Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menalcas


menalcas
őstag

First Blood !
Nagyon moscskosul hangzik a kicsike, aztán meglátjuk mit tud, bár az ára sem épp mondható középkategóriásnak :U
(Már látom is a jövőheti szalagcímet a Sapphire is előállt a két RV790 magos 4890X2 vel)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2) Navaze


Navaze
tag

Aztaaa…. na ez az a kártya aminek a meg vásárlására a bankok is csak lakása fedezettel adnak hitelt. Szerintem lassan jönni fognak a 2gb-s single Gtx285-ök is. :)

(............(o)...............(o)..............)

(#3) hackeeeee válasza menalcas (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamelyik cég úgyis megfogja csinálni, ha nem a Sapphire, akkor az itt említett Asus. Szép jószág. :) 2*2gb, 2*512bit, azért ez nemsemmi. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4) menalcas válasza hackeeeee (#3) üzenetére


menalcas
őstag

Igen tudom, és tényleg valószínűbb hogy az ASUS mint a Sappihire, de akkor is most ez jobban hangzott, mert a Sapphire csak amd-t gyárt meg mondjuk ha 2 4890 atomicból lenne .....

"jobban teszi, ha megbarátkozik egy 64 bites operációs rendszer használatával" ha a kezem köze kerűlne az 1000ből egy , tuti nem agyalnék rajta hogy tegyem-e be a gépbe mert akkor váltani kell 64bitre :U

pityeszka: eVGA 8800GT 512MB+Accelero S1 szebb ? :P

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) pityeszka


pityeszka
őstag

De ronda. ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#6) hackeeeee válasza menalcas (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezen már nem múlna. Mind2 cégnek van a tarsojában tuning, nem is kicsi. :) Sapphire az Atomic-al nagyot dobott, de azért a Toxic széria sem rossz.

Tuti fognak csinálni valamit, mert ez így megint felrakja a mércét. Csak sztem az lesz vele a baj, hogy olyan ritka lesz mint az állat...

Na amúgy igen, ezzel már muszáj 64bites rendszert használni. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7) #72042496 válasza Navaze (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ki az az idióta, aki ilyenre hitelt vesz fel? :)

Kegyetlen kártya, ASUS-éknál úgy látszik, időről időre továbbra is szabad kezet kapnak az elborultabb elméjű mérnökök. :D
A borítása meg olyan, mint egy motorblokk burkolata. Nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#8) zsolt1129 válasza menalcas (#1) üzenetére


zsolt1129
addikt

És abból is kettő,megy egy HX1000 és mehet a móka :D :C .

(#9) luw2win


luw2win
őstag

De könyörgöm ki ad ki ~150k-t egy ilyen "elavult", áramzabáló,fütőtestért?
Már elnézést, de akkor is 2gb GDDR3, jó én elhiszem hogy szénné van húzva...na mind1 :U

Balika911: Nekem is tetszik a hűtője, csak takarítani szerintem elég macerás, főleg ilyen lambériás lakásokba, az a nagycsomo szösz pillanatok alatt ottragad a bordák között

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#10) menalcas válasza hackeeeee (#6) üzenetére


menalcas
őstag

Nem lessz ritka, hanem beszerezhetetlen, szted 1000 darabből mennyi kerül kis hazánkba :F
Egyébként nagyon mocskos egy valami, nem hittem hogy ilyesmivel rukkol elő az Asus, főleg nem hogy NV-val, mondjuk valami vizet fel kellet már kavarni a cég körül nem csak a rossz hírekkel :)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

3. sor különlegeség 2s-el :)
amúgy brutál a zsuga

-= No way back from Here =-

(#12) hackeeeee válasza luw2win (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megmondjam neked? Azok pl. Akik most is 30ezret adnak egy 8800 Ultra-ért. Egyedi kártya lesz, arra nagyon jó lesz, hogy elmondhasd, hogy neked ilyen van... :)

@menalcas: Igaz. Annak idején volt egy ilyen ATI kártya széria, ami meg volt számozva, ezzel is azt kellett volna csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13) #72042496 válasza menalcas (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

A DFI LanParty nF4 Venus-ból is 1000 db készült, ennek ellenére a Ph!-n volt belőle vagy 3-4. Lehet persze, hogy az országban is ennyi volt összesen, azt nem tudom. :)

Ha ilyen kártya kellene, nem érdekelne, hogy nálunk nem forgalmazzák. Külföldről is éppúgy meg lehet rendelni...

