Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atom87


atom87
aktív tag

:(((

Kawasaki z1000

(#2) csƵ


csƵ
őstag

Én nem értek a lovakhoz, de egy kutyának nem kéne semmilyen úton-módon kárt okozni a gazdájában.

(#3) huntermati


huntermati
tag

Ez durva :Y

(#4) darál0w


darál0w
Jómunkásember

képet!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez nem gyenge hallod....

(#6) Nordic válasza darál0w (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

ökör:DDD.

Akkor most már te sem fogod senkitől sem kérni, hogy:
- "Gyere már ide lécci, és nézd már meg, hogy a fülemüle!:DD" (fülcimpával nem lenne jó:P)

[ Szerkesztve ]

(#7) atom87 válasza darál0w (#4) üzenetére


atom87
aktív tag

Van kép, de nem mutatom meg :DDD

Majd holnap reggel megyek kötéscserére, aztán kiderül mit mond a doki. Jóra nem számítok...

Bevittem a konyhába, letettem az asztalra aztán mondtam anyámnak, hogy tegye a húslevesbe. Az meg majdnem összeesett. Ilyet....

[ Szerkesztve ]

Kawasaki z1000

(#8) Kolondrum válasza atom87 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem tom, nem zavar h egy állat miatt nem kerek a dolog a búrádon? Nem idegel fel?

(#9) Jhonny06 válasza csƵ (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

nyilván, de sosem tudhatod, hogy egy-egy mozdulatod mit válthat ki egy állatból; megszámolni sem tudom, hogy hány ilyen esetről olvasok évente, akár játéknak is felfoghatja.

(#10) atom87 válasza Kolondrum (#8) üzenetére


atom87
aktív tag

Örülni nem örülök neki, ha nem marad meg, akkor picit rövidebb lesz az a fülem(1-2cm). De ideges nem vagyok. Lehetett volna rosszabb is: orr, arc..

Kawasaki z1000

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:U

asszem ezentúl óvatosabb leszek a macskáimmal, eddig párszor az orromat harapták meg üdvözlésképpen :U

symbi: köszönés, nem éjszakai szekszuális zaklatás :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Kolondrum válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Enyém éjjel rájön h meg kell harapni úgy focizom le mint atom! ;]

(#13) EczkE válasza Kolondrum (#12) üzenetére


EczkE
addikt

A sünnel vigyázz. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#14) máyköl


máyköl
veterán

Nem semmi...

(#15) atom87 válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


atom87
aktív tag

Azóta nem tárgyalok a kutyámmal, de a piszok tudja, hogy vmi nem okés, mert kussol, meg látni rajta, hogy nem olyan élénk, mint szokott lenni.Ha kimegyek az udvarra akkor odajön, leül elém és csak néz...

Kawasaki z1000

(#16) Chalez


Chalez
őstag

Milyen fajtátjú a kutya? Amúgy sajnálom...

(#17) Kolondrum válasza EczkE (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mailt megkaptad?

(#18) Mr.Csizmás válasza atom87 (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha offolhatok:

legjobb élményem eddig a keresztanyámék eladósorba szánt kismacskáival: ketrecben meghozták nekem, persze arról nem tudtam, hogy nem kéz alatt, hanem vadon padláson lettek nevelve, szóval reflexből benyúlás a kosárba balkézzel, megfogom, és húzom ki. hát a kis rohadék 2 ujjamat átharapta, a harmadikba is jutott foga....azóta az egyik harapásnyom elhegesedett, még jó hogy csak a tenyeremen belül látszik....

csak tetanusz, és veszettségi oltás kellett a s*ggembe :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) EczkE válasza Kolondrum (#17) üzenetére


EczkE
addikt

Most nézem, igen, meg van. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#20) atom87 válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


atom87
aktív tag

:DDD

Tetanuszt én is kaptam. De az is érdekes volt: ápoló mondja, hogy kap tetanuszt. Lefújja a helyet, várom a bökést, semmi. Mint kiderült, olyan módon kaptam, mint ahogy az inzulint kapják a cukorbetegek. Bőrön átlövős berendezéses megoldásos.

