Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

nagy megelégedettséggel ajánlom a deichmann-t. augusztusba vettem ott két cipöt egy nike-t meg egy airwalkot de semmi bajok. pedig minden nap a lábamon voltak. picit koszosak, meg a talpa egy kicsit elkopott a sarkuknál, de még mindig ugyanolyan kényelmesek és sehol egy szakadás, vagy törés rajtuk. ja és igen nekem igaz akciosan de 26k ba volt a két cipö talpbetéttel együtt :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) danih


danih
addikt

Olyan, mint ez itten, csak ezen van egy csillag :)

(#3) Fecogame válasza danih (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

:D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Vidd vissza.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Deichmann, vagy mitaria. 10 éve csak militaryból veszek cipőt, igaz ami rajtam van az kivétel - ez Sultan 02, munkavédelmi boltból :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) .bableWes


.bableWes
őstag

meg is találtam öket: nike airwalk csak szörke belsörésszel és füzövel.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) BITBOYS válasza .bableWes (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én 10K-ért vettem újonnan. Ennyit meg is ért volna.

danih: :D lehet tovább bírja majd...

(#4) Winner_hun Angliából származik, nem tom.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Drenadar


Drenadar
veterán

én nem értem a converse fanokat.
Köztudottan a minősége egy rakás kaki, mégis erre esküszik mindenki... és adja ki rá a 20 ezreket...

(#9) BITBOYS válasza Drenadar (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem vagyok fan, olcsón jutottam hozzá, gondoltam miért ne :)
Majd jól megragasztom :) de akkor is...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) mephi666 válasza Drenadar (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

10éve vettem kb 10-ért converse-t... nem tornacipő volt, de szerintem baromi jól nézett ki :K kb 5 évig bírta úgy, hogy télen-nyáron hordtam... 3éve vettem egy superstar2-t 14-ért (fekete-barna, velúr) és ez is bírni fogja még évekig... a cipőkhöz tudok legjobban ragaszkodni :K ...általában addig hordom őket, amíg szét nem szakadnak (converse és adidas között volt 2 skechers, de olyat soha többet... az elsőt kb 2hónap után cseréltettem árában, de a másik sem lett kedvenc... "munkáscipőnek" használom azóta)

ui: "nehéz napokra" meg van egy betkós... abba semmi nem megy bele, akkora a szára és kb 2002 óta megvan... kb. 20-25 volt akkor, de ez ilyen ütemben még 10 év múlva is használható lesz :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na az biztosan bírja :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) BITBOYS válasza mephi666 (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor neked szerencséd volt. Nekem ez az első és utolsó Conversem

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) .bableWes válasza BITBOYS (#7) üzenetére


.bableWes
őstag

garancia? nekem 1x volt problémám egy 3120 cipövel azonnal cserélték

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) Mr.Csizmás válasza BITBOYS (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tul.képp csak a sarkát kellene megcsináltatni, bekenni cipőápolóval, és kész. mire jó a minőségi színbőr cipő :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Thome válasza .bableWes (#13) üzenetére


Thome
addikt

Akarod mondani: Bizo?

Ha még egyszer találnék 42-es méretben valahol egy Karl Kani bőrcipőt, olyat, amilyen most is van... Esélytelen... Már 3 éve megvan... :D

[ Szerkesztve ]

(#16) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nálam egy converse deszkás cipő bírt ~2 hónapot, kiszakadt az oldala, akkor megfogadtam soha többé nem veszek ebből a márkából.

(#17) Blue@X válasza .bableWes (#6) üzenetére


Blue@X
senior tag

Hasonló Nike-m volt, bírta 1 évet, elvált az oldalborítás a talptól.
Ugyanilyen Airwalk-m van most, szürke belső résszel, akciós volt Deichmann-ban (7900), de már most megszakadt a tetején (kb 4 hónapos), és a szellőzése se valami jó. Bár én használom rendesen, egész nap rajtam, napi 1,5 óra sétával.

