mag szükség

Aki ezeket beveszi azt sík hülye -100-as IQ-val......

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) tDr1v3r válasza halkow (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, aki valamiben laikus az már hülye "sík hülye -100-as IQ-val"...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) halkow válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


halkow
őstag

csak puszta gondolkodás kell ehhez semmi több! 4 mag telefonáláshoz
anno akkor hogyan telefonáltak gamer géppel :)

szóval ez a reklám szöveg már túl erős és szerintem ezt egy átlag embernek is feltünik ....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) tDr1v3r válasza halkow (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem.

Amúgy, ne haragudj meg hogy megkérdezem de hány éves vagy?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Röviden: OMG
Kicsit hosszabban: OMFG

(#13) greenity


greenity
aktív tag

Ez az amit néhányan bevesznek; és őket nem lenézni kell, hanem segíteni. Nem érthet mindenki mindenhez; szerintem egyikünk sem mindent tudó

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) halkow válasza greenity (#13) üzenetére


halkow
őstag

Azt veszik be amit a tv-ben látnak + amit ügyesen rátukmálnak a boltban ..

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) Szatyor95 válasza greenity (#13) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Az a baj, hogy sokan menthetetlenek. Hetente botlok olyan esetbe, mikor a laikust "felvilágosítja" egy "hozzáértő" -amúgy idióta- de úgy, hogy annak a valósághoz semmi köze. Ha beleszól egy tényleg ehhez értő ember, még Ő a tudatlan. Azt meg hiába mondanám, hogy nézzen utána, az emberek nagy része az architektúra szó láttán jobban lefagy mint Windows a jégszekrényben. Inkább megkérdez valakit, aki magyarul karattyol valamit, mert azt érti. Innen meg visszahozni a laikust kb lehetetlen.

Nyugodj békében Integra!

(#17) daenerys


daenerys
tag

Volt egy kollegina SzederBlognál, aki kitúrt engem. Ő írt ilyesmiket, szerintem ezt is ő írta. Na jó, írt jót is, de nem tett hozzá értéket az oldalhoz, amitől igazán BlackBerrys lett volna a tartalom. :(

(#18) greenity válasza Szatyor95 (#16) üzenetére


greenity
aktív tag

Értelek, de akkor sem a laikust kell bántani.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#19) Szatyor95 válasza greenity (#18) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ebben egyetértek. Arról nem tehetnek, hogy megvezetik őket egy ismeretlen témában. Amit ki akartam emelni, hogy közülük sokan még arra sem hajlandóak, hogy utánanézzenek. Vagy legalább kezdjenek bele, és utána kérdezzenek. Ha csak elolvassa, már az sokat segítene sok ember számára. Pl saját magának is, mert észrevenné, ha valaki nem a valós dolgot mondja.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.