[ Szerkesztve ]

(#14) 00roli00 válasza menalcas (#1) üzenetére


00roli00
aktív tag

(#15) jozsi


jozsi
tag

Kötelező darab!!! (Pláne aki építkezik, hisz aki kifogyna a téglából, könnyen tudja pótolni:DDD)

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#16) Hebry válasza hackeeeee (#12) üzenetére


Hebry
senior tag

Szerintem is azoknak lesz jó, akik az egyediséget keresik.

Az 1000 db-os példányszámból, szerintem nem fog túl sok Magyarországra jutni, mondjuk nem is az átlagnak gyártották.

Szerintem se néz ki rosszul.

(#17) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Akkor ezt SLI-be kötve összesen 8GB-nyi VRAM-mal kell számolni, plussz ehhez minimum 8GB RAM kell a deszkára, vagy már 12-nél alább ne is adjam?
Biztos ami biztos veszek 2 csomagot a tegnap bejelentett 12 GB-os RAM-szettből
Úgy lesz 24GB RAM és 8 GB VRAM a gépben...
hű, ha ezt a homokozóban elmesélem, talán rámnéz majd a Katus aki eddig csak a szomszéd Zolikára bukott, persze mert neki 3db 2GB-os Sparkle 9600 GSO-ja van Tri-SLI-be...
Üdv:
Steve Blood

:DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#18) M107


M107
addikt

Szép és jó kártya de nekem nem kellene még ha multi milliomos lennék sem.
Olvastam itt valahol hogy
"Egyedi kártya lesz, arra nagyon jó lesz, hogy elmondhasd, hogy neked ilyen van... "
erre a rövid válasz (majd meglátjuk)
UI: nem ide vág de nekem még van 25 db Plextor DVD-R -em nem is bontom fel soha ott porosodjon a polcon és én is elmondhatom pár év múlva hogy nekem még ilyenem van

(Nem szántam kötekedésnek a hozzászólást)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#19) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Aztanemjójáát! :Y :Y
Ebből kell kettő, plusz egy kis voltmod és máris van értelme a 1.5kW-os tápoknak :DDD
ASUS-ék mindig alkotnak valami egyedit, de legtöbb csak tesztverziós marad és soha nem kerül forgalomba (sajnos)

Szerk: ezen a GTA IV nem szaggat? ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#20) hackeeeee válasza M107 (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nembaj. :) Nem feltétlen arra értettem, de pár év múlva ez is olyan lesz, mint a 8800GTX, vagy a 8800 ULTRA. Egyedi dolognak fog számítani, akinek ilyen kártyája lesz.. :)

Véleményem szubjektív...

(#21) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Akkor nekem nem is kell, hogy 64bites oprendszer szükségeltetik :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#22) darkarthur válasza luw2win (#9) üzenetére


darkarthur
senior tag

Szerintem jobb megoldás a GDDR3 2,5Ghz 512 bit, mint a GDDR5 5Ghz 256bit. Persze ez is nézőpont kérdése. Lényegében a sávszél teljesen megegyezik.

Samsung S23 Ultra 5G

(#23) hackeeeee válasza FRENK1988 (#21) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert mi a baj a 64bites rendszerrel? :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26) #72042496 válasza hackeeeee (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Egyedi dolognak fog számítani, akinek ilyen kártyája lesz.. "

Ez az egyediség viszont a számítástechnikában semmit sem jelent, inkább csak a fanatikusoknak/gyűjtőknek ér valamit. :)

(#27) hackeeeee válasza #72042496 (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kinek mi. :) De lényegében igen, mondhatjuk így is. ;)

Véleményem szubjektív...

(#28) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Szerintem meg
Csak újabb lehúzás.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#29) Thrawn válasza Surfym@n (#17) üzenetére


Thrawn
félisten

Hülye!! :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30) Apicius


Apicius
tag

A kártya jobb felső sarkában 1/1000 felirat szerepel. Én a 295/1000 sorszámút kérem.

''Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló.''

(#31) hackeeeee válasza Shkiz0 (#28) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD :C

Véleményem szubjektív...

(#32) twollah


twollah
nagyúr

A ko gazdag gamerek megveszik es majd azon fognak sirankozni, hogy nem megy az UT3 60 framenel tobbet vele.

(#33) Navaze válasza #72042496 (#7) üzenetére


Navaze
tag

Sejtheted hogy, senki. :DDD

Szomorú, vagyok az ilyen extra limitésön karik kiadása, egy generáció végét jelentik. :(

(............(o)...............(o)..............)