(#18) #51736960


#51736960
törölt tag

ilyen volt a tornacipőm is, csak csillag nélkül.
ha jól emlékszem cirka 500 forintért vettem a kinai piacon :)

(#19) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az összes gumi talpú cipőnek szépen lassan lekopik az alja. Ahol hátul az All Stars címke van, na a felirat fele el fog tűnni, illetve ahol meghajlik a lábfejednél, ott el fog törni a gumi kétoldalt és befér az ujjad is ... ugyan ez vonatkozik az összes vulc talpú cipőre ( supra, osiris stb )

(#20) madgie válasza mephi666 (#10) üzenetére


madgie
titán

A kék Skechers-em kér Superstart élt már túl :D Volt nekem is olyan Skechers, ami alig bírta, mint ahogy Adidas is, ami két hónap alatt tönkre ment. Ez utóbbi helyett egy O'Neill cipőt kaptam, vagy hét évig bírta, most adtam az öcsémnek, mert már nem veszem fel, de a kopáson kívül semmi baja (igaz, csak telente hordtam, mert magas szárú bőr csuka)

(#21) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth a Converse tornacipők szerintem is ratyik, nekem is van/volt, 3 hónap után már jöttek a bajok, végül kiszakadt a talpa és innentől nem használom.
Jönni-menni vettem egy belebújós cipőt a New Yorkerben, csak egy buli után kicsit kefével megtakarítottam és látszik rajta, de sebaj, nem annyira feltűnő.
Annó volt egy Reebok cipőm, tesómé volt és ő 2 évig én még 1 évig hordtam, az bírta rendesen.
A másik kedvenc márkám, az igaz deszkás, de az Osiris. Azok kifogástalanok. Van egy ragasztott talpú Osirisem, 4 éves, de nem vált még le, pedig egész évben hordtam.
Ennyi. :))

Plusz van Tiszám is, az se rossz, de ami nagyon brutál az Champion és a Martens.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#22) BITBOYS


BITBOYS
addikt

jah, és van még egy hibajelenség!
Kluttyog, klattyog vagy mi a szösz :D Minden lépésnél hallható :D Ezzel tényleg nem tudok mit kezdeni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23) GabN73 válasza BITBOYS (#22) üzenetére


GabN73
addikt

Márkaboltból származik? Ha nem akkor jó eséllyel vettél egy hamisítványt.

Mind2 ismerősömnek van, mert hát "konzerv" az a cipő márka, meg ez a menő ma. 2 éve hordják, semmi baja 1iknek sem. Mondjuk 2 hetente takarítják, annyi.
Én sem vagyok rajongó, inkább egy Bugatti cipőt fogok venni :K

(#24) koxx válasza GabN73 (#23) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"inkább egy Bugatti cipőt fogok venni" autóban jobban kéne :))

BITBOYS: vegyél egy ilyet, garantáltan nem megy szét :) igaz nem is 10e ft

[ Szerkesztve ]

(#25) GabN73 válasza koxx (#24) üzenetére


GabN73
addikt

Kinek nem? :DDD Tényleg nagyon jó cipőket is gyártanak.

Hehe, de ki az akinek a talpát döfködik egy késsel? :DDD És még fel is gyújtják közben?

[ Szerkesztve ]

(#26) BITBOYS válasza GabN73 (#23) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem hamisítvány vagy ilyesmi. Exem is pont ilyet vett, neki is kluttyog minden lépésnél :D
Azért az érdekes, hogy egy tornacipő ennyire nem bírja a napi 5-6 órás használatot. Munkahelyemen csak ülök.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27) BITBOYS válasza koxx (#24) üzenetére


BITBOYS
addikt

Banyek ilyet azért nem veszek :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) danih válasza koxx (#24) üzenetére


danih
addikt

Ez iszonyat durva, mennyi egy ilyen?

(#29) koxx válasza BITBOYS (#27) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most mér :DDD

danih: [link] $500

(#30) szőröscica


szőröscica
addikt

Én most egy velúr Puma Future Catet hordok. Meglehetősen kényelmes, de még akarok venni egy másikat, mert esőben nem a legjobb a velúr.
Előtte valamilyen Adidas volt, de féloldalasan kopott egy szezon után, és billegőssé vált. Előtte még sosem volt ilyen gondom.

Skechers cipőm volt, két hétig bírtam.
Amik még egész jól beváltak, azok a Mustangok, tartós kis cipők.

(#31) BITBOYS válasza koxx (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nyáron, nap végén a görény sírva kérné a receptet miután levenném, azé :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) danih válasza koxx (#29) üzenetére


danih
addikt

LOL nem is kerestem, mert oda volt írva, hogy "not sold online" :)
Nem olcsó, persze, de valami miatt azt hittem, drágább.

