Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Első! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Bubu79 válasza Tim82 (#1) üzenetére


Bubu79
addikt

És az jó? :P :DDD

Verus: Valami rémlilk :K :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) Verus


Verus
senior tag

Mondtam már hogy ez nagyon beteg? :DDD

Mod: Sejtettem :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#4) Tim82 válasza Verus (#3) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sőt, ha láttad volna *************************... :U

[ Moderálta: Bubu79 ]

[ Moderálva ]

[ Mondom, moderálva, nem szerkesztve! Bubu ]

[ Te Bubu, mit moderálgatsz itten? Verus ]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) Verus válasza Tim82 (#4) üzenetére


Verus
senior tag

Háááh én kaptam ideiglenes jogokat hééééééé :DDD Javítsd ki!!!! :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#6) Diego! válasza Bubu79 (#2) üzenetére


Diego!
senior tag

Ez nagyon nagy! :DDD :DDD

"Karom erős, szívem bátor, én vagyok a Terminátor - ezzel cseppfolyóssá alakult és felvette egy lánctalpas buldózer formáját, utána pediglen utat tört magának a sötét erdőben - nem kímélve sem fát, sem egyéb akadályokat..." -----> ismerős :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Bubu79 válasza Diego! (#6) üzenetére


Bubu79
addikt

:B Köszi :R

Ha ismerős lenne pár aspektus, az biztosan nem a véletlen műve - megihletett pár komoly remekmű :DDD

Hűha - most kéne zúznom a modkerben, ahogy elnézem :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8) Wolverine


Wolverine
félisten

Vazze...

Mást nem tudok elmondani, kérem kapcsojja ki...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Bubu79 válasza Wolverine (#8) üzenetére


Bubu79
addikt

:D :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Ez nagyon állat. :C

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11) Bubu79 válasza Dzsozi0öt (#10) üzenetére


Bubu79
addikt

Csakúgy, mint a szerző :D :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.