Kawasaki z1000

(#21) darál0w válasza atom87 (#7) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor ez így nem hihető... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Pedig a címet olvasván valami fültágítós balesetben reménykedtem. Egyébként saját kutya tévedésből engem is kapott már el, csak nekem az arcomat az állkapocscsontomnál, azóta is ott van a heg (pedig legalább 6 éve történt).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#23) Mr.Csizmás válasza Cthulhu Dawn (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) banhammer


banhammer
veterán

Az ilyen kutyát hívják úgy, hogy hamis kutya.
Falu helyen ezért a balta fokával szokták jutalmazni a kutyát.
Gy.k.: agyon ütik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) Gergő_


Gergő_
őstag

El kéne vinni kutyaiskolába, nem? Vagy elaltattatni? :( Kiszámíthatatlan sajnos és ez már az a határ ahol gondolkodni kell.

Amúgy milyen fajta kutya?

[ Szerkesztve ]

(#26) atom87 válasza Gergő_ (#25) üzenetére


atom87
aktív tag

Póráz nélkül járok vele az erdőbe sétálni, nem megy el. Ha azt mondom neki lábhoz, akkor a lábam mellett jön. Engedelmességével nincs gond. A 4 éve alatt nem történt semmi harapás.
Sajnos most ez így alakult.

Keverék, de vizsla az erősebb vonás benne. Kicsit izmosabb, mint egy fajtiszta vizsla. Ja korom fekete, elveszik a sötétben.

[ Szerkesztve ]

Kawasaki z1000

(#27) Z86


Z86
őstag

Ez durva...
Talán még rendbe jön, gondolom az ilyesmi után nem szokatlan, hogy mindenféle színe lesz a fülcimpának.

Velem is volt ilyesmi kutyás baleset, beleakadt a foga a csuklómba 1 centire a verőértől, jó mélyen felszakította. De nem a kutya volt a hibás, ő a levegőben szállt tátott szájjal és lifegő nyelvvel, a kezemben lévő játékát akarta elérni.

[ Szerkesztve ]

(#28) darál0w válasza Z86 (#27) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha a konyhaasztalon van a füle, akkor nemhiszem, hogy rendbejön. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29) 7 válasza Gergő_ (#25) üzenetére


7
addikt

Egyetlen tévedés miatt? :U

(#30) Gergő_ válasza 7 (#29) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem egy kutyaiskolába feltétlen érdemes lenne elvinni, nem?

(#31) Z86 válasza darál0w (#28) üzenetére


Z86
őstag

Miután leharapta a kutya, és bevitte anyukájának megmutatni, akkor volt az asztalon. Most vissza van varrva, és rajt van a kötés. Nem figyelsz :P :DDD

(#32) finest


finest
őstag

Mint a kutyád, én is piszok morcosan szoktam ébredni. Néha oda is kapok.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#33) Kassadin


Kassadin
addikt

Erre nem lehet mit írni. Jobbulást.
Ha pedig esetleg látszani fog, akkor mondhatod a csajoknak hogy leharapta egy cápa. ;)

(#34) banhammer válasza 7 (#29) üzenetére


banhammer
veterán

Pár napja egy póniló halálosan megsebesített egy embert.

Az is csak egyetlen tévedés volt....

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) máyköl válasza 7 (#29) üzenetére


máyköl
veterán

Én altatnám, ki tudja mikor lesz még ilyen egyetlen tévedés, ami mondjuk nem csak egy fülcimpán múlt.

(#36) Jhonny06 válasza 7 (#29) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha újra megsebesít valakit (komolyabban), az meg a második tévedés lesz..

(#37) Mr X válasza banhammer (#34) üzenetére


Mr X
veterán

A kutya egy állat, megvannak a védekező reakciói. Ki tudja, lehet, hogy megijedt hirtelen valamitől. Nem ember, hogy felül tudja bírálni bármikor az ösztöneit. Így is kell kezelni őket.

A póni esete sajnálatos, de nem biztos, hogy az "hibázott". Ha rosszkor, rosszul nyúlnak egy állathoz, akkor mondhatni "természetes" dolog, hogy próbál védekezni.

Ezzel együtt azt mondom, hogy nagyon oda kell figyelni rá, nehogy megint megtörténjen.

