Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Szép leírás a szerelésről! :)

Gondolom, ez a lefogatókeretes dolog a Thermaltake hibája.

Jómagam egyébként az Extreme változatot használom, röviden: kifogástalan. :)

jupiiii

(#2) agoka07


agoka07
senior tag

:C Gyönyrű!

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Nem rossz. ;)

Az a Rog érzés, az milyen? :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) Keksz03


Keksz03
senior tag

gratula a géphez, én is ilyen lapot vettem mikor megjelent, előtte a IV-essel szemeztem de utána nem volt kérdés melyiket vegyem! :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#5) Sixty21


Sixty21
aktív tag

Gratulálok a cikkhez és a sok türelemhez :)

Nem az számít, hogy hány Pirosom van!

(#6) yknarf


yknarf
tag

szép :C

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#7) walkmanboy


walkmanboy
tag

Jó a cikk, de most komolyan nincs SSD a gépedben ?? :F

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#8) Gude


Gude
senior tag

Gratula :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) toyone


toyone
őstag

Jó lett kolléga. Használd egészséggel. Nekem a IV is nagyon tetszett, és ez is.

Ezt a Do not Disturb cuccot az XFX-től húzták át [link] De jópofa.

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#10) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gratula a géphez!

Én is hasonló cipőben járok mint Te. Egy hónapja újitottam be egy Maximus IV GENE-Z/GEN3 alaplapot és egy I5 3570K-t, és azt kell mondanom, hogy mindent forintot megért. Megbízható, gyors, és van benne tuningpotenciál is, bár ezt egyelőre a gyári hűtőm miatt nem tudom kihasználni, de majd idővel.

Bődületesen jól szól az én lapomon is a SupremeFXII, a III gondolom még jobb.

Igazából amikor én vettem a lapot akkor is lehetett már kapni a Maximus GENE V-öt, de összehasonlitottam a két lapot, és rájöttem hogy a különböző chipset ellenére kb egyforma a tudásuk, ezért nekem bőven elég a IV-es verzió is.

Használd egészséggel.

Ja és ha lesz rá kereted akkor egy SSD beszerzése melegen ajánlott.

Marci

[ Szerkesztve ]

(#11) H.Ezredes válasza matteo_szg (#1) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm mindenkinek :)

A hiba nem a Thermaltake-é véleményem szerit mivel a másik FRIO-m a Sabertooth P67-re hiba nélkül ment föl. A lap gyártásánál rakták számomra "rossz" helyre azt a pár alkatrészt :)

(#3) capulet75

R.O.G. Érzés ott van a szeren :P A hangkártya meg a hozzá tartozó program nagyon jó. Szebben szól és a basszus is erősebb mélyebb az összhatás jobb :)

(#10) 7600 GS
Köszönöm te is használd egészséggel :P:)
Maximus IV GENE-Z/GEN3-et akartam elsőre de megjelent ugye az V és akkor úgy voltam,hogy legyen az V Eddig megvagyok elégedve vele elsőre 3770K-t akartam de nagyon sok embertől azt hallottam meg láttam,hogy nagyon melegednek ha húzva vannak és kell alájuk egy jó vízhűtés. Igazából így 4.8 Ghz-en megy bench-re megy 5 Ghz fölött is.... Nem érte volna meg azt a + ~15K-t

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#12) 7600 GS válasza H.Ezredes (#11) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! :D

Játékra nem is kell jobb egy 2600K-nál. Az én kis 3570K-m kb. egy súlycsoportban vele, kíváncsi vagyok hogyha meglesz majd a CPU hűtőm akkor mit bír majd.

Marci

(#13) H.Ezredes válasza 7600 GS (#12) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A 3570K
A 2500K és a 2600K között van teljesítményileg.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#14) H.Ezredes válasza walkmanboy (#7) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ami késik nem múlik ;)

(#9) toyone

Igen már az XFX GTX 285 Black Edition-ömbe is benne volt :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#15) capulet75 válasza H.Ezredes (#11) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem is rog lapom van, (Maximus III) de nem éreztem tőle semmi különöset. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) H.Ezredes válasza capulet75 (#15) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nekem Sabertooth P67-em volt előtte nagyon jó lap az is de ez még jobb

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#17) Casanova*


Casanova*
veterán

szép konfig! jobb lesz,ha ide adod apucikának! :DDD hamarosan nekem is ilyen konfigom lesz i5-3570K procival. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18) Casanova*


Casanova*
veterán

3570K,2600K cpu test [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19) H.Ezredes válasza Casanova* (#18) üzenetére


H.Ezredes
őstag

3DMArk11 alatt elhervad és nekem számít :) 3770K-ra cserélnék max ha lenne valami nagyon hűvös nem melegedő brutális állat :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20) Casanova* válasza H.Ezredes (#19) üzenetére


Casanova*
veterán

majd én is csinálok olyan tuningot,összemérjük a két procink erejét. ivy jobban melegszik,de jobban is bírja a meleget. nem kell megijedni! na majd jelentkezem,ha meglesz a gép.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21) H.Ezredes válasza Casanova* (#20) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ilyet nem tud....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22) Casanova* válasza H.Ezredes (#21) üzenetére


Casanova*
veterán

szép :C ! igen,tudom! 3DMArk11 alatt 2600K jobb a 8 szál miatt. :K játékok alatt melyik tud több fpst? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23) H.Ezredes válasza Casanova* (#22) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ahol kell a nagy CPU ahol 8 szálat kihasználja .programok/ 3DMark11 stb ott kell a 2600K illetve nem árt ha van :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#24) ricshard444


ricshard444
veterán

Grat a gephez tetszik:) A hutot elfogadnam :K

Vannak dolgok...

