Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

Ez megér 15000Ft-ot?Én még nem találtam magamnak egeret 10 alatt amibe jó a szenzor és a fogása is,és nem hangos..

(#2) MikeMyers


MikeMyers
tag

Kétszer ennyit is adnék egy tisztességes tényleg claw grip egérért.
De jelenleg egyetlen tisztességes claw gamer egeret sem lehet kapni.
Ahol az ember megfogná oda oldalgombokat meg sniper gombot meg hasonlókat tesznek.

Több drága egeret megvettem már, de kénytelen vagyok párezer forintos gagyi egerekkel játszani, ami tényleg alkalmas claw fogásra, mert az ergonómia sztem többet számít a szenzornál.

No pain - no game

(#3) Zoltn válasza MikeMyers (#2) üzenetére


Zoltn
senior tag

Próbáld ki a Razer Orochi-t. Vettem egyet a notihoz, erre már azt használom a Deathadder helyett is a PC-men.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#4) Vanir válasza Zoltn (#3) üzenetére


Vanir
veterán

Semmire nem való.

MikeMyers: ASUS ROG Sica, Logi G100s, Logi G302/G303, Razer Abyssus

[ Szerkesztve ]

(#5) Hallosz


Hallosz
senior tag

Sziasztok!

1 hónapja vettem, magamnak ilyet. Nagy kezem van, claw fogással játszom. Túl széles az eleje, kifárad tőle az újam. Mivel 15.000 ft kifizettem érte, marad.
A gyakorlatban remekül működik, pontos gyors precíz. A 3-ik oldal gomb Sniper Scope lassításra van belőve, hasznos.
Ha kell valakinek aki tenyeres írjon privátot.

Mert lakni, muszáj.

(#6) Zoltn válasza Vanir (#4) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ha Te mondod, biztos így van! :C

"Music is your only friend. Until the end!"

(#7) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Szokásos minőség. :R

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#8) Vanir válasza Zoltn (#6) üzenetére


Vanir
veterán

Szerintem mindenféle nagyképűzés nélkül kimondhatom, hogy egy pöppöt talán jobban értek az egerekhez, mint nagyságod. Esetleg, ha gondolod benézhetsz az én blogomba, vagy az egeres topikba, hogy erről meggyőződj.
Az Orochi egy rettenet, olyan doppler szenzorral van szerelve, amit irodai egérbe, Excelezéshez nem raknék, nemhogy egy ilyen drága ipari műanyaghulladékba.

És hogy ne csak offoljak: Hardveraprón érdemes szemezgetni, olcsón szoktak menni ezek a sztrikszek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Erunosta


Erunosta
tag

dobragab: Mióta a fórumban szóba hoztad ezt az egeret azóta kicsit érdekelt milyen lehet az egér kényelem, forma és gombok szempontjából bár a megvétele nem jött szóba nálam. Gratula a tesztért - igaz a fele nekem túl szakmai volt - ilyen részletes leírást ritkán olvasni egérismertetőkben. A ledek színének meghatározása az nem volt semmi. :D

(#10) dobragab válasza Zoltn (#6) üzenetére


dobragab
addikt

Teljes mértékben egyetértek a kollégával.

(#7) bbdzyx

:R

(#9) Erunosta

:R
Igazából eddig a Maurus teszt a legrészletesebb. Sok olyat leírtam ott, amire azóta is hivatkozunk. Akkor még messze nem volt ilyen az egeres összefoglaló, így tisztázni kellett pár dolgot a cikkben is.

A régóta ígérgetett EVGA X5 teszt ismét úttörő jellegű lesz, a smoothing-ot fogom kivesézni.

Ja hogy Fidesz-sárga? Te hogy jellemeznéd? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#11) Erunosta válasza dobragab (#10) üzenetére


Erunosta
tag

NARANCSSÁRGA! A kedvenc színem és te elcsúfítod velük? /facepalm

(#12) csati777


csati777
csendes tag

Tényleg annyira gagyi a Roccat Sense? Csak mert hamarosan kapok egyet ajándékba, és elég jókat olvastam róla, de az Amazon vagy BestBuy vásárlóinak véleményére nem adok annyit, mint a tiédre.

(#13) dobragab válasza csati777 (#12) üzenetére


dobragab
addikt

Annyira. Szinte új volt, mikor hozzám került, bő egy éve, zömmel a dobozában pihen, azóta időnként elő-előveszem, ha egy egeret alaposan meg kell rángatnom, le kell tesztelnem, és a Raindrop nincs a közelemben. A széle már jön fel, kezdenek elválni a rétegek. A felülete meg kb. olyan, mint egy kartonpapírra ráolvasztott műszálas vászon.

