Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Köszi a tesztet! Apámnak kéne végre valami füles, mert sajnos sokat telefonál kocsiban. :(

De sajnos az árát nem találtam a cikkben. Tudom, nem nagy kunszt utána nézni, da ha már annyira olcsó, beleírhattad volna. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Lars


Lars
őstag

Az árát tényleg odaírhattad volna, bár így komolyabb volt a meglepetés. Amikor rátaláltam, hangos nevetésben törtem ki :D
Akit érdekel, 2500 HUF jelenleg. Legalábbis én ennyiért találtam.
Ennyiért igazán megéri, ha valaki sokat vezet, és az autóban nincs kihangosító, akkor célszerű, és sokkal olcsóbb is egy ilyet venni, mint megvárni az első csekket ...

(#4) EczkE válasza Kalandor (#3) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Lars válasza Kalandor (#3) üzenetére


Lars
őstag

Nekem ez többnek tűnik [link]
Persze még 2500-ért is simán megéri :D Én már azon röhögtem :)

(#6) Samus válasza Lars (#5) üzenetére


Samus
addikt

Elnézést mindenkitől, az írást kiegészítettem az árral.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én azt hiszem vmi 1000ft-ért vettem egy kékfog headsetet a speedshopban egy pénteki leárazás alkalmával. :D
Annyit simán megért, de nem ez a modell volt.
Azóta is hűen szolgál.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Lars válasza Kalandor (#8) üzenetére


Lars
őstag

Ez majd csak pénteken lesz annyi nem ?
Lehet hogy nagy sor fog állni a bolt előtt :D Ez már a pofátlanul olcsó kategória.
Ja, és így akkor mindenkinek igaza lett végül :R

(#10) EczkE válasza Kalandor (#8) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Lars válasza Kalandor (#11) üzenetére


Lars
őstag

Ilyen költségekbe ne verd magadat, drága lenne telefonhoz képest ez a headset, még akciósan is 2x annyiba kerül :D

(#13) Misi1979


Misi1979
őstag

Ismerem ezt a headsetet, 1000db rendelése esetén 4usd körül mozog az ára:) Egyedül a hangminősége (mármint a mikrofoné) gáz néha, vagyis ki kell fogni egy jól működő példányt.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Az ára nem olyan rossz, de én inkább egy használt márkásabb darabot vennék ennyi pénzért.

Forward thinking. كرر

(#15) dave666


dave666
aktív tag

Köszi az írást :R
Ennyiért ajándék, ha rendesen használható :)

Dave666

(#16) EczkE


EczkE
addikt

Nekem akadt egy kis gondom vele. Akció keretében rendeltem egyet apámnak.

A gond az, hogy egy telefon sem látja a kis fülest. Próbáltam a Spicámmal, egy Samsung s5230-cal és egy Vodafone 547-el, de egyik sem látta, de a headset ledje villogott kéken, hogy működik.

Ötlet esetleg? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#18) EczkE válasza Kalandor (#17) üzenetére


EczkE
addikt

A tiéd legalább jó. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#19) tvamos


tvamos
nagyúr

Lehet bennem van a hiba, de nekem ez a hallojaratba dugoz cucc nem all meg a fulemben. Meg a klipsszel sem
A masik, hogy hiaba irja a telefon, hogy paired, a winamp nem jatszik rajta mediat. Meg lehet ezt hekkelni?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.