Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Nem fog sajnos sikerülni

(#2) Mania válasza Tybee000 (#1) üzenetére


Mania
senior tag

Nagyon sokan vannak még akiknek a mobiltelefon = Nokia

(#3) Drenadar válasza Tybee000 (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

Régen ők képviselték A telefon-t. És még sokaknak most is a telefon az valami nokia. Mert könnyű kezelni. Sokszor megkérdezem : fogtál mostanában telefont a kezedbe? mondjuk egy HTC-t? nem... akkor meg?
Szerintem minőségben messze lemaradtak, és nem fog sikerülni nekik talpra állni. Mondjuk láttunk már olyat, hogy egy eltemetett cég talpra állt, sőt mit talpra...

[ Szerkesztve ]

(#4) Dany007


Dany007
veterán

+1 nagyon jó cikk. (szerk: ahhoz képest h indexes) tegnap olvastam pont! :R

[ Szerkesztve ]

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Az első kategóriában jó választás a Nokia. A többi felejtős.

Asszem mindenféleképpen!

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mondjuk a Nokia legalább rendesen összepakolta a telefonjait, nem úgy mint a Samu, LG a csúcstelefonjaikat. Remélem Microsoft megmenti :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Afranc, én meg pont most cseréltem le az Omniát egy N96-ra. :Y Na megyek is meghirdetem. :D

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth nem sajnálom őket, sőt megérdemlik. :K
Ha ennyi ökör ül egy rakáson úgy, hogy nem veszik észre az innováció és sok más funkció hiányát, akkor csókolom, húzzák le a rolót! :))

Plusz a cikk is sántít néhol:

hogy az okostelefonoknak nyitni kellene a lakossági felhasználók felé is – ez volt az N-sorozat.
Mikor szánta árkategóriában a lakosságnak a Nokia az N sorozatot? Emlékszik valaki mennyi volt annó egy N90? (ami olyan bugos volt gyárilag, hogy kárhozat volt néha használni)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#9) madgie


madgie
titán

Ismerőseim 80%-a Nokiát használt régebben, soha nem értettem ezt a könnyű kezelni dumát, inkább csak arról volt szó, hogy fűnek-fának az volt, így megszokták és a másikét is tudták kezelni.

(#10) mexicanraven válasza mexicanraven (#8) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

2007 januárjában mutatta be az iPhone-t, alig fél évvel később a mobilpiac alapjaiban változott meg. A legszembetűnőbb változás, hogy megváltozott az elemzők és a kritikusok hozzáállása az okostelefonokhoz – szerették az iPhone-t.

Ez is butaság, mert az első iPhone se okostelefonnak indult, később lett azzá! :N

when the sun shines, we'll shine together

(#11) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ahh...jo kis 6120c az első képen...utána még beprobáltam egy 5230ast...de hulladék...

remélem magukhoz térnek és ismét vásárolhatok nokiát.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) Mr X válasza madgie (#9) üzenetére


Mr X
veterán

Kezelhetőségre nekem az SE jött be leginkább. A Kés W szériában imádtam azt pl. hogy lezárt billentyűzettel, zsebben is lehetett zeneszámot vagy rádióállomást váltani a hangerőszabályozó gombokkal. Ezt azóta is szeretném látni más típusokban, de egyik sem alkalmazza.

(#13) Pukkancs


Pukkancs
tag

Remélem sikerül összeszedniük magukat, hogy végre megint érdemes legyen Nokiát venni. Most is egy N73-asom van, ballagásra kérhettem volna felsőkategóriás telefont, de nem kellett, mert egyrészt ami tetszik, abban mindig van valami kiábrándító (pl aksi vagy kamera) ráadásul televannak olyan marhaságokkal, amikre az életben semmi szükségem nem lesz. Bár lehet, hogy elfogult vagyok, mert nagyon megszerettem a Nokiát.

(#14) lsebestyen


lsebestyen
addikt

ha lenne androidos nokia, akkor tuti csak azt venném. sajnos itt rontották el, h nem szálltak be a droid bizniszbe:/

(#15) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Csak magukat okolhatják, hogy elvesztették a poziciójukat a felső szegmensben. Pont.

(#16) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nemrég volt a kezemben egy C5-03. Valami borzadály. A következő telefonom tutira nem Nokia lesz, pedig most is az van, és sokáig nekem is csak a Nokia volt a telefon. De szerencsére/sajnos semmi sem tart örökké. A Nokia(fanság) sem. :N

Rip and tear

(#17) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Én pont ma vettem nosztalgiázás képpen egy 6230i-t céges telónak.
Anno a 3650, 6600 verhetetlen volt szinte mindenben. Amíg be nem jött az Android, addig csak S60-as Nokiáim voltak, aztán vettem egy N97 minit, ami teljesen kiábrándított az összeszerelési minőségével, sebességével, megbízhatóságával. Garanciában kicseréltettem egy E52-re, amit elég sokáig használtam, szerettem is, de már kissé unalmas volt a belső tartalom. Utána próbálkoztam Androidos készülékekkel, nem nagyon jött be és végül leragadtam az iPhone-nál.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.