Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Marha jót nevettem a cikken. Sajnálom, hogy kidobtál 11k-t az ablakon... Én szó nélkül visszaküldtem volna, hogy tegyék fel oda ahová gondolom. :D

* Péter - 06302461862 *

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon tetszett a stílus. :R

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az előző Blitzwolf terméket nagyon jó színben tüntette fel az írásod, ezt meg jól lehúzta. Már ezen a kontraszton is jót derültem, de ez az írás annyira ízesre sikerült, hogy külön is elismerésre méltó. :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

mióta mondom hogy alkoholos üzemben azon problémákat is megoldjuk amik addig fel se merültek ;]

jó írás, alig meglepő minőségű termékkel :C

(#5) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

@Dominó85: Előfordul az ilyesmi. Örülök, ha tetszett a cikk :)

@D1Rect: Köszönöm, igyekeztem! :)

@macilaci78: Nem akartam meghazudtolni saját magam, elvégre az volt az eredeti elvem, amikor elkezdtem bemutatókat irkálni, meg blogolni, hogy semmiről sem írok jobbat, mint amilyennek én gondolom, mert megvezetni a kínaiak is meg tudnak, és amint látható, szoktak is. Legalább tőlem hadd olvassanak az emberek korrekt anyagot, ha vásárolni készülnek :)

@blackrulz: Pedig az elején elgondolkodtam, hogy hozzá merjek-e fogni. Még mindig kételkedek a dolog működtében :D

https://rendeljkinait.hu/

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Jo a cikk , maga a termek viccnek is rossz , na meg az a reklam anyag nemtudom egyszeruen felfogni hogy egy par mondatnyi sort nemtudnak rendesen leirni/forditani hogy ne azt gondolja az ember hogy agyilag fogyatekos lenyek irtak le az egeszet .

Nemtudom hogy gondoljak ha valaki elolvasa azt a szoveget az akarni fog venni barmit az egvilagon egy olyan cegtol aki par szaros sort nemtud normalisan leirni :W

[ Szerkesztve ]

(#7) D1Rect válasza xmaas (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Kína lenni nagy, lenni sok vásároló akik venni kínaiul.

(#8) fateless


fateless
veterán

Élmény volt olvasni - a konklúzióval pedig egyetértek a nálam levő "okosóra" alapján.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Douwd


Douwd
tag

Borzasztó egy valami, de jól szórakoztam olvasás közben. Szerintem megérte. :DDD

(#10) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Rettentő jókat nevettem a cikk olvasása közben, köszi - remek stílus :R
Kár, hogy nem teljes értékű a termék.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#11) zdanee


zdanee
őstag

Hát, ugyanezt kb feleennyiért is utánaddobják Alin. Persze annyit sem ér. Nem tudom, mire számítottál. Emlékszel a régi pendrive-MP3 lejátszókra? Ami mindenkinek volt 2005 körül?

Azokkal indult világhódító útjára az MTK platform. Aztán jöttek a mobilok. Amiket a fél világ körberöhögött. Az N95 koppintások, amik iOS-re szkinezett MTK-t futtattak, vagy a cserélhető akkus iPhone koppintás, rajta a 64GB felirat, amikor még vincsiből is az volt az átlag.

No, ez ugyanaz a rendszer, csak most már belefér egy karórába. Nem először, teszem hozzá. Ezt már 2009 körül is láthattuk, a Mobilarénán is.

Pl ez. Vagy ez. Megkockáztatom, mindkettő jobban össze volt rakva, mint a te szerzeményed, csak annyi a különbség, hogy azóta leálltak a rezisztív kijelzők gyártásával, ezért te már kapacitívet kaptál.

Szóval nem volt ez zsákbamacska, egészen pontosal lehetett tudni, hogy mit veszel :) Mondom mindezt egy 4 éve végletekig elégedett kínai-mobil felhasználóként.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) Mercel


Mercel
senior tag

Végre egy írás ami hobbiból született és az írója közben nem akart szakújságírónak látszani.:)
Az óra és a stílus is vicces.

Marcel

(#13) erzol


erzol
őstag

Passzameg... :DDD
Írhattad volna kicsit korábban. :U
Már zötykölődik egy felém valahol a világban ami legjobban a bankszámlámnak fáj. :O

[ Szerkesztve ]

(#14) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Jó cikk lett, sokat röhögtem rajta! :R
Így "hajnalban" ahogy átfutottam rajta komolyan elkezdtem visszakeresni az almáspite receptet! :C
A termék pedig egy rossz vicc...azt tudni milyen hw dolgozik benne?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) Gyula84


Gyula84
veterán

micsoda szöveg :DDD jó kis teszt nemrég még venni is akartam egy ilyent most már nem biztos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16) VIBO


VIBO
őstag

Köszi a stílust :D :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#17) xedos


xedos
addikt

Én egy pulzusmérős órát vettem kíváncsiságból...
37dollár egész normálisan működik, persze a hirdetésben sokkal többet tud. Kiírja a hívó nevét, dátumot, távolságot is mutat. Reklamáltam.. kis kínai nem értette mi a baj. Mondom nézze már meg a hirdetést...ez az óra nem tudja amit reklámoznak róla. Végül 7dollár engedményben állapodtunk meg és nem minősítem le + kijavítja a hirdetést. Na ez megtörtént, pénz nem jött vissza, újra reklamáltam - pénz megjött.

