Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#185) temporaly3 válasza KEOkeokeo (#152) üzenetére


temporaly3
újonc

Hát a fene se tudja, mit használ a párom. Azokra a csempékre gondolsz, amik a start menüben jelennek meg? Mint az egészség, a sport, időjárás, meg ilyenek? Pár tuti maradt neki, nyilván azok használhatják a netet, ami meg zabálja az energiát.

Most annyit tettem, hogy alvó üzemmódban kikapcsoltam a wifi használatot (eddig nem is tudtam, hogy azt ébren hagyja a gép), mivel nyilván az is zabál. És beállítottam, hogy fedél lecsukásra, illetve 20 perc leállásra is hibernáljon. Kíváncsi leszek megteszi-e. És felemeltem a kritikus akku szintet 3 %-ra, hogy tuti legyen elég energiája hibernálni (ha esetleg ez lenne a gondja).

A defendert szidják mint a bokrot, nem mertem arra hagyatkozni eddig. Mondjuk az tény, hogy a vírusírtó megdolgoztatja a gépet, azaz nyilván többet is eszik. Nem hülyeség akkuidő spórolás esetén kikapcsolni, ha más nem ideiglenesen. Jó ötlet.

Lekértem az akku riportot. De csatolt file-t hol lehet hozzátenni? Csak képet enged...

Az akku állapotát egyébként hol lehet ellenőrizni? Félek hogy a sok kisütés nem tett jót neki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.