(#33) r4z


r4z
nagyúr

Nekem van egy 3 (!) éves Nike Dart VI-em, és az enyhe kopottságot (értsd: egyenletesen fakó lett, nem az anyag fogy belőle) leszámítva teljesen olyan, mint új korában, rendszeresen használom edzeni is. Életem legjobb vétele volt anno 7000 Forintért :K

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#34) szőröscica válasza koxx (#29) üzenetére


szőröscica
addikt

Hol lehet Magyarországon Oakley cipőt venni?
Az Out Lap, illetve az Overtake nagyon bejövős.

(#35) Pukkancs


Pukkancs
tag

Tisza cipő oszt jónapot. Már a harmadikat koptatom, de semmi baja, tesóm meg kb az ötödiket, nála sincsen velük semmi probléma.
Osztálytársamnak meg fehér Converse-je volt (ami szerintem tervezési hibás, ugyanis szinte mindegyik ugyanott jön szét/szakad el) és szanaszét szakadt a lábán, most vett egy majdnem ugyanolyat, mondtam is neki, hogy ez valami vírus, ami megfertőzte.

(#36) koxx válasza szőröscica (#34) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

[link]
The LAB üzlet: 1061 Budapest, Király utca 48 vagy a Westendben lévő boltban

(#37) .bableWes válasza GabN73 (#23) üzenetére


.bableWes
őstag

bugatti nagyon jo cipömárka. apámnak a lábán 6 évet szolgált és még ma is hordom itthon ha kint serénykedek az uvdaron vagy éppen bitumenen focizunk. csak a talpa kopott kissé...
ja és ragasztott a talpa, semmi varrás és birja. nagyon jo cipö

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#38) nem_tom


nem_tom
őstag

Mégis mit hittél? Ezek is ugyanolyan tornacipők, csak megvan nyújtva a száruk, rájuk van nyomva a márka és legalább 12000Ft. Jobban megéri, ha havonta veszed az 500Ft kínai tornacipőket, ha ennyire tetszik ez a style. :D

Különben visszalehet váltani.

[ Szerkesztve ]

(#39) DEJVID


DEJVID
őstag

Az enyém mostanában 2 éves és mostanra érett meg a cserére. Tavasz, nyár, ősz szinte csak ezt hordtam.

(#40) albert8


albert8
addikt

hátilyetseveszek akkor

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#41) szőröscica válasza koxx (#36) üzenetére


szőröscica
addikt

Köszi, ha legközelebb arra járok, benézek. :)

(#42) BITBOYS válasza nem_tom (#38) üzenetére


BITBOYS
addikt

De jó lenne ha ez így működne :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#43) <NewL>


<NewL>
addikt

az enyémnek semmi baja, pedig 3 éves:D
mondjuk 2 hetet hordhattam, 3x növesztett a bal lábamra hatodik kislábujjt :D

There's an app for that

(#44) BITBOYS válasza <NewL> (#43) üzenetére


BITBOYS
addikt

Fasza :D
Mondjuk szerintem nagyon kényelmes, meg mindenhez fel lehet venni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45) Thome válasza BITBOYS (#44) üzenetére


Thome
addikt

A gumicsizmát is fellehet mindenhez venni.

(#46) EczkE válasza Thome (#45) üzenetére


EczkE
addikt

De az nem biztos, hogy kényelmes. Na meg nem biztos, hogy mindenhez passzol. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#47) adalbert1


adalbert1
veterán

Én sose értettem hogy lehet divat a tornacipő, anno én pl. örültem mikor végre valamelyik sportcipőmet befoghattam tesizni, annyira utáltam azt a sz.rt - utcára meg végképp nem vettem volna fel.

(#48) BITBOYS válasza adalbert1 (#47) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D ellenálló

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49) Csemike


Csemike
csendes tag

Hmm, pedig épp egy ilyenre fájdítom a fogamat. :) Tiszta szerencse, hogy nincs rá pénzem. :D

(#50) Fecogame válasza adalbert1 (#47) üzenetére


Fecogame
veterán

Mert ha már nem kötelező, akkor már kihívás ilyent hordani :D Ezt valahogy érezni kell... :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.