(#18) zoleek


zoleek
tag

Na jó írás lett!
Viszont beteg vagy, de jó értelemben! :D Feküdtem a röhögéstől végig.

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#19) CB


CB
senior tag

Bárcsak több lenne az ilyen tesztekből!
Sokan megspórolhatnák a az ilyen minőségű termékek árát.
Jó volt a stílus, jókat kuncogtam olvasás közben. Köszi.

Az elmúl két-három évben megnőtt a száma az okosóráknak, a sport óráknak, karkötőknek.
Ezek között biztos vannak olyanok is, amik kellemes csalódást okozhatnak. Pedig a legtöbb az kínai csoda.
Pl. Xiaomi mi band
A baj az, hogy nálunk nem akar teszteket írni róluk senki.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#20) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Oriasi! (Mar nem az ora, of course)

Koszi a szorakoztato irast :C

(#21) TTTotya


TTTotya
senior tag

Jó cikk egy termékről ami kategóriája legalját képviseli.... vagy még azt sem :DDD

(#22) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Jo kis cikk,jokat nevettem rajta :D viszont van benne igazsag, 11000 forint az azert penz valljuk be, es ilyet gyartanak? Hogy bekapcsolasal gondok vannak. Nem is ertem ilyet hogy lehet engedelyezni a piacon. Ez nem ora.. Ennel meg az is jobb otlet, hogy veszek egy xperia minit ra ragasztom a csuklomra, es nosza van egy okos oram. Viccesek ezek a noname, makutyi markak :D

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#23) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Már a szőrös csirkén nevettem... vagy az nem poén volt? :DDD

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#24) blueMerle


blueMerle
veterán

A nagy lófizét Blitzwolf... ennek az "eredetijét" úgy hívják hogy DZ09 és tökéletesen működik minden funkció, az akksi is tökéletesen passzol ráadásul sokkal olcsóbb is.

Külön poén, hogy a DZ09 is egy Samsung másolat, de már a másolatot is másolják lásd a cikk trágyát tárgyát :U Csak míg a DZ09 egy hibátlanul működő cucc, ez egy rakás szar.

Mondjuk azt, hogy baromira nem voltál körültekintő a vásárlásnál kedves cikkíró, vagy hogy egyértelműen fogalmazzak: csúnyán rábasztál, sikerült megvenned a másolat-másolatának a másolatát, ami persze nagyon funny meg minden, de elsősorban azt jelzi hogy semmi tapasztalatod nincs a kínai kütyük vásárlásánál, és az első utadba akadó szart megveszed. Ez is megérdemelne egy vicces postot ;)

[ Szerkesztve ]

(#25) #75604736


#75604736
törölt tag

Lehet, hogy nincs jó napom, de nekem egy kicsit sok volt ez a cikk. Rengeteg rizsa a semmiről.

(#26) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Na végre, még ilyet.... köszönöm

(#27) mrgergoke válasza blueMerle (#24) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Most, hogy említed, tiszta mázli, hogy pontosan tudom, mi minek a másolata, és mit fogok vásárolni. Gondoltál már rá, hogy én esetleg a cikkírás és a megosztás öröméért vásárolok össze minden hasznavehetetlen baromságot immáron csaknem 4. éve? :)
Nem, nem gondoltál, ezért mondom. Sajnos általános magyar felfogás, hogy jól ki kell röhögni azt, aki véletlenül szart vásárol. Nm azt kell neki mondani, hogy legközelebb erre, meg arra figyelj, hanem fogni kell egy jó magas bárszéket, felállni rá, és onnan az arcába hajolva röhögni, hogy ,,úgy kell neked, hülye barom, nem néztél körül, nem tudsz semmit!".
Kár tiltakozni, mert ez nem tény (bár lehetne), hanem az én véleményem pár év távlatából. Heti rendszerességgel keresnek meg segítségért olyanok, akik rettentően figyelmetlenül vásárolnak Kínából, de hova jutnánk, ha én is mindet letorkollnám, meg leszólnám, hogy úgy kell neked?
Néha persze találkozni olyan kommentelőkkel is, akik nevetnek egy jót a cikken, és megköszönik, hogy valaki ilyet látványosan kamu cuccokat is hajlandó megvásárolni azért, hogy mások a saját nyelvükön olvashassanak róla, mielőtt véletlenül megvennék. Nekik nagyon szívesen.
Nem kívánom ezek után magamat mártírrá avatni, csak megkérni téged, hogy visszább az agarakkal, nincs igazad. Hogy a te szavaiddal éljek: nem basztam rá se csúnyán, se szépen.

