Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) yerico


yerico
senior tag

Ja, és még valami, hibátlan autó nincs. Azt a kocsit, amire soha semmit se kellett költeni, AZT MESSZIRE KERÜLNI KELL. Ott ugyanis te fizeted majd meg a javítást, amit az előző tulaj nem csinált meg. Minden kocsin kell féket, kopóalkatrészeket, olajakat cserélni. Most éppen Hondát hajtok, ami természetesen hibátlan volt. Az előző tulaj megmondta, hogy a motor láncos, ezzel sose lesz gond. Azonnal cseréltettem a VEZÉRMŰSZÍJAT, hiszen ő nem tette meg. A kocsi egyébként jó állapotban volt, 13 éves, de átírással 200-et költöttem rá, mire minden olaj (automata, összkerék miatt 3 féle), vezérlés, generátor, betétek, szíjak, ablaktörlők, akksi cseréje + átnézés kedvem szerint megtörtént. Aztán persze a műszakin mindenféle egyéb költség nélkül ment át.

Szóval bármilyen kocsira kell költeni vételkor, de arra a legtöbbet, amire addig sohasem kellett. Ugyanis arra is kellett volna, csak nem tették meg. De ha egyszer rendben van, akkor várhatóan minden későbbi tétel olcsó lesz, és nem dönt romlásba. Nem költöttem többet Renault-ra, mint Opelre, és a Hondára se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.