Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Weißturul válasza jaja1981 (#1049) üzenetére


Weißturul
senior tag

azért szerintem se mindegy hogy van kocsid és fuvarozol ingyen vagy hogy bérelsz kocsit és fuvarozol ingyen :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1052) Winner_hun válasza Weißturul (#1051) üzenetére


Winner_hun
félisten

Baromira nem erről van szó..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1053) Weißturul válasza Winner_hun (#1052) üzenetére


Weißturul
senior tag

:F
na látszik hogy beteg vagyok :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1054) Winner_hun válasza Weißturul (#1053) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szövegértelmezés egyes. Van ez így;):D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1055) Weißturul válasza Winner_hun (#1054) üzenetére


Weißturul
senior tag

mennymá, tíz ötösöm van irodalomból :N

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1056) nem_tom válasza bacsis (#868) üzenetére


nem_tom
őstag

Az a baj, hogy Jeti a nagy kocka. Ő ért leginkább a gépekhez. Ha egyedül mennék oda, ellennék ásva. Arról nem beszélve, hogy eléggé szégyenül érezném magam. :DDD Amúgy eltudnék menni. Majd akkor alkotunk, ha ez a madár is tud jönni. :D

(#1057) Winner_hun válasza Weißturul (#1055) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor azt a való életben is kéne használni, mert ez így semmit se bizonyít:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1058) Titagyerek válasza Weißturul (#1055) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

eddigi őszes éved alatt jött ösze enyi vagy ebben a tanévben :DDD :DD
szerk: én ebbe atanévbe összesen nem kaptam 10 jegyet

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1059) Weißturul válasza Titagyerek (#1058) üzenetére


Weißturul
senior tag

a tanár új hús így csak röpködnek az ötösök :))
Winner_hun: garatgyulladással meg 39 fokos lázzal te is másképp látnál dolgokat : csak félek benyelek én is egy bakteriális felülfertőzést mint a bátyám, mert se ő se én nem fogyaszthatunk lándzsásútifű szirupot mert allergiásak vagyunk rá :(

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1060) Winner_hun válasza Weißturul (#1059) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na nehogy egy kis hőemelkedés miatt ne menjen a szövegértelmezés..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1061) Weißturul válasza Winner_hun (#1060) üzenetére


Weißturul
senior tag

kicsi?? én alapjáraton hidegvérű vagyok a magam átlag 34,5-35 fokjával, erre mérd a 39-et...
és hőemelkedéssel nem nagyon lehet koncentrálni és mivel gyorsolvasó vagyok van úgy ilyenkor, hogy fejbe nem áll össze a teljes összeg értelme

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1062) asdf2 válasza Titagyerek (#1058) üzenetére


asdf2
tag

Jó neked, nekem már 17 jegyem van... :(

(#1063) Weißturul válasza asdf2 (#1062) üzenetére


Weißturul
senior tag

mind 1-es? ;]
amúgy én 21 nél járok..

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1064) Pomber


Pomber
csendes tag

A sok kis fiúka azon versenyez kinek van több jegyecskéje :C :C

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#1065) Winner_hun válasza Pomber (#1064) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyehehe:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1066) forras2


forras2
őstag

Én tudtam mindig a fegyelmet az iskolában... a jegyeimen is meglátszott, azok is olyan katonásak voltak :DDD

(#1067) Weißturul válasza Pomber (#1064) üzenetére


Weißturul
senior tag

neszójjbe :DDD
forras": egy-kettő? :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1068) forras2 válasza Weißturul (#1067) üzenetére


forras2
őstag

valami olyasmi :DD

(#1069) asdf2 válasza Weißturul (#1063) üzenetére


asdf2
tag

Kivételesen nem. :DDD Ha meglesz még pár 5-ös, akkor kapok új gépet. (955 BE procival, meg 6850-el... Ezért megéri pár hónapig figyelni órán...) Grat a 21-hez. (Ha mind egyes akkor: :R )

(#1070) Weißturul válasza asdf2 (#1069) üzenetére


Weißturul
senior tag

jól el vagy kényeztetve :U
én most dolgozok azért, hogy jobb konfigom legyen...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1071) Pomber válasza Weißturul (#1067) üzenetére


Pomber
csendes tag

És ha mégis, akkor hozol egy két egyest és leböksz vele? ;] ;]

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#1072) Weißturul válasza Pomber (#1071) üzenetére


Weißturul
senior tag

lenyomlak bármely játékban wazze, te leszel a fő célpot ;]
én megcsináltam azt, hogy CoD4-ben egy gyerek sunyi módon nyírt ki és rá vadásztam.. CSAK őt 48x öltem meg és 50 pontom lett ja és 2 halál

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1073) nem_tom válasza Weißturul (#1072) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez jó! Ha a LAN partyn valakiknek bajuk van egymással, csak felmennek egy játékra 1v1-ben és lerendezik. :DDD

(#1074) Pomber válasza Weißturul (#1072) üzenetére


Pomber
csendes tag

Az nem lehetetlen, hogy lenyomsz bármely játékban, mert nem vagyok űber kocka :P :P

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#1075) forras2 válasza Weißturul (#1072) üzenetére


forras2
őstag

CoD1 kieg.-ben, S3-ban vagy age of-ban lejátszhatjuk azt az 1:1-et :P ;]

(#1076) asdf2 válasza Weißturul (#1070) üzenetére


asdf2
tag

Áhh dehogy... (Am tényleg nem, csak egy picit.)

