Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 98bja


98bja
senior tag

Jó lett! :) Reméljük sokaknak segít majd ez.

(#2) Atti1112 válasza 98bja (#1) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Meglátjuk...

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#3) jó hír


jó hír
csendes tag

szia!

új csengőhanggal küzdöttem, mert a nejem mindenáron ragaszkosott egy külünleges dallamhoz...

a Te segítségeddel ezt megoldottam.. na jó, a RINGDRID is segített valamicskét, de számomra Te adtad az ötletet, ami, -mint az elégedettséget jelző levelemből is kitűnhet,- jól működik. Három GIO van a családban, ezért sem mindegy...

így utólag olyan egyszerű, akár egy barlangrajz, de csak utólag... :)

(nagyon jó a lapod, profi munka)

(#4) Atti1112 válasza jó hír (#3) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Örülök,hogy ebben tudtam segíteni ! BUÉK !

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#5) jó hír válasza Atti1112 (#4) üzenetére


jó hír
csendes tag

Neked is sikeres évet!

(sajnos a GIO gyártását, forgalmazását már beszüntették, de még jódarabig kézben lesz. az is igaz, hogy már kacsingatunk egy nagyobb, jobb készülék felé...amikor megvettük a GIO-t, (a mini után) azt hittük ez sokáig elég lesz...de az élet baromira teper... már nem idegen az öt collos átló sem, mint telefon.. )

asszem majd képszerkesztés ügyben visszajövök...

szia!

(#6) Atti1112 válasza jó hír (#5) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Én nekem volt egy Blade 3-am 2 hétig ,root-oltam,rom-oltam,de nagy volt nekem.Pedig az csak 4 colos volt. :) Eladtam és most vettem egy Mini PRO PLUS 5570I-t,2 hónaposan, eddig teljesen jól megy és gyorsabb,mint a GIO-m volt húzva,pedig gyárilag 832 Mhz-es proci van ebben az S5570I-ben.Játszani,meg filmet nézni ott a PC :)

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#7) jó hír válasza Atti1112 (#6) üzenetére


jó hír
csendes tag

no igen... nyárig várunk, aztán meglátjuk hány magnál tartanak akkor... :) a Nejem meg van elégedve ezzel is, de én örök cserélgető vagyok...
(nekem még Nokia 2016-osom is volt, kihútható antennával...tipikus bunkofon..a cég fizette, akkor, amikor még a hívottnak is kellett fizetni..) :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.