Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... jó írás :)) smack levest 1-2szer ha ettem, de nekem nem nyerte el a tetszésemet... tegnap spagettit főztem... gyártottam hozzá házilag szószt, mert sokkal jobb, mint a bolti és olcsóbb is... (válság van) na, mármost a jókis paradicsomos-darálthúsos-fűszeres anyag tud rotyogni rendesen... kaptam belőle én is a pólómra-hajamba meg a konyha is... most szerintem ha valaki ott körbenézne, kihívná azonnal a helyszínelőket, mert helyből azt hinné, hogy valakit felszeleteltünk :DD nekem szerencsém van, mert főzni szeretek és úgy-ahogy tudok is... (eddig nem sok kaját kellett kiöntenünk... egyedül a tojáslevest, ami kicsit sűrűre sikeredett és úgy nézett ki, mint egy nagy kondér sűrű-rotyogó hányás) asszony meg mosogatni szeret... be van osztva a munka: én főzök... (amit kellemesen össze lehet hangolni 1 jókis vodkázással-sörözéssel...) aztán együtt megesszük... ő meg utána mosogat... :)

egyébként egyszerűbb kajákkal nem próbálkoztál? mirelit pizza/spagetti kész öntettel/stb? rengeteg félkész kaja van, amit el sem lehet rontani és kicsit komolyabb alapozást lehetne vele tartani borozás előtt, mint smack levessel :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.