Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Dragscorp válasza Titagyerek (#1099) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Dobd ki a rókát, mert megdöglött! :) Nézd meg másikkal.

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1102) balcsida válasza Titagyerek (#1099) üzenetére


balcsida
senior tag

Boccs, javítva. Link ua.

(#1103) balcsida válasza Dragscorp (#1101) üzenetére


balcsida
senior tag

Nana, azért ne temessük annyira!

(#1104) Dragscorp válasza balcsida (#1102) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Mindjárt más! :)

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1105) Winner_hun válasza Titagyerek (#1089) üzenetére


Winner_hun
félisten

posta

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1106) Titagyerek válasza Winner_hun (#1105) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

:DD :DDD :DD :DDD :DD

pár másodpperc különbség van a két visszaszámlálás között :D hogyan döntsem el hogy meik a pontos?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1107) forras2 válasza Winner_hun (#1105) üzenetére


forras2
őstag

haggyad má... ha így nézzük, minden egyes szavát fel lehetne sorolni....
Egyet nem értek.... Firefoxot használ... abba van helyesírás elemző, és ami hibás, azt aláhúzza pirossal....

Tita, ha valamelyik szavad alá van húzva hullámos piros vonallal, akkor azt hibásan írtad le, jobb egérgombbal klikk rá, és kidobja a lehetséges válaszokat....
Jobban jársz, megtanulsz írni, és itt sem fognak baszogatni annyit :DDD

(#1108) Ranagol_5 válasza forras2 (#1075) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

CoD1-ben BAR-ral le alázlak, ahogy exbarátnőm osztotta rátok a fejeseket CSS-be tavaly. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1109) Titagyerek válasza forras2 (#1107) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

tudom hogy amit aláhúz az hibás csak néha néha nem nézem őket

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1110) forras2 válasza Ranagol_5 (#1108) üzenetére


forras2
őstag

BAR.... hagyjad már.... csak rifle & sniper ;) :K És természetesen kempelés nélkül :R

(#1111) Weißturul válasza forras2 (#1110) üzenetére


Weißturul
senior tag

akkor m1 garand ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1112) Ranagol_5 válasza forras2 (#1110) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Csipával kézben nincs olyan, hogy ne kempeljél. BAR-t félautómatára, és lehet vele rifle-zni, csak gyorsabban és pontosabban. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1113) forras2 válasza Ranagol_5 (#1112) üzenetére


forras2
őstag

de van olyan....
Én nap mint nap játszok a CoD1-el neten, és nem kempel senki.
Meg aki kempel is, az ki van dobva állandóan....
Lehet játszani rifleval meg sniperral is úgy, mintha automata fegyvered lenne....
És sokkal élvezetesebb a játék is így.... szerintem.

Gépfegyverbe sztem nincs élvezet.... mész, látsz valakit, nyomsz 1 jobb egérgombot, és nyomod megállás nélkül a lövést.... sima puskánál meg tudnod kell célozni, és neked kell a gyorsabbnak lenned....

(#1114) Weißturul válasza forras2 (#1113) üzenetére


Weißturul
senior tag

meg valósághűbb... nem minden németnél volt MP44...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1115) forras2 válasza Weißturul (#1114) üzenetére


forras2
őstag

Multiba nincs olyan, hogy valósághű :))
Nagyon sok szerveren köteleznek arra, hogy ne kempelj, amit meg is értek, mert csak a gyáva ember kempel.
De a valóságban nem volt olyan ember, aki előmászott volna a lövész árokból, hogy fusson az ellenség fele :))

(#1116) iwu


iwu
addikt

bérelünk paintball/airsoftot, és lejátsszuk a határban:):):)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1117) Weißturul válasza forras2 (#1115) üzenetére


Weißturul
senior tag

ez is igaz, de előfordult, hogy majdnemhullán elbújtam a sarokba, hogy gyógyuljak, gondoltam újra is töltök, de már az elején közölte velem a játék, hogy ne kempeljek... mire végeztem (nem zihált a manus, fegyók újratöltve) a képernyőn azt olvastam, hogy egy kemper vagyok, mozduljak el a helyemről vagy banolnak... nekiindulok, futok négy másik erre dis onnected from the server :W

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1118) Ranagol_5 válasza forras2 (#1113) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, BAR-al, meg Thomson-nal megnézem hogyan tunkolsz te le valakit 10m-ről. Ugyan úgy lehet velük Rife-zni, csak ismerni kell az M betü fogalmát, hogy automatic, vagy semi-automatoc. :D Ha meg csipázol, akkor csináld scope nélkül, úgy az igazi.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1119) oPalRx7


oPalRx7
tag

ezt a "kempelést" eleve hülyeségnek tartom hogy ennyire szankcionálják: a mesterlövészet bizony egy ilyen szakma, és azt jól is kell csinálni hogy hatásos lehessen az ember. plusz, egy normálisan működő team ki tudja szúrni hogy merre van a camper, és le tudják vadászni.