(#25) H.Ezredes válasza ricshard444 (#24) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm szépen :R :R Az kifejezetten a lap miatt lett :) De amúgy is volt FRIO-m már és jó volt így maradt csak újba :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Nem látok sok játékot az asztalodon, munkára használod a gépet vagy csak szimplán hobbi, szereted a jól összeválogatott gépet? :)

(#27) H.Ezredes válasza mzs718675 (#26) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Játékra használom :) Ott egy csomó játék :) BF3 NFS Shift LFS STEAM amint pl CSS HL2 GTA IV Portal van. GTR2 WOT. Elég nekem ennyi játék :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#28) Casanova* válasza H.Ezredes (#27) üzenetére


Casanova*
veterán

milyen jó,hogy nem a lV-es rog lapot vetted meg. Még jó,hogy kicsit vártál. Majd,ha meglesz az i7 3770K csinálsz megint tuning tesztet. Kivi vok,hogy teljesít majd az ivy i7, sandy i7 után! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#29) KillHates válasza capulet75 (#3) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen én is jót mulattam :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#30) H.Ezredes válasza Casanova* (#28) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ha a 3770K -ra nem tudom mennyire éri meg váltani

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31) Casanova* válasza H.Ezredes (#30) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem nem éri meg váltani. 2600K legjobb tuningos proci. :K azért mutatok neked valamit. [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32) Casanova* válasza H.Ezredes (#30) üzenetére


Casanova*
veterán

az ivy LucidLogix Virtu MVP-ben sokat fog dobni teljesítményben játékok alatt. majd,ha ez működni fog rendesen. majd orvosolják ezt,kiadnak erre új drivert,hogy plusz működjön rendesen a cpu integrált vga.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33) Casanova* válasza Casanova* (#32) üzenetére


Casanova*
veterán

hülyeséget írtam. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#34) H.Ezredes válasza Casanova* (#31) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Tudom,hogy HD4000 van benne de ha nem használom..... :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#35) Casanova* válasza H.Ezredes (#34) üzenetére


Casanova*
veterán

hát ez az! Nem sok értelme van cserélni. Egyébként a vpm az alaplapi integrált vgat használja.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36) H.Ezredes válasza Casanova* (#35) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De nem virtu-zok...Van olyan aki használja itt?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37) H.Ezredes válasza H.Ezredes (#36) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ha valaki Virtut használja írhatna róla pár mondatot :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38) gabro0


gabro0
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy szívességet kérni.
Ha legközelebb a Maximus V Gene BIOS-át nézegetitek, legyetek szívesek a legalacsonyabb RAM feszültséget megnézni!
Ez azért fontos nekem, mert egy alacsony feszültségű Kingston memóriát néztem ki: KHX1600C9D3LK2/8GX

Az alacsonyabb feszültség a memóriavezérlő kímélésére kell, legalábbis ezt mondták a RAM-os topicban.
Hamarosan egy 3770(nem K) társaságában fog működni. :)

(#39) Milgram1


Milgram1
aktív tag

jo lett a gep a tapegysegra kene piros vagy fekete harisnya :K :C

(#40) H.Ezredes válasza gabro0 (#38) üzenetére


H.Ezredes
őstag

1.2V a legalacsonyabb feszültség amit tudsz adni

(#39) Milgram1

Köszönöm :R :R Igen tervbe van és meg is lesz csinálva csak nem erre a tápra. Egy komolyabb tápra lesz megcsinálva majd :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41) gabro0 válasza H.Ezredes (#40) üzenetére


gabro0
őstag

Köszönöm! :R

(#42) H.Ezredes válasza gabro0 (#41) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nincs mit :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#43) seresjani


seresjani
csendes tag

Corsair A70-nel nem lenne felszerelési gond? És elférnének alatta sima kingston hyperx ramok?

www.tec.hu

(#44) H.Ezredes válasza seresjani (#43) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A lefogató kerettől függ minden. Ha nálad nem ütközik föl semmibe akkor nincs gond. De ezt csak a fölrakásnál tudod fölpróbálni az első SLOT-ba a memonál pedig szerintem nem fér el csak a 2/4-be nálam is úgy vannak de hibátlanul mennek ott is :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#45) jeni


jeni
félisten

Üdv
Asus Maximus V Gene laphoz milyen memóriát érdemes venni?

(#46) jeni válasza jeni (#45) üzenetére


jeni
félisten

kifutottam az időből :N
lemaradt a lényeg :U

ez a magasított? vagy a LOW változat?

[ Szerkesztve ]

(#47) jeni


jeni
félisten

Üdv

A Vengeance DDR-3 8GB/2133 KIT LP Blue (CML8GX3M2A2133C11B) ram pár mennyire lenne előnyösebb Corsair Vengeance KIT 8GB 1866MHz (2x4GB) Red (CML8GX3M2A1866C9R) ramnál?

Gyorsabb lesz a gépem használata attól függetlenül,hogy magasabb az időzítése a 2133MHz ramnak?

Minél jön ki az előnye mindkét 1866Mhz CL9-s és a 2133Mhz CL11-s változatnál?

(#48) >Deego..


>Deego..
senior tag

Szép írás.
Nagyon tetszenek a mATX es GENE lapok.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#49) H.Ezredes válasza jeni (#47) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szintetikus tesztekben jobb amúgy szerintem így normál használat alatt nem nagyon veszed észre szvsz. Persze ha teheted vedd a 2133-ast :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#50) jeni


jeni
félisten

Üdv
A wifit,hogy lehet életre kelteni a lapban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.