Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Huma válasza Crystalheart (#35) üzenetére


Huma
addikt

Az Elfen Liedet már akkor láttam mikor még nem volt felkapott, de már akkor is az volt a véleményem róla hogy max olyan 10/7-körül leledzik.
A Haibane Renmei és a Welcome to the NHK számomra nagyságrendekkel többet jelentett. Ha nem irtózol a régies rajzolástól akkor a "Now and Then, Here and There" című alkotást is tudom ajánlani.
Ha akarsz látni egy igazán egyedi alkotást akkor nézd meg a Paranoia Agent 8-ik részét. Ez a többitől eléggé különálló rész. Érdekesen keveredik benne a humor a tragédiával. Az ember nem tudja eldönteni, hogy nevessen vagy sírjon. Ráadásul eléggé lezáratlan marad. Kétféleképpen is lehet értelmezni. A sorozat ezen része önmagában egy mestermű.

Az alkotói válsággal én is egyetértek. A mostani filmek 95%-nál még én is jobb forgatókönyvet tudnék írni. Egyszerűen szánalmas ami Hollywoodban folyik.
Én elég gyakran elképedek, hogy ezek ezért pénzt kaptak? Ez a munkájuk? Ennyi tellett tőlük?
Szerintem erősen szerepet játszik benne az amerikaiak iskolázatlansága is. Forgatókönyvet írni bárki tud. Úgy írni, hogy jó legyen viszont már nagyfokú műveltséget és intelligenciát igényel. Ha ebből a két dologból egy is hiányzik akkor a film már nem lesz jó.

mephi666:
Velem az történt, hogy hajnali fél egykor szálltam le a buszról és mentem a kolesz felé. Mögöttem valahol jött egy csajszi (akit csak a leszálláskor láttam) aki húzott maga után egy gurulós bőröndöt. Én meg csak azt hallottam hogy "drnndt drnndt drnndt" -ahogy gurult a bőrönd. Idegesített ezért begyorsítottam, de a hang maradt "drnndt drnndt drnndt". Ugyanabban az ütemben és hangerőn. Még jobban begyorsítottam "drnndt drnndt drnndt". Mondom a jó édes... mint egy rossz horrorfilm. Itt kezdtem el röhögni magamban. :D
Máskor meg a saját árnyékomtól rémültem halálra fél egykor. Pont úgy világított a lámpa (félhomály) mintha egy amorf alak mászott volna ki az árokból. Kaptam három szívrohamot mire rájöttem hogy csak a saját árnyékom volt az.

BITBOYS: Bocs a sok OFF miatt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.