Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [biker:] Fagyi@home

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Óh az a csokifagyi jól hangzik :U

(#2) biker válasza veector (#1) üzenetére


biker
nagyúr

és finom is volt :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

hát én inkább elmegyek egy fagyizóba, addig sem otthon kotyfasztok, kikapcsolódok, társaságban vagyok.

There's an app for that

(#4) Jhonny06 válasza <NewL> (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

+1

Szerintem is van egy feelingje a dolognak. Mondjuk én fagyit ritkán eszek, akkor már inkább egy Magnum vagy valami. :) Azt elég körülményes lenne házilag elkészíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) veector válasza <NewL> (#3) üzenetére


veector
senior tag

Hát akinek közel van a fagyizó...
Itt meg kocsival a legközelebbi kulturált hely is 7-800 Ft-nyi gázolajra van (oda-vissza) és még drága is. Szóval marad a 2heti teszkós dobozosfagyi vásárlás / a gép lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#6) biker válasza veector (#5) üzenetére


biker
nagyúr

+az, hogy mar a kelyhet se hutik elo, ergo olvad a fagyi azonnal :(
A kavet meleg cseszebe, a fagyit hideg kehelybe illik

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Felenk elegge jofajtat nyomnak :)

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) biker válasza kraftxld (#7) üzenetére


biker
nagyúr

na ez gombóc, nem ilyen 4dkg-os szar, mint itthon adnak :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) szumoo


szumoo
senior tag

Jól hangzik ez a home made fagyi, biztos sokkal finomabb, mint amit kap az ember. ;)
Igaz már több mint 2 éve nem ettem fagyit, lehet nem kezdenék hozzá a pepecselésnek. :) Inkább vmi dobozos jégkrémet szoktam tolni, mert legalább az gazdaságosabb (számomra), mert 3-4 gombóc fagyihoz nem kezdek hozzá. :D

A nyúlon túl?

(#10) ftc


ftc
nagyúr

De a Tied se igazi fagyi :U

Itt 35 cent a tojásmentes...Poszonyban 50 cent ami valjuk be elég sok pénz....

A legfinobabb afgyit eddig Horvátországban ettem...iagz ára s drágább mint itt ,de nem mériok gramra pontosan a gombócot ;]

olcsóbb s gyorsabb buli a szorbé

[ Szerkesztve ]

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ez baráti ár így... mi ritkán fagyizunk és inkább itt-ott szoktam akciósban carte dor-t venni (700-ért vettem múltkor 1-1 dobozzal, egyébként ezres fölött lenne), majd idővel szépen elpusztítjuk... van a közelben amúgy egy nagyon jó fagyizó, de méregdrága az is... házilag viszont nem lenne hülyeség kipróbálni: legalább az kerül bele, amit mi is szeretnénk és olcsóbb is jóval :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Marci79


Marci79
aktív tag

Sok, gombócban árusított fagylalt jellegű izéhez képest még az ARO-s fagyi is maga a mennyország.

(#13) 7 válasza ftc (#10) üzenetére


7
addikt

Bizonynemigazi. Nincs benne tojás.

Itt található egy gépmentes módszer [angol nyelven], ahol le is írják, hogy mit miért csinálnak -- plusz linkelnek három receptet is: [link]

(#14) #24889344 válasza ftc (#10) üzenetére


#24889344
törölt tag

Ha egyszer Ekecs felé jársz térj be egy fagyira az ottani cukrázdába, nagyon finomat készítenek még most is, bár régebben az is jobb volt. Egy kóstolást megér, ha útba esik (vagy majdnem útba).

Én valahogy nem vagyok híve az otthon készített fagyinak, egy csomó mosogatnivaló és várakozás kell hozzá. Nem is vagyok annyira fagyievő. Nem tudom most mennyi itt a fagyi, de havonta pár gombócért inkább elsétálok a fagyishoz.

(#15) ftc válasza #24889344 (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

Voltam már ott...nem votla elragadtatva tőle...a másik meg a választék :DDD

(#16) lorcsi


lorcsi
veterán

a corában is lehet nálunk iylen 170 forintos fagyikat kapni. az biztos hogy én sem fogok enyniért venni.
oké, meg van a hangulata,, de enyniért inkább otthon eszem az akciós cartedoor-t..és a lidl-ben is vannak nagyon finom jégkrémek

(#17) kraftxld válasza biker (#8) üzenetére


kraftxld
nagyúr

3 gombócnál én se tudok nagyon többet enni, pedig nem kis belem van ha éhes vagyok :)
Ráadásul az ára se vészes, úgy 3/4 óra munkabérből kijön ez a két tölcsér.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18) Alexios


Alexios
veterán

Hát, barátnőmmel mentünk el múltkor a közelükben lévő cukrászdába fagyizni, ott 240ft volt egy gombóc, akkor kicsit ledöbbentem :DDD

(#19) 7 válasza Alexios (#18) üzenetére


7
addikt

Akkor már inkább vettem volna egy doboz Carte D'Ort. Árban kb. ugyanott vagytok, mint ha összesen négy-öt gombócot kértek, de mégiscsak több van benne, és vannak egészen extrém (és jó) ízű jégkrémjeik :)

(#20) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

family frostnál már van webshop+free shipping, nekik is fogyasztható jégkrémjeik vannak

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) vhunor


vhunor
őstag

Mi jó fagyiért hajlandóak vagyunk elmenni Zalaegerszegről Hévízre a Rigolettóba. Ez úgy 1500 forintnyi gázolaj, plusz a kétszer 3 gombócnyi fagyi ára. Hm, ez tényleg nem olcsó, ha belegondolok :D.

(#22) mephi666 válasza vhunor (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyik ismerősöm a haverjával képes volt innen kecskemétről bécsbe menni, fagyizni :B igaz motorral, mert fanatikus módon imádtak motorozni és a fagyi csak másodlagos volt... egy szombat délután csak gondoltak egyet: "ugorjunk ki bécsbe egy fagyira" (és már indultak is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Van olyan fagyigép, amihez nem kell külön fagyasztó? Mert mi épp most készülünk leállítani a fagyasztót, csak előbb ki kell üríteni, ami jelenleg benne van. De ha sikerül restaurálni a tejszeparátort, onnantól tudunk tejszínt gyártani, valamint elkészítem a méhkaptároknak is a helyet a kert végében, akkor már jó volna néhanapján fagylaltot is enni, mert imádom, csak soha nem eszem. :)

(#24) vhunor válasza mephi666 (#22) üzenetére


vhunor
őstag

Mi sem csak a fagyiért megyünk. Szeretjük Hévízt, közben sétálunk, nézelődünk, a fagyi meg kellemes kiegészítés. Egy kellemes szombat délutáni program :).

[ Szerkesztve ]

(#25) biker válasza Crystalheart (#23) üzenetére


biker
nagyúr

van ilyen, alig 50.000Ft :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) Crystalheart válasza biker (#25) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ah, kár. Akkor akárcsak réges-rég, a közeli években mi is csak télen eszünk majd fagylaltot. :)

(#27) migren70


migren70
újonc

neked még nem mondták,h egy cukrászda nem 8000ft-os géppel készíti a fagyit?fenntart egy üzletet,fizet rezsit,bérleti díjat,adót stb,ezenkívül pár dolgozót is alkalmaz/fizetés+járulékok/akik kiszolgálják a vendéget,elviselik a fintorgó képét/méé ennyi a fagyi?/Bio fagyi?bio tejből,bio tölcsérben?klassz lehet...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [biker:] Fagyi@home
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.