[ Szerkesztve ]

(#1077) Insolent válasza Weißturul (#1072) üzenetére


Insolent
aktív tag

Bakker kár hogy nem megyek Lanra úgy elkenném a szádat COD-okban hogy csak pislognál mint hal a szatyorban. ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1078) Weißturul válasza forras2 (#1075) üzenetére


Weißturul
senior tag

állok elébe ;]

Insolent: mire való az Internet? :P

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1079) Insolent válasza Weißturul (#1078) üzenetére


Insolent
aktív tag

Összehozzuk igérem csak realizálódjon itt nálam a káosz vagy mi.. :F

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1080) iwu


iwu
addikt

huhh, régen jártam erre.
na mi a helyzet?
pls toljon privátot, aki jönne velem, mert ez a listát dolog úgy érzem nem jött be:)

Winner, még az is meglehet, hogy az lesz:) (mmint szabi:D)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1081) jaja1981


jaja1981
addikt

Igen az is toljon nekem privit, aki velem jönne.
11.ker, Érd, Budaörs, Szvár a menetrend, és 1napos a dolog.

(#1082) Winner_hun válasza asdf2 (#1069) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem csak ezért éri meg..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1083) Winner_hun válasza iwu (#1080) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jeszoké, tutituti. Jó lenne ha meglennénk. De szét kell még néznem a bérautókázás miatt. Vagy 1 nap lesz olcsóbban, vagy 2 nap drágábban. A max. plafon eddig úgy tűnik hogy 4k/fő/2 nap. Persze csak akkor ha megvagyunk elegen a kocsiba és nincs szabad hely.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1084) forras2 válasza iwu (#1080) üzenetére


forras2
őstag

Vegyél ki szabit :K

(#1085) forras2 válasza Winner_hun (#1083) üzenetére


forras2
őstag

És a 4k-ban az itteni bérlés is benn van, vagy az csak a kocsi bérlése? :U

(#1086) Winner_hun válasza forras2 (#1085) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez csak az utazás. Bérlés + üzemanyag. Lehet kevesebből is kijön, majd kiderül. Akit néztem ott mellékvágányra futottam, másikat kell keresni. Majd pár nap múlva legrosszabb esetben...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1087) balcsida


balcsida
senior tag

Húúú, már jövő hét hétvége, és lan van!!!
A visszaszámlálás elkezdődött!

(#1088) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

Közben sajnos úgy alakult, hogy nálam felszabadult egy hely a kocsiban.
(Sajnálom Ati, hogy nem jött össze) :O
Pestről, ha kell valakinek fuvar akkor szóljon.

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1089) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

nincs valakinek eladó nokia 3110c telefon kijelzője? mert betört az enyém
vagy esetleg kölcsönbe egy windows telepítésig kölcsönbe usb-s külső CD/DVD olvasó?
ja és a laptopomba a wifi antenna is tönkrement szóval ha valakinek netán val eladó az szóljon :D
jó lenne ha lenne valameik valakinek aki jön a lanra mert akkor megúszom a póstaköltséget :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1090) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

vagy esetleg egy már tesztelt olyan progi amivel usbről tudok xp-t telepíteni :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1091) Dragscorp válasza Titagyerek (#1089) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Külső DVD meghajtót tudok vinni.
A laptopba a WiFi kártya, vagy csak az antenna kábel kell?

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1092) Titagyerek válasza Dragscorp (#1091) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

antenna kábellel :D mert véletlen a kábel végén lévő picike kábelt tönkretettem és azt javasolták nekem hogy inkább cseréljem ki az egész antennát :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1093) Titagyerek válasza Dragscorp (#1091) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ha hoznál azt megköszönném :D úgy érzem az idei lanpartyn is a windows telepítők körében fogok játszani :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1094) Dragscorp válasza Titagyerek (#1092) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Akkor viszek neked azt. :)

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1095) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

[VISSZASZÁMLÁLÁS]

[ Szerkesztve ]

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#1096) balcsida válasza Dragscorp (#1095) üzenetére


balcsida
senior tag

Megint túllicitáltak.. :N

(#1097) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

az gáz ha nekem egyik visszaszámlálós linknél nem tölt be semmit?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1098) balcsida válasza Titagyerek (#1097) üzenetére


balcsida
senior tag

Kiénél? Böngésző? Flash vane?

(#1099) Titagyerek válasza balcsida (#1098) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

firefox a böngésző és azthiszem hogy a 10-es flash van
egyiksem jön be
szerk: a második link már betöltött de a másikálezt írja ki :

Oops! Page not found.

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1100) Dragscorp válasza balcsida (#1096) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.