Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Odafent majd ezt is elszámolják neked, és dob egyet a mérlegen :) Jól tetted.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Diego!


Diego!
senior tag

Rendes vagy :R jó volt elolvasni. Remélem jó helyet találsz neki.

(#3) barnam_


barnam_
nagyúr

Jól tetted hogy nem hagytad sorsára :R
Tegyél fel képet, hátha valaki befogadja a fórumról.

(#4) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

én befogadnám, de félek, h kirugnak vele együtt a lakásból..

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BITBOYS

+1 point @St.Peter's goodies list.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Köszi srácok a biztatást, de sajna még nincs meg a gazdája. Jó tudni, hogy kb. ti is ezt tettétek volna :R
Megyek tovább és veszek neki egy bolhairtó nyakörvet, meg macskakaját. Megette az összes szalámimat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) Diego!


Diego!
senior tag

Na mire jutottál tegnap óta? Sikerült gazdit találni?

(#8) BITBOYS válasza Diego! (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

:(
Senkinek se kell a környezetemben, mivel a legtöbb ismerősöm inkább kutyás. Szerintem valaki direkt kitette a szűrét, idehozta elénk és lerakta. De nem adom fel, akkor is találok neki egy szerető gazdit.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) ollie válasza szablya (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogják (már ha a Bibliának hiszünk). :)

(#8) BITBOYS: vidd el menhelyre, ha te nem tudod megtartani. Jobb mint az utcán...

[ Szerkesztve ]

***

(#10) BITBOYS válasza ollie (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha minden kötél szakad nem marad más.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez a macska megőrült! :D
Itt futkározik össze vissza! :DDD

...adok neki enni:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) sviba


sviba
tag

Képet róla! :)

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#13) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Én pont ma találtam egyet. Miskolcon... (igen, épp ott jártam ma). Icipici, aranyos, alig tudtam megfogni, fél órát dolgoztam az ügyön, centinként, míg végre sikerült, pedig épp csak egy fél percre akartam kiugrani a kertbe és ennek megfelelően voltam öltözve.

Igen, a helyszín egy kertes ház kertje, a szomszédságnak nem ismerős a macska, mégis ott volt, tökegyedül, icipicin, ijedten... :( Ahol voltam, hallani sem akartak arról, hogy befogadják, szóval haza kellett hoznom, viszont én is elég szépen allergiás vagyok rá.

Mindenesetre én egyből találtam neki szerető gazdit, szóval mire visszaértem Pestre, már a leendő gazdival együtt vittük állatorvoshoz - aki szerint egyébként 4 hetes a kismacska. 4 hetes. Nagyon kicsi. Lényeg az, hogy most már jól van, és lett egyből otthona. :K

Amúgy baromi nehéz volt megválni tőle így fél nap után is.

[ Szerkesztve ]

(#14) maláj


maláj
őstag

jó volt olvasni soraitokat :R

(#15) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sikerült gazdit találni a macseknak. Fura, de tök rossz érzés volt átvinni, megszerettem ezalatt a pár nap alatt. Most, hogy hazajöttem tök üresnek érzem a lakást. Nagyon lekötötte a figyelmemet, takarítottam utána a kakit, pisit és persze etettem, itattam. Talán azt sajnálom a legjobban, hogy nem tarthattam meg.
Összeszedtem a széthordott nejlonzacskókat, papírlabdákat amiket szét akart cincálni meg a tálakat amibe enni-inni kapott és kidobtam.
Végül is jó érzés, hogy volt egy kismacskám. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) Diego!


Diego!
senior tag

Szten Márs, BITBOYS: :R Örülök, hogy mindegyiknek lett otthona, szerető gazdija :R

(#17) BITBOYS válasza Diego! (#16) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszönjük! :K megmentettünk két kis lelket :)

Szten Márs :R jó tudni, hogy más is így cselekszik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

respect. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) keIdor


keIdor
titán

Riszpekt tőlem is. :R Lenne minden ember ilyen!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) nem_tom


nem_tom
őstag

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.