Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jeni válasza jeni (#50) üzenetére


jeni
félisten

megtaláltam (Realtek chipes) bejön a wifi külső antenna nélkül is.

(#52) jeni


jeni
félisten

szia
feltettem a Win 8.1 után a Win Pityut,és ezzel van egy kicsi gondom. A kikapcsolásra kattintva a gép nem áll le, a monitorra már nem küldi a jelet,de a ventilátorok nem állnak le idő után. A Windows 8.1 alatt ezeket nem csinálta a gép. Egyedül a Pistánál produkál ilyet.

(#53) jeni válasza jeni (#52) üzenetére


jeni
félisten

más képen a ventilátorok tovább pörögnek.
és a gép kikapcsolását csak a ház power gomb hosszanti 2-3 msp idejű nyomásával tudom megoldani,cserébe viszont lekapcsolódik rendesen és legközelebbi újra indításnál nem lesz Windows hiba üzenet a DOS alatt.

Biosban van ilyen funkció?
Alaplap: Asus Maxima V Gene

(#54) jeni válasza jeni (#53) üzenetére


jeni
félisten

megerősítve
A Windows Vista 64 bit Ultimate En. okozza a problemát.
vissza tettem a Windows 8.1-t és a hiba már nem jön előarrólk nem is szólva,hogy majdnem egy teljes napom ráment a Windows Vistára az SP1 és a SP2 felrakására,valamit a drivereket elsőre nem is találta meg,azt előre külön le kellett szednem

(#55) jeni


jeni
félisten

üdv
van aki feltette az új 1903 BIOS-t?

(#56) jeni


jeni
félisten

Üdv
Létezik,hogy egy SSD mSata III eszköz a PCI-e -combó kártya egységben csak sata II eredményt tud produkálni?
Magyarán hiába sata III 6Gbs a lap,a combó kártyában az msata III eszköz csak közel 260-270MB/s ennyit fog menni vagyis leesik a sata II szintjére?

(#57) jeni


jeni
félisten

Üdv
Tudja valaki,hogy az USB részénél a BIOS-ban hol lehet kikapcsolni,hogy leállás után ne adjon ki +5V-t jelet az eszköz felé (világítós bill.)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.