Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Habib[HUN] válasza k-adi (#13) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Értem én hogy mire gondolsz. Csak amíg ez is hozza a pénzt, nem fognak aggódni. Márpedig hozta amit kellett neki. A következő EA pénzszivattyú a Battlefield 1 lesz. (Reméljük) Az EA acces is szerintem egy nagyon jó dolog. Bár itt nem találtam pontos előfizetői számot. Tehát én nem félnék a befektetők helyében. A Fifa sorozat se újít sokat, és szintén pénznyomda.
Az elkövetkező években a Disney maximumon fogja járatni a Star Wars marketing gépezetet. Erre az EA sanszos hogy szépen fel fog ülni, és a farvizén szép nyereséget csinál. Mondjuk gyanítom nem két fillért költenek jogdíjra. A Star Wars jól csengő név. Ha a következő alkotás a hangulatot hozza, és csak egy kicsivel többet nyúlt mint az előző, akkor ismét kellemes bevétele lesz. Teszem azt az idei film előtt kihoznak egy single player DLC-t a az új film történetére építve, na azt millió számban értékesítenék. Bár itt nem vagyok képben, hogy az új történetek jogai kinél vannak, ki készíthet játékot belőle.

Amíg ilyen minőséggel is sikeres eladásokat fognak produkálni, addig ilyet fognak gyártani. A BF Hardline viszont bukta volt. Nem is tudtam nagyon előhalászni eladási számokat. Nem véletlenül került be ilyen hamar az EA Acces kínálatába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.