Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ch003067


ch003067
addikt

Elég jók ! Grat.

(#202) talmida válasza ben11 (#200) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szívd vissza azonnal! ;]

IN GOD WE TRUST!

(#203) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Abban az esetben ha megtámad egy betörő vagy bűnöző, a sértett személy csakis olyan fegyverrel védheti meg magát amelyet a támadója is birtokol.
Nem olyan vicces pláne abból a szempontból, hogy Mo-on kissebb fegyverrel való védekezésért is meghurcolnak.

- http://pazsitz.hu -

(#204) #65675776 válasza atesss (#196) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tudtam, hogy valamit kihagyok. Szóval lőfegyveres önvédelmi helyzetben. Ergo fedezék mögül nem használhatsz lőfegyvert.

(#205) ch003067 válasza PazsitZ (#203) üzenetére


ch003067
addikt

És az ugyan hogy működhet, hogy nem látod a támadódnál lévő fegyvdert ? mert mondjuk sötét van ? Erre nincs szabály ? hogy mondjuk csak egy meghatározott fegyverrel támadhatsz ilyen esetben ? :D
Magyarországon, ha megtámad egy raj pujáró, és te szétvered, akkor te mész börtönbe, nem ő.

(#206) At4 válasza #65675776 (#204) üzenetére


At4
tag

és ennek mi értelme?... nem kötekedésképp, de ha tudod, magyarázd el pls :)

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#207) #65675776 válasza At4 (#206) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem bonyolult: ha fedezékben vagy, akkor húzd meg magad. Lényegében megoldottad a helyzetet vérontás nélkül. Amennyiben a fedezék mögül nyitsz tüzet, az már nem önvédelem, hanem támadás! Elvégre aktuálisan téged nem támad senki, ennek következtében szó sem lehet önvédelemről. És ez szerintem teljesen értelmes, logikus elgondolás. Mindenképpen van benne ráció.

(#208) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Tegnap este félbehagytam, hosszú cikk lett. :)
Tök érdekes, hogy mennyi államban tiltott (volt) az orális szex. Persze rengeteg értelmetlen van a listában de ennek (n/s)em értem a miértjét :F ?

Idióták nem szavazhatnak. Hát ez mondjuk talán annyira nem is vicces, hanem nagyon is okos, csak persze az megvalósítása lehetetlen, de egyébként abszólut jogos lenne :D

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#209) kenguroo válasza EczkE (#1) üzenetére


kenguroo
tag

én végigolvastam szerintem nagyon jó:D, sokat nevettem :D

(#210) Silentfrog válasza talmida (#202) üzenetére


Silentfrog
veterán

Fuj de gusztustalan vagy! :DDD

(#211) talmida válasza Silentfrog (#210) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD:DDD

IN GOD WE TRUST!

(#212) TK36


TK36
aktív tag

Jó írás.
Én is csak ide-oda kapkodtam és olvasgattam.
Ez az egyik kedvencem: "Só öntése a vasúti sínekre halálbüntetéssel járhat." - összefüggés?
A másik: "Januártól-Áprilisig tilos lefényképezni bármilyen nyulat, hivatalos engedély nélkül." - és a nyúltól kell kérnem, hogy lefényképezhessem? :DD

Bár, ha jól emlékszem régebben valamelyik országos rádióadóban is foglalkoztak az ehhez hasonló amerikai törvényekkel.
De az elég érdekes - számomra - , hogy ha életben vannak ezek a törvények akkor miért is nem tartják be. mivel ha törvény - és nem vonták ill. törölték még el, akkor érvényesek. Vagy nem így áll?

[ Szerkesztve ]

(#213) talmida válasza TK36 (#212) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azért nem tartják be, mert az amerikaiak nem hülyék, és azért nem törölték el, mert a törvényhozók viszont h****k. :P

IN GOD WE TRUST!

(#214) B1T3


B1T3
addikt

„π (Pi) értéke 3.”

Ez brutális. :D

(#215) redina24 válasza B1T3 (#214) üzenetére


redina24
csendes tag

Ez ilyen amerikai válasz, nekik annyit is elég tudni róla..

(#216) Epsylon válasza ch003067 (#205) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Jaja, személyes tapasztalat.. Júniusban szabadultam, mert megvédtem a haveromat és magamat 8 raj gyerektől. És ráadásul nemzeti-, faji-, etnikai-, vallási csoport tagja ellen elkövetettnek minősítették... pff... Minket támadtak meg Bxxxxxameg.. Persze ők meg még kártérítést is kaptak 1.108.000.-Ft-ot... Nos melyik állam törvénykezése viccesebb?

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#217) feka007


feka007
nagyúr

"Hét vagy több indián támadó bandának tekinthető és legális lelőni őket."
Azért szerintem ezt is pl. még a 19. sz-ban találhatták ki, amikor még voltak ott indiánok. :) Ahogy sok másik törvényen is látni, hogy nem ma találták ki őket. Az USA alkotmánya is több, mint 200 éves, szerintem ezek a hülyeségek is hasonlóan nem maiak úgy általában. Akkoriban azért máshogy gondolkodtak még az emberek. De azért látni ezeken a törvényeken, hogy irigylésre méltó problémáik voltak nekik.. Hiába, ott volt idő ilyenekkel törődni, míg mi szépen folyamatosan süllyedtünk a kulába..

Egyébként ettől függetlenül tényleg lol :D

[ Szerkesztve ]

(#218) Epsylon válasza feka007 (#217) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Ez olyan mint a britek skótra íjjal lehet lőni törvénye. XD

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#219) Flashback


Flashback
addikt

π (Pi) értéke 3.
Bazze' ez durva...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#220) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Élmény volt olvasni, komolyan mondom. :R

Tilos este 6 után fingani nyilvános helyen.
Azért, hogy egy uborka hivatalosan is uborka lehessen, tudnia kell pattogni.

Most tényleg, ilyenek még léteznek, és be is tartják? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#222) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ehh, az ütős.
Ha ezek tényleg valódiak,akkor elég gáz. :D Megmutatkozik rajta az amcsik értelmi szintje.

(#223) Lauda válasza David93Pecs (#222) üzenetére


Lauda
félisten

Mit tudsz Te az amcsik ertelmi szintjerol?

(#224) David93Pecs válasza Lauda (#223) üzenetére


David93Pecs
tag

Azt hogy a legtöbbjük zabálja a hamburgereket a tv előtt, és csak híznak.
Közbe olyan buták mint a segg. Ha valaki kérdez tőlük valamit,még értelmes választ sem tudnak adni.

Persze nem mindegyik ilyen bizonyosan. :)

(#225) Lauda válasza David93Pecs (#224) üzenetére


Lauda
félisten

Sajat tapasztalat? ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.