hogy ez akár szerver-házirendbe benne van, ez már eleve gáz. plusz az is ha egy party-n valakit csak ezért leordítanak... mellesleg a sniper úgy a leghatékonyabb, ha időnként helyet változtat - igen, így nem szúrható ki hogy merre is tartózkodik az emberünk...

farcry-t ezért szeretem. mászok 5 percet, lövök max 2-t aztán mászok arrébb :D

(#1120) Weißturul válasza oPalRx7 (#1119) üzenetére


Weißturul
senior tag

én se értem minek leszólni a camperkedést, ez is egy játékstílus és a szankcionálás is gáz egy szervertől... ez olyan mint ha a stratégiában a rusht leszólni... meg a backstab rizikóban
én azoknak csak annyit mondok akiknek nem szimpik a kemperek.meg a rássolók: ne sírjon a szátok, ez is egy játék, mindennek meg van az ellenszere. Warcract 3-ban szoktam Rizikózni, tök jó dolog

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1121) forras2 válasza Weißturul (#1120) üzenetére


forras2
őstag

Igen, csak az nem játék stílus, hogy elbújsz valahol, és amikor valaki arra jár, lelövöd.
Az ilyen nem játék. Egyenlő azzal, mint ha cheatet használnál.
És nem tudom, hogy ki mennyire élvezné azt, amikor 10-en vannak a szerveren, és mind a 10 játékos valahol fexik, és nem csinál semmit, mert csak várja a másikat.

A kempelés 1 béna játék mód. Aki játszani akar, az tud játszani kempelés nélkül is.

(#1122) Weißturul válasza forras2 (#1121) üzenetére


Weißturul
senior tag

mert a körbe-körbe szaladgálás izgalmasabb :U
kétféle kemper létezik: aki ajtók mögé bújik (ez a mocsadék fajta) és van a jó helyen hasaló, távolra lövő (ez a játékos)
a rushról és a backstabról mi a véleményed?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1123) Sotho válasza iwu (#1116) üzenetére


Sotho
őstag

Airsoftban a kempelés mellet a másik szemét dolog mikor csak a fegyvert tartod ki és úgy lősz ;] .

(#1124) iwu válasza Sotho (#1123) üzenetére


iwu
addikt

régen volt ph!aintball, jó volt:)
hááát, nem tom, én sosem így játszom (na jó, 2x airsoftoltam)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1125) Ranagol_5 válasza Weißturul (#1122) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

A lefekszek, nézek scope-ba és lövök-höz nem kell nagy játék tudás, főleg nem cod1-ben, ahol még nem is mozognak a fegyverek, szóval még az se nehezít, hogy mozog a kereszt. A gyökér véristvánok kemperkednek, mert azt a legegyszerübb, meg a fraghuszárok. Akiről tudom majd, hogy kempel, annak tuti szívni fogom a vérét BAR-al 5cm-es távolságból, seggbe. :R

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1126) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#1125) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

fölösleges a kempelés mert ez csak játék és mivan hogyha eltalálnak nem halsz bele akkor meg fölösleges kempelni meg unalmas :DD
szerk: nem úgy akartam írni hogy Ranagol_5 nek válaszolva csak véletlen volt :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1127) oPalRx7


oPalRx7
tag

hehe :D és az kemperkedés amit én írtam, vagyi inkább lopakodva vadászat? :D

persze ez nem is minden map-on használható :) én a ne vegyenek észre, de mozgok, és hallgatózok játékstílust kedvelem, nem rohangálok összevissza :D (ha meg rohangálok, akkor csakis a machete :D )

(#1128) balcsida


balcsida
senior tag

Na emiatt szeretem a BF1942őt. Ott nem kifizetődő, ha kempelsz. Ott inkább beugrasz egy járműbe, és onnan ölöd az ellent (mikor japó gépel bombázok, fut még a szerencsétlen, reménykedik, majd gyorsan elkaszálom a repülő szárnyával ;] ).

(#1129) Weißturul válasza Ranagol_5 (#1125) üzenetére


Weißturul
senior tag

Seggbe mint a busy-k? ;] Ez a másik rohadt szemét dolog...
A scope-mozgásról: nem véletlenül nem CoD1-ezek már :D

balcsida: BF2 with 1942 mod? ;]

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1130) balcsida válasza Weißturul (#1129) üzenetére


balcsida
senior tag

Nem is próbáltam.
Valahogy nekem nem jönne be. Nem adná vissza a bugokat :DDD

(#1131) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

BF 1942 + Desert Combat. Örök szerelem. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1132) balcsida válasza Ranagol_5 (#1131) üzenetére


balcsida
senior tag

Jó is az, bizony.
Bár a Secret Weapons of WWII-ben volt pár érdekes jármű...
Meg a Road to Rome, ahhhhhhhh. :D

(#1133) zoltanz válasza balcsida (#1128) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Pedig én szoktam kempeli ott is, a van hegy vagy torony, távcsövessel fegyverrel pl. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1134) Weißturul válasza zoltanz (#1133) üzenetére


Weißturul
senior tag

+1
sok-sok (még annál is több) bottal, amikor a proci az MI-t már nem nagyon számolja élvezet szedegetni az ellent :D meg assaulttal betörni a tömegbe yehaw :DD 187 kill nulla halál :P

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1135) balcsida válasza Weißturul (#1134) üzenetére


balcsida
senior tag

Annak is lehet egyfajta bukéja.