(#34) FRENK1988 válasza hackeeeee (#23) üzenetére


FRENK1988
veterán

Semmi. Sőt! Nekem Win7x64 van fent :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#35) hackeeeee válasza Navaze (#33) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naigen, úton van a 300-as széria...

Véleményem szubjektív...

(#36) Gave


Gave
addikt

Ugyanannyi mint anno a 88ultrak, talan a vizesblokkosok meg dragabbak is voltak (bfg,evga). Ez legalabb kuriozum, uvegesszekrenybe is mehet ,ha mar nem lesz eleg az uj simshez.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#37) menalcas válasza 00roli00 (#14) üzenetére


menalcas
őstag

Odabaszós nagyon, hát ha nem limitált lenne és ha nem a fizum 2X esébe kerülne és hs nem lenne ennyi "ha" akkor tuti beneveznék rá xDDDDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#38) mephi666 válasza FRENK1988 (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is... csak nekem 2gb a rendszermemóriám és 512mb a vga-é... mekkora elmaradott paraszt vagyok má' dikmá' ;]

...egyébként csak én nem izgultam rá nagyon erre a kártyára? ;] kicsit értelmetlennek érzem... ahova erős kártya kell, oda egy gtx285 is elég lesz még egy ideig simán... pár év múlva meg már ez is elavult lesz, tehát szívás... nem ez a "duplázás" növeli meg az élettartamát egy mezei gtx285höz képest... exkluzív termékként viszont eladható lesz egy rétegnek simán... azok meg meg is érdemlik a lehúzást...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) P00By


P00By
nagyúr

Bjutális! :C :R

(#40) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nem csak 64 bites oprendszer, hanem izmos táp is kell neki. :)

(#41) eziskamu válasza mephi666 (#38) üzenetére


eziskamu
addikt

Jaja Erre a karira inkább annak lenne nagy szüksége, aki valami számításigényes CUDA-ra épülő progit szeretne futtatni. Na ez biztosan faszán menne az inverz Radon transzformáció ;] .

(#42) mephi666 válasza WonderCSabo (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, meg minimum egy 16amperes kismegszakító, mert induláskor lehet h felvesz annyit, mint egy nagyteljesítményű hilti véső, fűrész vagy hegesztőtrafó :DD
pistike benyom 2 ilyet a lapba és amikor bekapcsolja a gépét, az egész panelsoron ingadozik egy marhanagyot a feszkó :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) #72042496 válasza Navaze (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

Megértem, ha valaki kötődik egy-egy kártyához, GPU-hoz, de ettől még nem kell szomorúnak lenni: jön mellé az újabb, gyorsabb, jó esetben takarékosabb generáció. Ez egy ilyen ágazat. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) eziskamu válasza mephi666 (#42) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem ismerem az nV energiatakarékos funkcióit, de biztos full sebességgel indul a cuccos, nem pedig csökkentett órajelen? És akkor már nincs akkora gond.

(#45) LackoMester


LackoMester
addikt

huhú,itt a tégla hol a tégla,ez igen...de minek... :)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#46) mephi666 válasza eziskamu (#44) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom, ez "cinikus hozzászólás" akart lenni... :) kellene vagy egy tucat ilyen kártya sli-be, hogy: "leverje, mint 10amperest a hősugárzó"... csak hát haladunk-haladunk... pár év és lehet h nem lesz vicc az ehhez hasonló komment... amikor pl 4db gt300-al megtöltött szendvicsek lesznek tri-sli-ben, lehet h nem fogunk már ennyire röhögni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ilyennek kellett volna már az eredeti GTX295-nek is lennie, nem csonkolt memória interface-es szutyoknak. Mondjuk a 2x2 giga vram az túlzás, 2x1 giga is elég lenne :)

(#48) eziskamu válasza mephi666 (#46) üzenetére


eziskamu
addikt

Azért reménykedem, hogy a gyártástechnológia fejlődésével, mégha a csíkszélességet már egyre lassabban meg nehezebben szorítják lejebb, de mondjuk kisebb feszkón is stabil áramkörökkel talán nem kell megérnünk. Most már jöhetnének az optikai chippek.

(#49) BobChemistry


BobChemistry
őstag

700 dollár, 4 GB RAM :DDD
vajon lesz valaki, aki SLI-ben fog ilyet használni? :D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#50) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Na ennek se lesz green edition verziója. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.