[ Szerkesztve ]

(#38) Drenadar válasza Mr X (#37) üzenetére


Drenadar
veterán

pónis dologhoz:

a csávó állítólag erősen ittas volt, amit az állatok ki nem állhatnak.
azért nem mindegy. főleg hogy voltak házak ahol a pónit tulajdonképpen házőrzőnek használták mint a kutyát.

És azt kellene letisztázni, hogy :

Megijedt az a kutya?

vagy:

Támadott? (kizártnak tartom, hisz akkor nem csak egy fülcimpa lett volna az áldozat)

vagy:

csak játéknak szánta és túl gyenge volt a fülcimpa?

szerintem sem jó ötlet ez a jaj sebesülés történt altassuk el altassuk el mentalitás.
A végén minden állatot altassunk el, mert sose lehet tudni mikor történik valami baleset és hát ugye jobb biztosra menni... ez csak egy óvintézkedés.

(#39) nem_tom


nem_tom
őstag

Legalább nem a szemedet kaparta ki. Mondjuk azért ez is kellemetlen lehet.

(#40) Pukkancs


Pukkancs
tag

Mákod volt, hogy ennyivel megúsztad, az egész füled is rámehetett volna a dologra.

(#41) Hasek válasza Drenadar (#38) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

"szerintem sem jó ötlet ez a jaj sebesülés történt altassuk el altassuk el mentalitás.
A végén minden állatot altassunk el, mert sose lehet tudni mikor történik valami baleset és hát ugye jobb biztosra menni... ez csak egy óvintézkedés."

Az altatás az valóban hülyeség, de szerintem attól még nem lehet úgymond "következmény" nélkül hagyni a dolgot. Nem kell bántani, vagy ilyenek, de a kutyaiskola az például egy nagyon jó ötlet. Igenis tanulja meg az eb, hogy:
- Amit tett, az rossz(nem szabad ráhagyni)
- Még ha álmából is kel, akkor sem támadhat a gazdájára. És pont, itt nincs apelláta.

Az meg, hogy ösztönből cselekedett... ezt nem tudhatjuk pontosan. Látott már a világ olyat, hogy egy kutya egyszer csak megkattant, ez is benne van a pakliban. Így fórumon keresztül badarság így egyszerűen legyinteni, hogy "csak ösztön". A legbiztosabb tanács szerintem tényleg az, hogy egy nevelőhöz el kell vinni. Ezzel legalább azt is meg lehet állapítani, hogy akkor ez valóban csak egy ösztönszerű cselekedet volt, vagy netán máshol kell keresni a probléma forrását.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#42) Diego!


Diego!
senior tag

De durvaa :Y Ilyet se sűrűn olvasok..

(#7) atom87: Bevittem a konyhába, letettem az asztalra aztán mondtam anyámnak, hogy tegye a húslevesbe :DDD :DD

(#43) mephi666 válasza Diego! (#42) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt hittem, hogy a kutyára írta ezt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#44) Bocaa


Bocaa
senior tag

nem a te kuytád ellen. vagy bárkié ellen. de relatív sok ilyen van és utánna a kuytáknak mentik a bőrét ,hogy én voltam figyelmetlen. elhiszem ,hogy mindenki imádja a házi kedvencét de azért "nehogymár a szúnyog adjon vért" esete álljon elő szerintem. Attól függetlenül sajnálom ,hogy ilyen eset megtörténik.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#45) e=mc²


e=mc²
őstag

Azert majd a szuletesnapodon a masik fuled tartsd oda...

Ambulimax Provider

(#46) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

btw. ha érdekel adhatok aranyos kezes hiperaktív kiscicákat ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) ArchElf


ArchElf
addikt

Sztem vágasd le a másikat is. Legalább nem lesz féloldalas...

Amúgy vannak aki lenőtt füllel születnek, nekik nincs is cimpájuk - szóval biztos lehet anélkül is élni.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#48) Mr.Csizmás válasza ArchElf (#47) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg benevezhetne egy plasztikai műtét helyettesítőre :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) Domxc válasza e=mc² (#45) üzenetére


Domxc
senior tag

Akkor már végképp nem tudják neki mondani, hogy "füled érjen bokádig".

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#50) atom87 válasza Domxc (#49) üzenetére


atom87
aktív tag

Nekem mindig azt mondják, hogy a farkam érjen bokáig.

Különben is, mit kezdjek bokáig érő füllel?? :DDD

Kawasaki z1000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.