(#1136) oPalRx7


oPalRx7
tag

IDÉZET(oPalRx7 @ 2011. október 5. 19:09) *

Vajon van-e olyan pizzéria, ahol a SonGoKu pizza extra változatát SonGoku-SSJ2-nek hívja? :D

xCube válasza:
Ha létezik, akkor plusz két feltéttel SSJ4 :D . De szerintem nem létezik :D . Mindenhol van Songoku pizza egyébként :D ?

Ha nekem lesz Pizzeriám akkor ott Kakaroto -nak hívják majd, hogy senki se értse :D .

forrás - GSF

sorry de ez idekívánkozott :D

ha a pizzéria készít Kakarotto pizzát, akkor számolhat máris egy megrendeléssel :D

(#1137) balcsida válasza oPalRx7 (#1136) üzenetére


balcsida
senior tag

Mindenhol van Songoku pizza egyébként :D ?
Nem. A zánkai pizzériában például nincs.

(#1138) forras2 válasza oPalRx7 (#1136) üzenetére


forras2
őstag

magyaros forever :P

(#1139) Weißturul válasza forras2 (#1138) üzenetére


Weißturul
senior tag

+1 :P nyamm

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1140) csilisz


csilisz
tag

Sziasztok!
Bocsi, hogy nem válaszoltam semmire, meg nem írtam ide. Viszont ez azért volt mert kaptam egy ostályfőnöki figyelmeztetőt (2.napon XD ) Ezzel sikeresen eltiltattam magam mindentől... Most már belehúztam heti 3 ötös + heti 5 tanár ideg nyirbálása... Na, de a lényeg úgy néz ki megyek biztosat csak holnap tudok mondani. A 2 naposra semmiképpen nem tudok sajna maradni, de az első napon is csak kb. (este) 10 ig :((( Így gyakorolni nem nagyon tudtam, de remélem nem aláztok teljesen szét :DDD A fuvart is holnap mondom. Mégegyszer bocsi a sok inaktivitásomért.
U.I.: bacsis kicsit bővült a gépem:
-Phenom II X2 (X4 lett belőle csinálva :D )
-HD 6870
-8gb RAM
-64 bit es w7

Lehet, hogy sokat eszik de notival már nem tudok menni :(

csilisz

(#1141) bacsis válasza csilisz (#1140) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

örülök, hogy jeleztél,akkor majd még írj ha már tuti biztosat tuccc :R

(#1142) Sotho


Sotho
őstag

Yéézus, of. figyelmeztetés meg érdemjegyek, mi lesz ez, valami gyerektábor? ;]
Tegye fel a kezét aki 18 év alatti!

(#1143) forras2 válasza Sotho (#1142) üzenetére


forras2
őstag

agyilag, vagy életkorban nézve? :DDD

(#1144) Sotho válasza forras2 (#1143) üzenetére


Sotho
őstag

Természetesen életkorban, az agyilagra nem tudnának válaszolni. :DDD

(#1145) forras2 válasza Sotho (#1144) üzenetére


forras2
őstag

akkor nem teszem fel a kezem :DDD

(#1146) Sotho válasza forras2 (#1145) üzenetére


Sotho
őstag

De veled más a szitu mert te amúgy sem büszkélkednél az érdemjegyeiddel amiből mindenki levágná hogy még iskolás vagy ;] Bort + magyaros pizzát szereted és a kéményből kibújva sniperrel szeded áldozataidat, rossz ember nem lehetsz :DDD

(#1147) ulmikukac


ulmikukac
tag

Egy kis F1 2010 vagy 2011 a lanon?
van valakinek kedve?

Pixel 8 Pro bay

(#1148) oPalRx7 válasza ulmikukac (#1147) üzenetére


oPalRx7
tag

nemtom. túl új játék a többségében kisfogyasztású gépekre nézve :)

plusz nem akarok kormányt is elcuccolni :D bár elfér a kocsiban :D

(#1149) balcsida válasza Sotho (#1142) üzenetére


balcsida
senior tag

(#1150) ulmikukac válasza oPalRx7 (#1148) üzenetére


ulmikukac
tag

páran biztos leszünk akinek van kedve. kormányom nincs úgyhogy mindegy :D

Pixel 8 Pro bay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.