Ki se bontsd, add el aprón, az árából meg majdnem lehet venni egy rendeset :DDD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#14) Ombi5


Ombi5
őstag

Rival 300 | SteelSeries jobb valasztas lenne?

(#15) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Maradok a 3 éve hibátlanul működő Logitech MX 518-nál, kár hogy ebből már nem lehet kapni újonnan, biztos betáraznék még egyet és akkor 10 évre meg lenne oldva ez a kérdés, attól félek mikor adja fel mert nem mai darab, de hibátlan, kényelmes remélem még évekig szolgál

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#16) Buci21


Buci21
addikt

Vettem 2 éve használtan egy sensei raw-t :D szeretem, de érdekel, van-e valami, amire megéri lecserélni?

(#17) SP!T válasza Buci21 (#16) üzenetére


SP!T
addikt

Elég sok minden. Nézz be az egeres topicba.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#18) Chosen


Chosen
addikt

Grat a teszthez, jó lett! :K

(#19) Vanir válasza maxxenergie (#15) üzenetére


Vanir
veterán

Ebayről lehet vadászni újakat.

(#20) pomorski válasza maxxenergie (#15) üzenetére


pomorski
őstag

Maximálisan egyetértek veled, én is épp így vagyok az MX518-al. Bár az enyémet már kétszer javíttattam az IT-s elektronikusokkal, de eddig még mindig azt mondták, hogy minimális baja volt..., azaz könnyű volt a javítása.

[ Szerkesztve ]

(#21) dobragab válasza Vanir (#19) üzenetére


dobragab
addikt

Aprón is szoktak lenni :)

(#18) TheChos3nOne

:R

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#22) Vanir válasza dobragab (#21) üzenetére


Vanir
veterán

Az meg a másik, de az evidens. :P

(#23) davidsone


davidsone
addikt

valamire úgy hasonlít... :U ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) scope2007


scope2007
addikt

Mindent kielégítő írás
Köszi a munkát

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25) maxxenergie válasza Vanir (#19) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi az lesz egyszer ha megmakkan, de javítani is lehet hála istennek van hozzá alkatrész Micro kapcsoló kábel is Ebayen ahogy néztem, reméljük nem kerül rá sor mostanság ...

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#26) Barnuss


Barnuss
tag

Csipázni biztos jó lesz majd, talán ki is kipróbáljuk :B

(#27) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Szia!
Azt írtad a legújabb verzióval tesztelted az egeret. Nos ez a 1.09 beta állapotú.
Érdemes erre frissíteni az egeret es a szoftvert?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#28) dobragab válasza MikaVejneGI (#27) üzenetére


dobragab
addikt

Szerintem igen.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#29) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
1 hét után az egérről annyit , hogy jó vetélnek tartom. Nekem tetszik , gyereknek szinten.
Egy valamit nem értek az pedig a dpi állítás , még pedig, ha csak egy vonal világít akkor az az 1es dpi beállítás vagy a második? Ugye a szovtverben, 4+1 beállítást lehet beállítani, a +1 a sniper 400dpi kapcsoló.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#30) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Hali
Lemaradt meg , hogy ha Hadwer módban mentek minden beállítást , akkor utána mehet le a meghajtó szoftver?

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#31) oxox


oxox
addikt

nekem valamiért nem világit a scroll valakinek ötlet...hiába állitom át programjában.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#32) dobragab válasza oxox (#31) üzenetére


dobragab
addikt

Passz. Próbáld admin nódban futtatni a programját.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33) oxox válasza dobragab (#32) üzenetére


oxox
addikt

Az az érdekes, hogy a középső villágítást ki/be tudom kapcsolni.
Amúgy a software-és, és a hardver-veres beállítás között mi a különbség?

:R holnap kipróbálom ezt az adminos indítást, ha meg nem megy akkor visszaviszem, úgy is kell egy egér pad alá, mert ahogy nézem arra nagyon érzékeny.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34) dobragab válasza oxox (#33) üzenetére


dobragab
addikt

A hardveres az az egér memóriájába menti a beállításaidat, tehát ha kihúzod és másik gépbe dugod, akkor ezek megmaradnak.

Igen, a kelleténél valamivel érzékenyebb, de 9/10-es LOD-dal használd.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#35) oxox válasza dobragab (#34) üzenetére


oxox
addikt

Buék!

köszi a segitséget.
úgy tünik gyári hibás volt, boltban, bekapcsolták, majd szó nélkül visszavették.
sajna nem volt raktáron másik, ezért némi ráfizetéssel egy rog pugio lett belőle (ez kicsit szokatlan fogásu volt a másikhoz képest (kétkezes), de nagyon tetszik, és pontos is (kapott egy asus egérpadot is maga alá)).

a fénybeállitás meg előhozta gyermeki énemet (nahjó nincs nagyon mélyen :) )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.