@Atillla: nem mindenkinek jön be ugyanaz :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#28) kobipeti válasza mrgergoke (#27) üzenetére


kobipeti
aktív tag

És most akciós is, de óvatosan :D :

banggood

(#29) blueMerle válasza mrgergoke (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem röhögtelek ki, csupán felhívtam a figyelmed arra, hogy nem kell egy egész termékcsoportot (Értem én, hogy 11 ezresért mit várok, meg ilyenek, de ez nem okosóra.) azért lehúzni mert épp belenyúltál egy gáz termékbe. :U Igenis lehet ennyiért jót és jól működőt venni, csak tudni kell keresni, utánaolvasni és jól választani. Ez most neked nagyon nem sikerült, és beskatulyáztál az idézett mondattal egy egész termékcsoportot, pusztán ennyi. Ez a magyarázkodás pedig feltette az i-re a pontot. :)

Az viszont tény hogy jót nevettem az írásodon, az összességében tetszett :))

[ Szerkesztve ]

(#30) mrgergoke válasza blueMerle (#29) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Biztosan lehet, még nem próbáltam ki az összes létező okosórát. Én mondjuk nem skatulyáztam be egyet sem leginkább a fanatizmusom miatt, még ha így hangzott is. Nem kell mindent olyan véresen komolyan venni.
A magyarázkodás pedig továbbra is szívből jövő vélemény :)

https://rendeljkinait.hu/

(#31) Perdedor


Perdedor
tag

LOL :))
A futócsajos kép milyen láma :DDD
Gimppel jobbat csinálok.
Nagyon ott vannak ezek a píár képek.

Klassz írás, köszi a derültséget :C

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#35) zsopu


zsopu
tag

Nekem a képről:

ez jut az eszembe:

[ Szerkesztve ]

(#36) macilaci78 válasza CB (#19) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Példa a Xiaomi Mi Band okos karkötőről, amiről senki nem akar írni.
Itt egy példa egy olyan írásra, amire senki sem vette a fáradtságot. Nini, még egy senki írása. Alig bírok leállni. Azért most már befejezem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#37) CB válasza macilaci78 (#36) üzenetére


CB
senior tag

Ezeket mind olvastam én is. Ja, és használom is ezt a kütyüt.

Ennek ellenére amit írtam, azt fenntartom. Kb. 500 féle ilyen kütyü létezik a neten, és abból kb. Egyről, az mi bandról készült ennyi írás.
Jó az ár-érték arány, többen megveszik.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#38) mrgergoke válasza CB (#37) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

És az én életcélom, hogy a világon létező összes kínai kütyüt teszteljem :)
Szóval gond egy szál se!

https://rendeljkinait.hu/

(#41) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Ugye nem fogtok itt veszekedni?

(#42) hatpersze


hatpersze
tag

Nem lehetséges hogy tud csatlakozni bt headsethez? Akkor esetleg másképpen viselkedik hívás közben, és (talán) egy kicsit több értelme lenne a zenelejátszónak is (:

Még soha nem vettem semmilyen dzsunka terméket, nem is fogok még azt hiszem jó pár évig (a japcsik is valahogy így kezdték anno, most meg...), de örömmel olvasom az ilyen leírásokat, legalább el tudom helyezni nagyjából hol járnak (:

(#43) KBear


KBear
tag

A kütyü nem hozott lázba, de az írás remek, jól szórakoztam rajta, köszi!
Az almáspite recept is rendben volt, most készült el az első adag, még meleg, de jól néz ki... ;)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#44) KBear válasza mrgergoke (#27) üzenetére


KBear
tag

Like! :) :)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#46) Lala1972


Lala1972
csendes tag

Sziasztok.
Én is rendeltem egy GV18 órát.Abból a célból,hogy telefon helyett ezt használom.Ezen hívnék és ezen is tudnának elérni.Így nem nyomódna a telefonom folyamatosan a zsebemben.A problémám az,hogy maga az órát a SIM kártyával nem tudom telefonálásra használni csak ha a telefonra csatlakoztatva van.Ennek így kell működnie?Ha beleteszem a SIM-et nem is vagyok elérhető. Ha elindítom a hívást nem csinál semmit.Tudnátok ebben a problémámban segíteni? Lehet,hogy csak valamit át kell állítani? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.