Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Mióta elolvastam, egyfolytában nevetek. :DD
Jól el is képzeltem az egész történetet. :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

macskák 4 prezi!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Látod, ezért szeretem én is a cicákat: igazi egyéniségek. Ahogy nemrégen mondtad: nem te tartasz cicát, hanem ők tartanak téged! :D Nekem csak azért nincs, mert nem akarom ebben az óbudai paneldobozban kínozni szegényt. De ha egyszer lemegyünk vidékre (ha más nem, nyugdíjas éveinkben), akkor biztosan lesz. S hiába van négykeresztes allergiám macskaszőrre, nem tudok elmenni úgy egy cica mellett, hogy ne simogatnám meg.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#4) Bubu79


Bubu79
addikt

Köszi az eddigieket :)

Tényleg úgy van, hogy az ember kutyát tart, a macska meg embert ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha elég gyorsan tudnál lefetyelni, legyőzted volna a macsekot.
A másik megoldás az, hogy a kenyeret bele kellett volna nyomni a tányérba. A macsek nem szereti, így időt nyertél volna.
A harmadik megoldás az, hogy marokra kellett volna szorítani a macsek hasát, és akkor potyára lefetyel, nem tudja lenyelni a mámorító kaját.

És ha már "In memoriam", akkor béke poraira.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Bubu79 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem bántjuk a szobatigriseket - mert bár sokszor bosszantó, amit tesznek, mégsem hiábavaló - mert feldobják vele az ember napját :)

Akkor állati mérges voltam rá - de azóta ha eszembe jut, csak vidulok rajta.

A képen, ami most is előttem van: ahogyan benne van nyakig a kajámban és nem zavartatva magát békésen falatozik :)

Köszönöm a kommentet - megtiszteltél vele ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7) Vakegérke válasza Bubu79 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy szóval sem mondtam, hogy bántani kell. Humánus megoldásokról beszéltem.

Egyébként ezt a teleszkópos nyakú dolgot ismerem. Meglepő, hogy már nyújtott karral húzom el a cicót a kajámtól, de még célirányosan falatozik.

Bár csak gyerek koromban volt macskánk, (nem is egy,) sok megmosolyogtató emlékem van, ami akkor viszont bosszantó dolog volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Mawyx válasza Bubu79 (#6) üzenetére


Mawyx
senior tag

Bársonytalpú megpusztult a levestől? Kedves egy sógornő... :U ( :DDD )

Édes sztori, a macskuszok ilyenek, sokszor úgy gondolom csak tetteti, hogy alszik, aztán a megfelelő pillanatban lecsap valamire :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9) Bubu79 válasza Mawyx (#8) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem - a történet már jó egy éves, csak most jutott eszembe, amint rendezgettem a gondolataimat. :)

A bársonytalpú májdaganat miatt költözött át egerészni az örök vadászmezőkre, 14 évesen. S hogy ezt mi okozta?

Amikor megkérdeztem az állatorvost, az visszakérdezett: a négyéves gyermek mitől lesz leukémiás? Nem tudtam - ahogyan Ő sem tudta megmondani miért...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Muszáj ellőnöm egy kockapoént: "Egy macró viszontagságai a halászlével"-nek olvastam a címet először. Megyek levegőzni. :)

x gon' give it to ya

(#11) Bubu79 válasza fordfairlane (#10) üzenetére


Bubu79
addikt

Atom kocka! :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12) lúzer válasza Bubu79 (#11) üzenetére


lúzer
veterán

klassz a kép!
milyen békésen elvan az egérrel... ;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#13) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Melóhelyen van egy cicánk, tíz évesnél ő is több már, de ha az asztalon hagysz bármi kaját, a világért nem nem nyúlna hozzá.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) Bubu79 válasza philoxenia (#13) üzenetére


Bubu79
addikt

Vajon magára hagytam volna a kaját, ha tudom, hogy nekiesik? ;)

Nem volt szokása - a halra mégis ráizgult :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15) Timocicu válasza Bubu79 (#14) üzenetére


Timocicu
aktív tag

A vérükben van. ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#16) csyo


csyo
senior tag

a macska fejét kihúzni a tányérból, veszi észre, hogy a macska bizony teleszkópos nyakkal rendelkezik - mert bár a teste egyre távolabb kerül a tányértól, a feje továbbra is a tányér felett pihen

ez mennyire igaz:-DDD

A mi cicánk nem ilyen rámenős, inkább ismerkedős típus. Nem fél, mindenhez odamegy, szaglászik. Így jó előre látni már, hogy mire készül.

Film közben popcornt csináltam. Érdeklődve nézett rám, hogy mi ez a szokatlan a mikróban, kérdő szeme riadtan nézett rám, hogy csinálok e valamit ezzel a szokatlan dologgal.

Kivettem a gőzölgő tasakot, attól elmenekült. Viszon amikor én a feliratkezelőben állítottam nagyobbra a feliratot, addigra a popcorn már kihűlt, és nem volt rest beleugrani a tálba, és lerabolni a rágcsámat:-S

Legyen szép a napod!

(#17) Bubu79 válasza csyo (#16) üzenetére


Bubu79
addikt

Öreglány sem igazán volt ennyire orcátlan - nem igazán nyúlt semmihez, a sajtos pogácsán kívül, mert azt biza nagyon szerette :)

Meg persze a halászlét :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18) PhoenixK válasza Bubu79 (#17) üzenetére


PhoenixK
őstag

Köszönöm a sztorit, így műszak végére nagyon jól esett!!!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.